Avon, Basics, Face Cream with Liposomes (Krem pielęgnacyjny do twarzy z liposomami)

Seria niebieska Avon to kosmetyki dla całej rodziny! Delikatne, odpowienie również dla dzieci. Krem pielęgnacyjny do twarzy jest delikatny, ma przyjemną konsystencję bitej śmietany. Zawiera kompleks witaminowy i naturalne ekstrakty roślinne. Intensywnie nawilża skórę, zmniejsza jej szorstkość. Codzienna pielęgnacja cery tym kremem sprawia, że nabiera ona miękkości i gładkości. Ma przyjemny, delikatny, ładny zapach. Łatwo się wchłania, nie pozostawia wrażenia tłustości.
Produkt został przebadany klinicznie i zaakceptowany dla dzieci od 3 roku życia przez Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka oraz Instytut Matki i Dziecka.
Doskonały dla kobiet, dzieci i mężczyzn-całej rodziny. Do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej. Można stosować od 3 roku życia.
Główne składniki to substancje nawilżające, wygładzające, zmiękczające i ochronne:
- liposomy z witaminami A, E i C; - glikol propylenowy-bardzo silnie nawilża; - olej z ziaren ryżu-bogactwo witaminy E, działa regenerująco; - olej z nasion sezamu-odżywia, wygładza i koi; - olej z nasion soi-odżywia i natłuszcza; - olej z jojoby-doskonale się wchłania, wzmacnia, wygładza i uelastycznia naskórek, nie pozostawia tłustego filmu; - olej słonecznikowy-wzmacnia bariery lipidowe naskórka; - olej z ryby morskiej - jest bogatym źródłem witamin D, A i F, działa natłuszczająco;
skwalen; - pantenol-nadaje skórze miękkość i gładkość, przyspiesza gojenie się ran, wspomaga działanie innych składników; - lecytyna; palmitynian retinolu - działa przeciwrodnikowo, stymuluje odnowę komórek, zmniejsza przebarwienia, poprawia ogólną kondycję skóry,

Śmietanka :)

Jak już napisałam w podsumowaniu, ksmetyk ma przyjemną konsystencję bitej śmietanki :). Przyjemny, taki jakby roślinny zapach., przystępną cenę i estetyczne opakowanie. Fajnie się rozprowadza i dość szybko się wchłada, dobrze pielęgnując i nieźle nawilżając cerę. Wydajny.

Nie dla mnie

Krem jest bardzo przyjemny w stosowaniu, lekka konsystencja, dobrze się wchłania, nawilża skórę, ale niestety po kilku dniach pozatykał mi pory. Za to bardzo chwali go sobie mój chłopak jako krem do rąk. Jeśli go kupię ponownie, to tylko i wyłącznie do tego celu.

Hmmm

Sama nie wiem co mam napisać o tym kremie...jest wydajny (mam to malutkie opakowanie, 50 ml). Nie wiem czy uważać go za deliaktny czy nie, ponieważ szczypie mnie kiedy go wsmarowuje ale przez krótki czas...co do nawilżenia..nie nawilża zbyt dobrze ale skóra nie jest tak przesuszona jak przy innych kremach...niełądnie pachnie..tak intensywnie i sama nie wiem czym....;/ Jest bardzo tani i wydajny...i to chyba jedyne jego plusy...raczej..nie polecam.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

był lepszy..

Delikatny zapach, fajna konsystencja, świetnie, b.szybko się wchłania, dobry na dzień, pod makijaz - idealny pod puder prasowany, ale wysoka ilość alkoholu denat. w składzie mi się nie podoba (pewnie dlatego ta rewelacyjna wchłanialność). Jeszcze fakt, że krem się zmienił; stwierdziła to nawet moja mama, która zużyła już ze 20 opakowań i... teraz przestała już zamawiać, choć z wielkim żalem bo bardzo jej odpowiadał.

Zmęczyłam 1 wielkie opakowanie i mam dość.

Bardzo dobry

Dla mnie świetny i na noc i pod makijaż. Szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża, ma niedenerwujący zapach. Rano nie czuję uczucia pieczenia co często po innym kremach mi się zdarzało. To bardzo dobry krem, za niewielką cenę.

do rąk dobry

Tak jak napisałam w podsumowaniu do mojej mieszanej cery nie nadaje sie zupełnie, za to do rąk lub jako balsam do ciała jest dobry. Nakładając go na twarz odczuwam w jego konsystencji jakby takie małe grudki, co nie jest zbyt przyjemne. Pod makijaż nie nadaje się zupełnie. Troche za bardzo mi wygląda na kem w stylu Nivea Soft, ale zdecydowanie gorszy. Męcze go już kilka miesięcy.

Sympatyczny

Siostra mojego ukochanego jest wielbicielką Avonu. Często testuje od niej kosmetyki tej firmy. Tego kremu zawsze używam na noc po kąpieli,jak u nich nocuje.
Wygładza i nawilża moją buzię :-) Naprawdę,jestem mile zaskoczona. Kremik ma fajną konsystencję,łatwo się wchłania i zostawia delikatną powłoczkę na skórce,nie zatykając przy tym porów.
chyba sobie kupie go dla siebie;-)

bardzo dobry

Duzym plusem tego kremu jest to ze nie uczula mojej alergicznej cery, dobrze nawilza, pozostawia skóre gładką, nie powoduje nawet najmniejszych zaczerwien, skóra ma ładny koloryt. Dodatkowe atututy to zapach i lekka konsystencja a i cena jak dla mnie bardzo przystepna :)

ilość zużytych opakowań: 3

Kremik przypadkowo trafił w moje ręce, kiedy pojawił się jako nowość i postanowiłam go błyskawicznie wypróbować. I to był błąd. Po tygodniu stosowania na buzi pojawiły mi się czerwone plamki, a wraz z nimi wysyp niespodzianek. Skutecznie pozatykał mi pory, wysuszył skórę, a do tego podrażnił i wywołał reakcję alergiczną!
Faktem jest, że jest lekki, ładnie pachnie, stosunkowo dobrze się wchłania, jednak... w świetle moich doświadczeń nie polecam go wrażliwcom.

Używałam tego kosmetyku przez tydzień/ ilość zużytych opakowań: troszkę z 1

mieszane uczucia

Faktycznie , efekt po użyciu tego kremu jest zadowalający - cera jest nawilżona , gładka, elastyczna.
Ma miłą konsystencją i zapach. Zawiera jednak wyczywalny alkohol w składzie, i to się czuje - jak wyparuje zostają sub. odżywcze.Czasem odczuwam szczypanie po nałożeniu tego kremu i... już sama nie wiem co o nim sądzić. Alkohol nie jest przecież zdrowy dla skóry. Gdyby nie to dałabym nawet 5*

miły kremik

Krem delikatnie pachnie, ma "puszystą" konsystencję, dość dobrze nawilża i czyni skórę delikatną w dotyku.
Nie pozostawia lepiącej, błyszczącej, nieprzyjemnej powłoki (mam skórę mieszaną). Jest wydajny i niedrogi, szczególnie
w promocji. Czyli podsumowując - przyjemny krem do codziennego użytku.

ilość zużytych opakowań: 1

przyjemny

kupilam go dla mojego pana ktory to nie uzywa kremow regularnie. Pare razy uzylam fajny jak krem brzoskwiniowy Naturals, ale ja juz dobiegam 30-tki i szukam czegos przeciwzmarszczkowego. Chodz nadaje sie w przerwach miedzy kuracjami, do cialka na suche lokcie bardzo fajny, do rak tez, super sie wchlania, mam prawie cala serie. Jak balsam jest fajny po kapieli, dosc tresciwy tak ten krem nadaje sie do uzywania nawet kilka razy dziennie. Ale nie wiem czy znow kupie duzy jest a ja w tej chwili mam tyle kremow i balsamow, ze nie wiem co zuzyc pierwsze..