Ziaja, Ziaja Med, Trądzik Różowaty, Kuracja Łagodząca Zmiany Trądzikowe (Krem redukujący podrażnienia)

Ziaja Med, Trądzik Różowaty, Kuracja Łagodząca Zmiany Trądzikowe

Cena już od 11,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem redukujący podrażnienia w kuracji na trądzik różowaty to preparat działający silnie łagodząco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę zarówno z objawami trądziku, jak i do skóry ze zmianami naczyniowymi. Lekka emulsja nawilżająca z wykorzystaniem Eco-certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej. Niska ochrona przeciwsłoneczna SPF6.
Substancje aktywne kremu działają na mechanizm powstawania trądziku różowatego (trokserutyna i escyna).
Profilaktyka teleangiektazji:
- wyraźnie wzmacnia barierę naskórkową,
- obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych,
- działa rozjaśniająco na naskórek.
Redukcja zmian trądzikowych:
- hamując aktywność 5 a - reduktazy redukuje wydzielanie sebum,
- skutecznie zapobiega zmianom grudkowo - krostkowym,
- zmniejsza nadreaktywność gruczołów łojowych.
Kompensacja:
- zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV,
- daje wyraźny efekt łagodzenia podrażnień,
- nawilża, zmiękcza oraz działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę.
Substancje aktywne:
trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), modyfikowana skrobia, kompleks proteinowo-cynkowy, fotostabilne filtry UVA i UVB, czysta escyna, alantoina.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 130

Łagodzi jak kompres

Mam problemy z naczynkami i piekącą, zaróżowioną skórą. Musiałam przetestować wiele kremów na naczynka, drogich i niedrogich, aż kupiłam ten. Żałuję zmarnowanego czasu.
Kiedy zastosowałam ten krem od razu poczułam, że skóra się uspokoiła. Naprawdę, już po pierwszym użyciu! Stosowałam go szczególnie rano, ale i czasami na noc. Żadnych wyprysków, żadnego swędzenia, cera cudownie wyciszona.
Krem ma żółtawy odcień, ale zupełnie go na skórze nie widać. I wielkie zaskoczenie - nie tłuści mojej cery (a mam mieszaną), nakładam na niego puder lub podkład i puder i mam spokój ze świeceniem na kilka ładnych godzin! Także pod makijaż jest jak najbardziej.
Niestety nie zauważyłam aby zmniejszał widoczność naczynek, ale na tyle uspokoił moją cerę, że rumień nieco zszedł. I za to mu chwała.
Minusem jest niski filtr i zapach, na szczęście nie utrzymuje się długo.
Za ten efekt uspokojenia skóry i brak świecenia będę go kupować nadal.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166701].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Mogłoby być lepiej

Stosuję dwa miesiące i praktycznie nie widzę żadnego efektu.

Zalety:
Nie zapycha porów
Tani
Wydajny

Wady:
Nie usuwa zmian trądzikowych
Nie redukuje podrażnień i zaczerwienień, tylko je maskuje
Nie matuje
Nie nadaje się na dzień pod makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159661].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Zawiodłam się

Producent dużo obiecuje, ale niestety są to obietnice bez pokrycia...
Zawiodłam się, ponieważ inne produkty tej firmy były b. dobre.

Plusy (niestety mało):
+ nie zatyka porów,
+ lekka konsystencja,
+ niska cena,

Minusy (niestety dużo):
- wcale nie rozjaśnia cery, to tylko żółty kolor kremu, który maskuje czerwone niedoskonałości ;)
- słabo matuje,
- nie zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych,
- nie zalecza zmian trądzikowych,
- słabo nawilża,
- dziwny zapach,
- uczula oczy,

Nie polecam i na pewno nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147721].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Napisanych recenzji: 18

Pewniak, ale bez efektu wow

Mam cerę naczynkową, z takimi krostkami i kaszką na policzkach. Nie są to jakieś wielkie pryszcze, ale są dni, kiedy uprzykrzają mi życie. Bardzo lubie kosmetyki z Ziaji, wiec z chęcią wyprobowałam ten krem. Używałam go na dzień, pod makijaż.

Ciężko mi ocenić obiektywnie krem z Ziaji, bo akurat zaczęłam używać go w zimie, kiedy moja pielęgnacja jest bardzo bogata (inne produkty do złuszczania i nawilżania). Nie zauważyłam wielkiej poprawy ani efektu wow. Na pewno mam mniejsza kaszkę na policzkach, ale to może wynik złuszczania.

Jednakże, mogę z cala pewnością powiedzieć, że ten krem mi nie zaszkodził, co w moim przypadku dużo :) Krem nie zapycha, jest lekki. Dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż (podkład w płynie lub mineralny), oczywiście pod odczekaniu paru minut (akurat, żeby wypić kawę :)).

Zalety:
- cena,
- Polska firma,
- dostępność,
- nie zapycha,
- nie wpływa źle na skore,
- szybko się wchłania,
- nadaje się pod makijaż,
- neutralne kolor i zapach,
- nawilża.

Wady:
- nie poprawia znacząco cery.

Mam jeszcze jeden krem z Ziaji do przetestowania. No i może się rozejrzę za innymi kremami, ale jeżeli nic mnie nie zachwyci, to na pewno wrócę do tego kremu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142856].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Nareszcie utrafiony bardzo dobry krem - emulsja.

+pomaga na tradzik
+nie podrażania
+ładnie pachnie
+lekko nawilża
+filtr SPF 6
+łagodzi zaczerwienienia
+wchałania się szybko, do matu, nieco nawilża
+super na dzień
+mojej skóry na pewno nie zapycha

używam go rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: pól opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1083146].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

brak efektów

Produkt zakupiłam z nadzieją że coś w końcu pomoże na moją trądzikową skórę. Jak zwykle wielkie rozczarowanie. Produkt ani nie pomógł ani nie zaszkodził. Jedynym plusem jest niska cena.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076881].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

raczej słaby

+troche pomaga na tradzik
+ładnie pachnie
+nawilża
+filtr SPF 6
+łagodzi zaczerwienienia

-nie wchałania się szybko
-nie nadaje się pod makijaż
-nie nadaje się na dzień

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062656].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Świetny produkt!!!

Mam problem ze zmianami skórnymi od 4 lat. Zawsze miałam punktowo zaczerwienioną skórę którą bardzo ciężko było zatuszować podkładami i korektorami. Krem mnie mile zaskoszył. Po kilku dniach od stosowania moja skóra z czerwonej zmieniała się w lekko zaróżowioną. Zmiana ogromna, jeszcze żaden produkt nie poradził sobie tak dobrze. W dodatku szybko się wchłania. Jest dostępny w każdym sklepie Ziaji. Stosuje go dwa razy dziennie i starcza mi na około 2 miesiące ( siostra mi go czasami podkrada). Jak dla mnie nie ma minusów.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059361].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Świetny, jestem bardzo zadowolona.

Moje problemy z trądzikiem zaczęły się na studiach, od tego czasu męczę się i walczę z nim z różnym powodzeniem. Krem Ziai miło mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się, że w tak korzystnej cenie dostanę tak dobry produkt. Krem jest bardzo wydajny.
Skóra jest należycie nawilżona, krem ma neutralny zapach i co najważniejsze- zauważyłam efekt działania na trądzik. Wreszcie jest POPRAWA!

Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023165].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 106

Niezły

Krem ma lekko żółty kolor, bardzo lekką, nietłustą konsystencję i lekko chemiczny zapach.

Wchłania się do matu, nieco nawilża, ale na pewno nie wystarczy suchej skórze. Nie zauważyłam działania antytrądzikowego, ale mojej skóry na pewno nie zapycha.

Nie podrażania, wydaje mi się, że może nawet mieć korzystne działanie na naczynka (chociaż u mnie pielęgnacja naczynek ogranicza się do nieszkodzenia - nie mam zaawansowanych zmian, które wymagałyby bardziej skutecznej pielęgnacji).

Krem ładnie się wchłania i nie wałkuje, więc używam go codziennie pod makijaż nakładając na serum antyoksydacyjne Paula\'s Choice.

Ziaja spełnia swoje zadanie, więc planuję kupować ten krem regularnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996884].usefull || 0 }}% pomocna.