Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Cena już od 11,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Plarix krem to preparat zapobiegający nadmiernemu rogowaceniu skóry. Poprzez zwiększenie nawilżenia warstwy rogowej naskórka przyspiesza procesy regeneracji skóry w przebiegu wielu dermatoz, działa przeciwzapalnie. Zalecany w przypadkach rogowacenia okołomieszkowego, po depilacji, wyprysku w fazie nadmiernego łuszczenia, przewlekłej suchości skóry, jako środek przyspieszający regenerację skóry między okresami sterydoterapii zewnętrznej.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na kwas salicylowy lub pozostałe składniki kremu, ciąża, okres karmienia piersią, wiek poniżej 12 roku życia, niewydolność nerek lub wątroby. Nie stosować w przypadku bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych zakażeń skóry. Nie stosować kremu na błony śluzowe, wargi, okolice moczowo-płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu.
Zawiera:
- kwas salicylowy 2 % - ułatwia oddzielanie się nawarstwionych rogowaceń naskórka
- mocznik 20% - silnie nawilża, zwiększa elastyczność warstwy rogowej naskórka
- panthenol - działa kojąco, przeciwzapalnie w przypadkach podrażnień, niezależnie od przyczyny
- alantoinę - przyspiesza regenerację skóry chorobowo zmienionej, podrażnionej, biologicznie uszkodzonej.

Cera
sucha
w tubce
krem
50 – 100ml

Bardzo dobry

Mam problem z rogowaceniem skóry... na pośladkach. A co za tym idzie, tworzą się tam ropne wypryski, które próbowano leczyć antybiotykami. Problem znikał, a po jakimś czasie powracał. Pilarix stosowany codziennie po kąpieli załatwił sprawę na dobre. Mam tam teraz skórę gładką jak pupa niemowlaka :)
Trzeba stosować regularnie, bo po odstawieniu problem wraca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557001].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Pilarix poleciła mi dermatolog kilka lat temu i został ze mną do tej pory, bo jest naprawdę świetny. W dodatku jest wielozadaniowy, bo można go używać na każdą część ciała.
Pilarixu używam głównie po depilacji i bardzo rzadko na zbyt suchą cerę, gdy przesadzę z preparatami na trądzik. Intensywnie nawilża, świetnie regeneruje skórę i jednocześnie łagodzi podrażnienia po goleniu. Sam krem jest biały i ma gęsta konsystencję, ale szybko się wchłania. Skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.
Wadą Pilarixu jest jego zapach i to, że stosowany po goleniu powoduje pieczenie, ale tylko przez chwilę, więc można to znieść.
Jest wydajny, a cena nie jest wygórowana za taki efekt. Opakowanie jest estetyczne, ale dostać można go chyba tylko w aptekach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548051].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Używam go z polecenia dermatolog po goleniu, na ramiona i okolice żuchwy, na których mam widoczne rogowacenie mieszkowe.
Znacząco uspokaja te objawy, znika zaczerwienienie i krostki.
Dobrze nawilża.
Jeśli pojawia się problem z suchymi piętami, wystarczy kilka aplikacja i skóra robi się jędrna, napięta i nawilżona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477016].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Wielozadaniowy, nie tylko na rogowacenie okołomieszkowe

Ten krem został mi polecony przez dermatolog - zmagam się z rogowaceniem mieszkowym, mam bardzo duże zmiany na jednym ramieniu. Smarowałam grubą warstwą na noc i cienką na dzień, po miesiącu było widać ogromną różnicę. Niestety po jakimś czasie problem wrócił, muszę Pilarix stosować regularnie.

Dodatkowo smaruję nim łokcie i kolana (robią się idealnie miękkie), nogi po goleniu (przeciw wrastaniu włosków), stopy... Rewelacyjny krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476591].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have od wielu lat

Do zakupu tego kremu skusiłam się dzięki opiniom na Wizażu parę ładnych lat temu i dziwię się, że jeszcze nie zrecenzowałam tego produktu. Krem świetnie spełnia swoje zadanie, bardzo dobrze nawilża i regeneruje (m.in popękane dłonie i stopy w zimę oraz przesuszone części ciała w lato), wspaniale radzi sobie z wrastającymi włoskami (chociaż w moim przypadku nie usuwa problemu w 100%) , a dostępny jest chyba w każdej aptece. Jedyne do czego można się przyczepić to zapach, ale za właściwości tego kremu można go zignorować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406306].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozwiązuje promblemy - polecam

Nie wiem jak go ocenić. I chyba ocenię jego skuteczność, że pomaga w problemach skóry. Miewam problemy z przesuszoną skórą w okolicy stopy. Jest to taka zmiana skóry, czerwona, bardzo szorstka, dziwne coś. Nieraz tą zmianę mam nieraz nie. Pojawia się od leków. Znika gdy używam ten krem. (w aptece mi polecono). Faktycznie, fantastycznie nawilża, pielęgnuje podrażnione miejsce i odbudowuje naskórek. Zdecydowanie pomaga. Minusy? Są owszem. Krem się roluje na skórze nawet po wyschnięciu. Jest bardzo gęsty, tłusty takie mazidło i po posmarowaniu bardzo długo się wchłania a skóra jest klejąca. Wiadomo gdy się smarujemy używamy dłonie więc by go z nich zmyć trzeba użyć dużo mydła. Zapach? Taki jakiś dziwny, niby bez zapachu ale smrodek jest, no coś dziwnego. Opakowanie trzeba rozcinać bo krem pozostaje na ściankach, więc gdy nie możemy go wycisnąć trzeba rozciąć tubkę a znajdziemy tam jeszcze dużo kremu. Oceniam na 4 bo świetnie działa na wszelkie problemy a gwiazdkę odejmuję za wszelkie wymienione minusy. Zaznaczę, że gdyby był to zwykły krem do ciała nawilżający to dałabym mu za tyle wad 3 gwiazdki. 4 dostaje bo jest to krem nastawiony na problemy skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378596].usefull || 0 }}% pomocna.

Uratował moją skórę

plusy:
+ doskonale nawilża
+ długotrwały efekt
+ odbudowuje skórę

minusy:
- brzydko pachnie
- powoduje pieczenie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ ładne opakowanie
- słabo dostępny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376076].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Krem kupiłam w celu załagodzenia podrażnień po depilacji i wrastającym włoskom. Zapach? Nie umiem określić, dla mnie dziwny. Produkt ma bardzo gęstą konsystencję, nie wchłania się od razu, ale zaraz po nałożeniu czuć wyraźną ulgę, a nogi są nawilżone i wygładzone. Nałożony chwilę po depilacji wywołuje trochę szczypanie, ale to uczucie zaraz przechodzi, a na drugi dzień skóra jest zregenerowana i mięciutka. Świetny:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369576].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na rogowacenie

Jako jedyny wyraźnie ograniczył moje problemy skórne

Plusy:
+DZIAŁA!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361571].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok :)

Produkt całkiem przydatny, ale nie niezbędnik (jak dla mnie)

+poręczna tubka
+cena
+skład
+konsystencja łatwo rozsmarowuje się na skórze
+szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, prędzej taką "oślizgłość"
+koi, nawilża

-dostępność
-zapach średnio mi się podoba
-nie zauważyłam aż tak spektakularnych efektów, a opinie były bardzo zachwalające

Lepiej kupić sobie mocznik w czystej postaci w granulkach i dosypywać po trochę do każdego kosmetyku :D

Wypróbować można, czemu nie...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251903].usefull || 0 }}% pomocna.