Hand&Nail Manicure

Hand&Nail Manicure

Fantastyczne efekty już po pierwszym użyciu! Kiedy kupiłam go po raz pierwszy moje ręce wręcz błagały o pomoc. Wiecie - zima, ogrzewanie, mróz i fatalna woda w której się je myje. Ten krem bardzo im pomógł.

Cena: 9 zł

moje ręce go uwielbiają

Odkryłam go stosunkowo niedawno kiedy moje ręce błagały już o pomoc i byłam bardzo zaskoczona, teraz nie zamierzam się z nim rozstawać!
Ma idealną konsystencje, wchłania się natychmiast i pozostawia ręce miłe w dotyku i nawilżone, przy tym nie klei sie i nie pozostawia wrażenia mokrych, tłustych rąk.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowanie w toku

Mój pierwszy

Jedyną wadą tego kosmetyku jest zapach,który jedni lubią,a inni nienawidzą.Mnie nie szczególnie przypadł do gustu.
Krem dobrze nawilża dłonie i swietnie chroni przed mrozem.
Tubka jest bardzo wygodna.
Konsystencja idealna.

Jednak już go nie kupię,bo jest ciężki do zdobycia.

Używam tego produktu od:kilka lat temu jedno

zagramaniczne, a kiepawe

za cięzki dla mnie ten krem. wchłania się całkiem szybko, ale po pewnym czasie znów muszę go użyć.. ładnie pachnie. tubka solidna. raczej natłuszcza jak dla mnie, a wolałabym coś, co utzrymuje wilgoć.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: a czy ja wiem?

depilacja zalety

jeden z faworytów ;)

Rozmarzyłam się ;) To był mój pierwszy krem do rąk , którego zdradzam regularnie, lecz powracam zawsze :) Ma taką fluidowatą konsystencję, dosyć rzadką któa mnie dosyć zdzwiła. Sądziłam , że przez tą konsystencję nie spełni swoich obietnic, a jednak udało się spełnić w zupełności. Super nawilża, momentalnie się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki co jest dla mnie ważne ... Bardzo wydajny i bardzo tani :) Polecam każdemu ... Jedyną wadą jest zapach ... Mi tam się nie podoba ale to tylko moja opinia ;)

SUPER

Uzywam tego kremu od lat,nie zamienilabym go na zadny inny.Nie pozostawia tlustej warswy nawet przy nakladaniu wiekszej ilosc, wgladza i super pielegnuje.POlecam,na kazda pore roku.

rewelacyjny

Uleczył moje spękane dłonie, kuiedy inne kremy sobie nie poradziły. Rewelacyjnie nawilża, chroni, pozostawia ręce długo aksamitne. Nie zosyawia tłustej powłoczki.

Doradzam.

Jeden z dwóch moich ulubionych kremów do rąk. Konsystencja jest w sam raz; błyskawicznie się wchłania, ładnie pachnie. Bardzo dobrze nawilża! Wystarczy posmarować dłonie na noc, żeby efekt nawilżenia utrzymywał się przez kolejny dzień. Odniosłam też wrażenie, że podczas jego stosowania polepszył się stan moich paznokci - przestały się rozdwajać i płytka zrobiła się jakby ładniejsza, zdrowsza z wyglądu (? ciężko to opisać).

Ilość zużytych opakowań: używany przez kilka lat z rzędu, ciężko powiedzieć ile opakowań

Bardzo dobry

Bardzo dobry krem do rąk, szczególnie za takie pieniadze! :D
Nieźle nawilża, pielęgnuje, dłonie są po nim gładkie i miękkie. Dobrze działa na paznokcie i skórki, czyli obietnice producenta spełnione. Opakowanie takie sobie, ale to rzecz gustu. Trochę zbyt rzadki, zdarza się że wycieka mi z opakowania jesli otworzę bez odczekania aż krem spłynie wgłąb tuby. Wydajny.
Jedyne co mi przeszkadza na tyle eby odjąć gwiazdkę to zapach - nie przepadam za nim, całe szczęscie jest delikatny i nie odstraszył mnie od kremu :)

i *d *e* a* l

jescze zaden krem nie zachwycil mnie swoja lekkoscia i taka skutecznascia, dłonie sa gładkie,pachnace, po prostu boskie, jest b wydajny juz niewielka jego ilosc pozwala w pełni na pokrycie calych dłoni, doskonale pielegnuje i nawilza, pozostawia przyjemny zapach i uczucie miekkosci, dłonie sa pokryte lekka mgielka nawilzenia:-) co waznie swietnie dba tez o pazokcie, jest b dobry zarz po zmyciu lakieru POLECAM!!

cudenko!

Faktycznie bradzo dobry krem! Sama go jakis czas uzywalam... i przyjemnie to wspominam :) Chetnie do niego wroce bo slicznie pachnie raczki sa po nim "gladkie jak aksamit" :love:

****

Jest to jeden z lepszych kremów do rąk, jakiego zdarzyło mi się używać.
Poręczna tubka kryje w sobie krem o lekkiej konsystencji, który ślicznie pachnie i błyskawicznie wchłania się w skórę. Pozostawia po sobie delikatną warstewkę, aczkolwiek fakt ten mi nie przeszkadza.
Krem świetnie nawilża i odżywia skórę dłoni, pielęgnuje skórki wokół paznokci, a także natłuszcza paznokcie sprawiając, że po pewnym czasie nie są już tak łamliwe, jak były wcześniej.
Kremik jest wydajny - 1 tubkę przy codziennym, bardzo częstym stosowaniu, miałam przez niemal 2 miesiące.

Używałam tego kosmetyku przez 2 miesiące/ ilość zużytych opakowań: 1

Jeden z lepszych

Chyba jedyny krem, który pielęgnuje paznokcie tak, jak obiecuje. Poprawia nie tylko ich stan, ale również nawilża skórki wokół nich. Na same dłonie ma niegorsze działanie - świetnie sobie radzi nawet z bardzo zmaltretowaną skórą (u mnie na przykład pamiętne szorowanie wanny :) ), nawilża, lekko natłuszcza, pozostawia delikatny film.