Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Trądzik Różowaty, Krem redukujący podrażnienia

Ziaja, Med, Trądzik Różowaty, Krem redukujący podrażnienia

Cena już od 11,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem redukujący podrażnienia w kuracji na trądzik różowaty to preparat działający łagodząco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę zarówno z objawami trądziku, jak i do skóry ze zmianami naczyniowymi. Emulsja nawilżająca z wykorzystaniem Eco-certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej. Niska ochrona przeciwsłoneczna SPF6.
Substancje aktywne kremu działają na mechanizm powstawania trądziku różowatego (trokserutyna i escyna).
Profilaktyka teleangiektazji:
- wyraźnie wzmacnia barierę naskórkową,
- obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych,
- działa rozjaśniająco na naskórek.
Redukcja zmian trądzikowych:
- hamując aktywność 5 a - reduktazy redukuje wydzielanie sebum,
- skutecznie zapobiega zmianom grudkowo - krostkowym,
- zmniejsza nadreaktywność gruczołów łojowych.
Kompensacja:
- zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV,
- daje efekt łagodzenia podrażnień,
- nawilża, zmiękcza oraz działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę.
Substancje aktywne:
trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), modyfikowana skrobia, kompleks proteinowo-cynkowy, fotostabilne filtry UVA i UVB, czysta escyna, alantoina.

krem
Filtry
SPF <15
uniwersalne

Nie zachwycił

Zmagam się z trądzikiem różowatym od ponad roku. Znalezienie produktu, który by mnie nie podrażniał i przy okazji nie zapychał jest bardzo trudne. Osoby z tą okropną przypadłością zapewne wiedzą, o czym mowa.... Ten krem nie pogorszył stanu mojej cery, ale też nie pomógł. Pani dermatolog powiedziała mi, że powinnam używać kremów z wysokim filtrem, a w słoneczne dni smarować się SPF 50 nawet co 2 godziny, Dlatego jak na trądzik różowaty ochrona SPF 6 to za mało.

+ tani i wydajny
+ delikatnie nawilża
+delikatnie matuje
+RACZEJ nie zapycha

- nie zauważyłam, aby cokolwiek złagodził
-nie poprawił stanu mojej skóry
- za niski filtr SPF jak na krem na trądzik różowaty,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357536].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny, lecz zdecydowanie nie pod makijaż.

Męczę się z czerwonymi policzkami oraz zaognioną brodą od zawsze. Ten kremik kupiłam w osiedlowej aptece za 11 zł. Lubię kosmetyki Ziaji, są tanie i dostępne w każdej drogerii, dodatkowo opis produktu na opakowaniu był bardzo zachęcający.
Muszę przyznać, że krem jest naprawdę skuteczny. Niby nie bieli skóry, jednak po wklepaniu go w zaczerwienione partie twarzy zmieniły one swój kolor z alarmującej czerwieni na zgaszony róż. Zauważyłam też, że odkąd zaczęłam go używać moja cera nie przetłuszcza się już tak, jak kiedyś. Oczywiście, nie pozbyłam się problemu mieszanej cery (o Boru Zielony, to byłby Kosmetyk Wszech Czasów jak w mordę strzelił!), ale jest zdecydowanie lepiej. Jest jednak z nim mały problem - nadaje się u mnie tylko na noc i na dni bez noszenia makijażu. Krem nie wchłania się szybko, bardzo długo na buzi pozostaje tłusty film. Poza tym - bomba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301741].usefull || 0 }}% pomocna.

Łagodzi jak kompres

Mam problemy z naczynkami i piekącą, zaróżowioną skórą. Musiałam przetestować wiele kremów na naczynka, drogich i niedrogich, aż kupiłam ten. Żałuję zmarnowanego czasu.
Kiedy zastosowałam ten krem od razu poczułam, że skóra się uspokoiła. Naprawdę, już po pierwszym użyciu! Stosowałam go szczególnie rano, ale i czasami na noc. Żadnych wyprysków, żadnego swędzenia, cera cudownie wyciszona.
Krem ma żółtawy odcień, ale zupełnie go na skórze nie widać. I wielkie zaskoczenie - nie tłuści mojej cery (a mam mieszaną), nakładam na niego puder lub podkład i puder i mam spokój ze świeceniem na kilka ładnych godzin! Także pod makijaż jest jak najbardziej.
Niestety nie zauważyłam aby zmniejszał widoczność naczynek, ale na tyle uspokoił moją cerę, że rumień nieco zszedł. I za to mu chwała.
Minusem jest niski filtr i zapach, na szczęście nie utrzymuje się długo.
Za ten efekt uspokojenia skóry i brak świecenia będę go kupować nadal.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166701].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mogłoby być lepiej

Stosuję dwa miesiące i praktycznie nie widzę żadnego efektu.

Zalety:
Nie zapycha porów
Tani
Wydajny

Wady:
Nie usuwa zmian trądzikowych
Nie redukuje podrażnień i zaczerwienień, tylko je maskuje
Nie matuje
Nie nadaje się na dzień pod makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159661].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiodłam się

Producent dużo obiecuje, ale niestety są to obietnice bez pokrycia...
Zawiodłam się, ponieważ inne produkty tej firmy były b. dobre.

Plusy (niestety mało):
+ nie zatyka porów,
+ lekka konsystencja,
+ niska cena,

Minusy (niestety dużo):
- wcale nie rozjaśnia cery, to tylko żółty kolor kremu, który maskuje czerwone niedoskonałości ;)
- słabo matuje,
- nie zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- nie zalecza zmian trądzikowych,
- słabo nawilża,
- dziwny zapach,
- uczula oczy,

Nie polecam i na pewno nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147721].usefull || 0 }}% pomocna.

Pewniak, ale bez efektu wow

Mam cerę naczynkową, z takimi krostkami i kaszką na policzkach. Nie są to jakieś wielkie pryszcze, ale są dni, kiedy uprzykrzają mi życie. Bardzo lubie kosmetyki z Ziaji, wiec z chęcią wyprobowałam ten krem. Używałam go na dzień, pod makijaż.

Ciężko mi ocenić obiektywnie krem z Ziaji, bo akurat zaczęłam używać go w zimie, kiedy moja pielęgnacja jest bardzo bogata (inne produkty do złuszczania i nawilżania). Nie zauważyłam wielkiej poprawy ani efektu wow. Na pewno mam mniejsza kaszkę na policzkach, ale to może wynik złuszczania.

Jednakże, mogę z cala pewnością powiedzieć, że ten krem mi nie zaszkodził, co w moim przypadku dużo :) Krem nie zapycha, jest lekki. Dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż (podkład w płynie lub mineralny), oczywiście pod odczekaniu paru minut (akurat, żeby wypić kawę :)).

Zalety:
- cena,
- Polska firma,
- dostępność,
- nie zapycha,
- nie wpływa źle na skore,
- szybko się wchłania,
- nadaje się pod makijaż,
- neutralne kolor i zapach,
- nawilża.

Wady:
- nie poprawia znacząco cery.

Mam jeszcze jeden krem z Ziaji do przetestowania. No i może się rozejrzę za innymi kremami, ale jeżeli nic mnie nie zachwyci, to na pewno wrócę do tego kremu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142856].usefull || 0 }}% pomocna.

Nareszcie utrafiony bardzo dobry krem - emulsja.

+pomaga na tradzik
+nie podrażania
+ładnie pachnie
+lekko nawilża
+filtr SPF 6
+łagodzi zaczerwienienia
+wchałania się szybko, do matu, nieco nawilża
+super na dzień
+mojej skóry na pewno nie zapycha

używam go rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: pól opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083146].usefull || 0 }}% pomocna.

brak efektów

Produkt zakupiłam z nadzieją że coś w końcu pomoże na moją trądzikową skórę. Jak zwykle wielkie rozczarowanie. Produkt ani nie pomógł ani nie zaszkodził. Jedynym plusem jest niska cena.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076881].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej słaby

+troche pomaga na tradzik
+ładnie pachnie
+nawilża
+filtr SPF 6
+łagodzi zaczerwienienia

-nie wchałania się szybko
-nie nadaje się pod makijaż
-nie nadaje się na dzień

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062656].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt!!!

Mam problem ze zmianami skórnymi od 4 lat. Zawsze miałam punktowo zaczerwienioną skórę którą bardzo ciężko było zatuszować podkładami i korektorami. Krem mnie mile zaskoszył. Po kilku dniach od stosowania moja skóra z czerwonej zmieniała się w lekko zaróżowioną. Zmiana ogromna, jeszcze żaden produkt nie poradził sobie tak dobrze. W dodatku szybko się wchłania. Jest dostępny w każdym sklepie Ziaji. Stosuje go dwa razy dziennie i starcza mi na około 2 miesiące ( siostra mi go czasami podkrada). Jak dla mnie nie ma minusów.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059361].usefull || 0 }}% pomocna.