Professional Hair Care System, Deeply Nourish - Hot Oil for Very Dry Hair (Odżywczy olejek na gorąco do włosów bardzo suchych)

Odżywczy olejek na gorąco do włosów bardzo suchych
Intensywnie odżywia i regeneruje włosy bardzo suche lub zniszczone. Zawiera olejek jojoba, prowitaminę B5 oraz składniki o działaniu odżywczym. Rozprowadzić ciepły olejek na włosach, po minucie dokładnie spłukać.
Po wieloktornym rozjasnianiu, moje włosy przypominaly watę, po miesiącu stosowania tej odżywki, włosy odzyskały blask i odpowiedni poziom nawilżenia. Lepiej trzymać ten olejek na włosach przez min. 15 minut, owijając głowe folią i ręcznikiem. Efekty są wtedy zniewalające. Juz po jednym zastosowaniu widać olbrzymią poprawę. Naprawdę najlepsza kuracja do suchych włosów.

ok

Ja mam nieco inną wersję, w miodowym opakowaniu o nazwie "Nurture Hot Oil". Ciekawy pomysł z tym podgrzewaniem, jednak nie wiem jak go rozprowadzić - bezposrednio z tubki za dużo sie go wylewa, nalewając na rękę parzy... ale mniejsza z tym. Mimo iż zużyłam tylko 1 tubkę, to po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę. Włosy były miękkie, błyszczące, gładkie, bardzo łatwo sie rozczesywały i to bez dodatkowej odżywki. Jednak olejek ma również wady, otóż włosy są jakies posklejane na końcówkach i muszę sie z nimi szarpać zeby je rozczesac a jak sie patrzy za dobrze im to nie robi (pomijając fakt że jak chcę sie pozbyć rozdwojonych koncówek to musze je poprostu ściąc, żadna odżywka ani inne cudo nie pomaga, a dodatkowe dręczenie grzebieniem jest im naprawde zbędne) oraz włosy sa naelektryzowane bardzo. Nie przetłuszcza włosów, ale tylko wtedy gdy nałozymy go tylko na włosy pomijając skórę głowy. Nie polepszył radykalnie stanu włosów, na końcówkach i powyżej było to siano zwyczajne wiejskie pospolite, miotła Baby Jagi.
Zapach przyjemny lecz nie utrzymuje sie za długo. Tubka jest niewygodna, mi ona starczy na 2 razy i musiałam sie nagłowić czym by ją zalepić zeby olejek się nie wylał, 100 razy lepiej sprawdziłoby się zakręcane opakowanie. Olejek spłukuje się łatwo i nie obciąża włosów. Cena taka sobie, za 3 takie olejki mozna miec całkiem dobrą odżywkę.
Ogólnie rzecz biorąc można spróbować, ale ja chyba ograniczę dalsze spotkania z tym specyfikiem.

szkoda slow

szczerze mowiac nic mi to nie dalo, kompletnie nic, beznadzieja normalnie , szkoda tych paru zlotych, niedosc ze nie pachnialal apetycznie wre\cz odsterczala to byla ochydnaaaaa

Super!!!!!

Nie wiem skąd te niepochlebne opinie dla tak super preparatu do włosów. Ja mam włosy półdługie, cienkie i przetłuszczające. Kiedy miałam go po raz pierwszy nie przeczytałam nawet opisu i używałam go bez spłukiwania. Dopiero później się zorientowałam o pomyłce, ale włoski układają mi się doskonale, są błyszczące i mięciutkie, więc robię tak nadal. Zapach mi się osobiście średnio podoba, ale też nie jest najgorszy. Na pewno będę go kupować, bo jest super.

Konturowanie Smashbox

Nie dziala

Mam włosy za ramiona i nigdy nie wystarczał mi jeden olejek z jednego prostego powodu...jest trudny w rozprowadzeniu. Jeżeli w końcu rozprowadzi się go na calych włosach to ma się uczucie, ze zamiast wlosów ma się kupę mokrego siana. Wlosy stają sie w momencie matowe i bardzo szorstkie w dotyku. Bardzo cięzko splukać go z wlosów. Moje wlosy po wyschnięciu wygladały okropnie...matowe, twarde sterczące druty, musiałam myć 2 raz głowę i nałożyć inną odżywkę. W promocji mozna go kupić za 3,50 ( ja musiałam kupić 2 opakowania ) czyli 7 zł a za 10 zł mam dobrą odzywkę, która pielęgnuje włosy. NIE POLECAM

Pomyłka!!

Używałam jej kilka miesięcy temu , licząc na jakieś efekty, bo to w końcu olejek i jeszcze to podgrzewanie...wszystko zachęcało do poddania się kuracji.Ale to totalny bubel!:(Włosy po "tym" pozostały matowe, jakby uszedł z nich cały blask, szorstkie w dotyku, ogólnie ciężko odżywkę było spłukac, żeby nie był włos oblepiony tłustą mazią:( No i jeszcze ten zapach:(Tak więc efektów pozytywnych brak , negatywne jak najbardziej były , i do tego nieciekawa cena:(. Odradzam.

Często kupuję

Ostatnio znowu do niego powróciłam. Jakieś 3 lata temu pamietam, że użyłam go i włosy miałąm bardzo gładkie po nim. Teraz efekt jest o wiele mniejszy, nie wiem czemu :(. Ale i tak nawilża włosy więc zawsze jak jest w promocji to go kupuję. Prześlicznie pachnie i super się rozprowadza. Włoski ładnie się rozczesują a zapoach długo się na nich utrzymuje. Na raz używam 2-óch tubek, po prostu mam gęste włosy :). Cena jednak troszkę wygórowana...ale raz na jakiś czas można pozwolić sobie na taka kurację :)

Ujarzmiacz ;)

Najlepszy efekt osiąga sie przy dłuzszym stosowaniu (tak jak w wiekszosci kosmetyków) - po zużyciu 5 tubek kondycja włosów wyraznie sie poprawiła :)
Dużą zaletą jest ładny zapach, który na włosach utrzymuje sie zadziwiająco długo. Poza tym olejek ten jest mistrzem w ujarzmianiu moich suchych loczków! Po jego zastosowaniu nie miałam tzw. szopy na głowie, włosy były miękkie, błyszczące, nawilżone, łatwo się układały.

ilość zużytych opakowań: juz nie licze

Obciąża włosy

Dosłownie jakby moje włosy ważyły 3 razy więcej niż zwykle. Płukałam je długo, a mimo tego ich kiedy dotknę, to coś nieprzyjemnego pozostaje mi na dłoni, tak jakby były czymś oblepione. :-/ Są sztywne i miałam problem z ich rozczesaniem. Do tego zapach... Niezbyt ciekawny, a intensywny, aż mnie przyprawił o ból głowy.

Ilość zużytych opakowań: jedno; więcej nie będzie.

brak efektów

Użyłam go 2 razy i stwierdziłam, że więcej nie ma sensu, bo nie widzę efektów. Szkoda czasu i zachodu, nie nawilżył, nie zmiękczył włosków, nie wygładził. Myślałam, że skoro to olejek to chociaż zmiękczy kudełki, ale niestety. Dobry pomysł z tym podgrzewaniem, tylko żeby jeszcze olejek działał...a szkoda.

dość dobra

Używam od czasu do czasu, choć nieco obciąża włosy.Dość dobrze odżywia i nawilża włosy.Dodaje blasku, ma dość intensywny zapach utrzymujący się na włosach.

bardzo dobry

Używałam od czasu do czasu po zrobieniu trwałej, która nie wyszła. Włosy mi się bardzo przesuszyły. Ten olejek bardzo przyjemnie się stosuje. Trzeba go potrzymać przez chwilę w gąrącej wodzie. Ma prześliczny zapach. Bardzo dobrze nawilża.Ilość zużytych opakowań:około 10ciu

błyszczące włosy

Tubka starcza na półdługie włosy, na jednorazowe użycie. Pozoastawiam go na włosach ok. 5 minut. Do nastepnego mycia utrzymuje się miły, choć nieco intensywny zapach. Włosy błyszczą się, choć spektakularnego efektu nie zauważam. Nawilża włosy, które rzeczywiście stają się bardziej miękkie, lepiej się układają. Minus za trudności w rozczesywaniu, po umyciu. ..