Naturals, Żel pod prysznic "Bukiet lilii"

Naturals, Żel pod prysznic "Bukiet lilii"

Przepięknie pachnie moimi ulubionymi kwiatami. Kupuję przede wszystkim dla tego zapachu. Bardzo dobrze się pieni. Pomysłowa buteleczka. Nawet całkiem wydajny. W ogóle uważam, że cała seria żeli pod prysznic Naturals jest bardzo udana. Produkty Avonu różne bywają, ale ten jest świetny!

Cena: ok. 16 zł

Przeciętniak.

Żel jak żel.
Skóry na wiór mi nie wysuszał, opakowanie ładne i wygodne (ta zawieszka!), cena w promocji poniżej 10 zł i ten cudny zapach! Za sam zapach zasługuje na 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

masakryczna tandeta

Okropnosc!!! Płyn do mycia naczyn pieni sie lepiej niz ten zel!!!! A do tego beznadziejne opakowanie!!! Włosym oblane olejem kuchennym szybciej by sie spłukały niz on ze skóry!!!! I na taką jakosc jaki drogi !!!!!!! Tylko zapachy ładne.....

3 gwiazki z 2 minusami.

Średni, przeciętny, nic specjalnego. Jest tani, więc można wypróbowwać, ale:
- ma małą pojemność (-), ale wygodne opakowanie - zwłaszcza zawieszka (+),
- wysusza (-)
- jest mało wydajny (-), zbyt rzadki (-),
- dość drogi jak na relację ceny do pojemności i jakości (-),
- + dla Avonu za ogólny pomysł serii Naturals i dość przyjemny zapach.
Raczej już się na tą wersję nie skuszę, ale myślę o melonie. Ogólnie jednak mimo wszystko nie polecam.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

skończona przygoda

Kupiłam go gdy był w promocji razem z balsamem. Zapach kojarzy mi się z gruszkami a nie z liliami. Mi kosmicznie szybko się skończył - niespełna w tydzień. Pienić się pieni, ale trzeba dać go trochę na ciałko. Normalna cena to chyba jakaś kpina z klienta, w promocji można przeboleć. Ale i za cenę promocyjną można kupić coś lepszego. Podsumuwując - kosmetyk taki sobie za wygórowaną cenę.

nie lubię tego zapachu :(

Jego zapach na początku wydawał mi się całkiem przyjemny, potem nie mogłam go już znieść - jest zdecydowanie za mdły. Opakowanie małe, więc nie starcza na wiele. Trochę nawilża skórę, ale niewystarczająco by używać go bez balsamu. Średniak. Cena jak na tą pojemność i jakość trochę za wysoka (no chyba że w jakiejś superpromocji).

śliczny zapach

Super żel pod prysznic,trochę za rzadka kosystencja, prześliczny zapach, szkoda tylko ze tak mało jest go w buteleczce (tylko 150 ml)- ja go zuzyłam w przeciągu tygodnia:( Jak ktoś lubi tę serię i ten zapach to żel jest idealnym uzupełnieniem balsamu, który jednak zużywa się wolniej;)

zapach super

Zapach piękny, uwielbiam się się nim myć, fajniutko sie pieni, myć myje :)
Jednak na tym koniec zalet nie oczuwam żadnej innej korzyści opócz aromaterapeutyczej :)
Mimo wszyskto polecam poprawia humor.

ślicznie pachnie :)))

Bardzo fajny żel pod prysznic. Ładnie się pieni, bez problemów spłukuje i cudnie pachnie liliami. Uwielbiam ten zapach :))) W połączeniu z balsamem daje piękny, dość dłudo utrzymujący się na skórze zapach. Polecam wielbicielkom lilii :)

Przyjemny

Ma bardzo ładny zapach.Konsystencja jest średnia,mógł by być gęstszy.Jest raczej niewydajny.Zapach niestety nie utrzymuje się długo na ciele.Ale plus za balsam do ciała o tym samym zapachu.No i wygodne opakowanie do powieszenia,Ale mogło by być większe(np.250ml.)

ładny zapach

Prześlicznie pachnie, słabo się pieni, opakowanie ładne i poręczne, ale małe. Trochę za drogi, jak na swoją objętość i jakość, ale ja kupiłam go w promocji. To by było na tyle.Ilość zużytych opakowań: 1

niespecjalny

Jedyny plus daję mu za poręczność.I na tym koniec.Ma nieprzyjemny zapach, wysusza skórę, średnio się pieni.Nie kupię po raz drugi.Ilość zużytych opakowań: 1

kocham lilie!!!!

Ja uwielbiam ten zapach, szaleję za nim. Lilie to moje ulubione (obok róż) kwiaty. Serię zamówiłam przede wszystkim dla zapachu. Tak samo było z "koszykiem borówek". Moim zdaniem to jest najlepsza propozycja Avonu (w ogole te balsamy i żele Naturals, bo z maseczkami to trochę gorzej). Żel poza tym bardzo ładnie się pieni i wystarczą malutkie ilości, żeby namydlić całe ciało.Ach, niech wydadzą coś jeszcze!