Lift Dynamic, Mleczko nawilżające (Lait Hydratant Controlle Cellulite)

Lift Dynamic, Mleczko nawilżające (Lait Hydratant Controlle Cellulite)

Mleczko o dość gęstej konsystencji i wpaniałym grejpfrutowym zapachu. Już po tygodniu stosowania skóra jest doskonale napięta i nawilżona. Po 3 tygodniach wyszczuplały mi uda, a jedna tubka wystarczyła aby pozbyć sie cellulitu pierwszego stopnia. Bardzo przyjemny w stosowaniu. Dla mnie o niebo lepszy od D-stocka Vichy i tańszy!

Rewelacyjny !

Szkoda, że go już nie ma :(((
Faktycznie był świetny. To raczej żel nie mleczko! Świetnie się wchłaniał, a przy tym taki wydajny, chłodzący. Aromaterapia w pokoju gratis.
I działał!!!

Używam tego produktu od: kiedyś

produkt wszechczasow!

Uwielbiam ten produkt ale juz go chyba nie produkuja :(
Jeden z niewielu wyprobowanych przeze mnie preparatow, ktory na prawde dawal efekty! Ujedrnial i wyszczyplal bardzo skutecznie. Po uzyciu skora byla zaczerwieniona i lekko szczypala, ale to byl wlasnie znak, ze dziala! :) Na prawde drenowal skore i rozbijal tluszczyk ujedrniajac i wygladzajac pieknie- nawet w opornych miejscach jak posladki np. Nie powinien go kupowac ktos kto liczy na balsam czy inny nawilzajacy srodek- tego ten zel nie robi i trzeba uzywac balsamu lub oliwki osobno... Ale na prawde dziala "pod skora" i daje sobie rade z nierownosciami rozgrzewajac i rozbijajac pomaranczowa skorke! Mam nadzieje ze producent wprowadzi go z powrotem na rynek! Od wielu lat moj prywatny produkt roku!

Używam tego kosmetyku od kilku lat
ilość zużytych opakowań: ok 10

ach ten zapach!

Normalnie kosztuje 50 zł, ale często jest w promocji za 25. Zdecydowanie najlepszy kosmetyk z tej serii. Reszta z serii lift dynamic (no może poza płynem do kąpieli) poniżej przeciętnej. Jedyny minus to to, że wcale się świetnie nie wchłania jak zapewnia producent, trzeba odczekać około minutki, ale dla mnie to nie jest aż takie ważne. Jest gęsty, przez to nie jest super wydajny, choć mi wystarczył przy stosowaniu 2x dziennie na ponad miesiąc. W promocji za 25 zł to naprawde rewelacja, skutyczny, bardzo przyjemny i na każdą kieszeń.