AA Men, Żel do higieny intymnej do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

AA Men, Żel do higieny intymnej do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Nowoczesny żel do higieny intymnej z wyciągiem z oczaru wirginijskiego i allantoiną. zapewnia uczucie czystości i świeżości przez cały dzień. Jest dostosowany do upodobań mężczyzn, zawiara delikatną kompozycję zapachową.

Opracowany na bazie wyjątkowo aktywnych składników o włąścowościach łągodzących podrażnienia, myjących i jednocześnie delikatnie natłuszczających. Ta odpowiednio dobrana receptura zapewnia również skuteczną i długotrwałą neutralizację nieprzyjemnych zapachów.

obowiązkowy:))

To po prostu must have mojego męża:)) kosmetyk niezbędny w jego kosmetyczce. Jedyny minus to trzeba sie trochę obłazić po mieście żeby go dostać.

Jako kobieta doceniam i przede wszystkim zauważam działam tego specyfiku;-) Świetnie odświeża i pielęgnuje a przede wszystkim zabija mało sympatyczne zapachy. Jest bardzo łagodny nie wywołuje podraznień, a skóra mego lubego lubi się czasami buntować. Dodam, że moja druga połowa nie należy do wielbicieli kosmetyków ale kiedy ten żel mu się kończy zawsze przypomina mi żeby nie zapomniała kupić następnego opakowania:)) zatem oboje polecamy ten żel wszystkim panom!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele wiele wiele

Bardzo dobry

Żel jest naprawdę doskonałym kosmetykiem dla mężczyzn. zabija przykry zapach, jednocześnie dając poczucie komfortu i czystości przez wiele godzin (około 6). Opakowanie jest sprawne :) a żel jest bardzo wydajny. Naprawdę nie ma na co narzekać :) Sprawia satysfakcję dwom osobom :D

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Super!

Genialny zel! Uwielbiam go, choc innych nie stosowalem... jest ekstra! Ładnie koi, oczyszcza, nawilza i ma bardzo przyjemny zapach. Czuje sie swierzo nawet przez cały dzien;-)))

Używam tego produktu :pare miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Serum na zmarszczki

Super.

Kupiłem w aptece, też za 18 złoty, w douglasie jest chyba droższy ale w tesco maja go po 4zł więc będę tam kupować. Jest świetny. Nie podrzenia, rzeczywiście usuwa zapachy, i jest po prostu bardzo przyjemny. A na dodatek wydajny.

Używam tego produktu od:hmmm dośc troche

Super!

Przyjemny żel, zapwniający lepszą i dłuższą świeżość od zwykłego mydła. Kolejny produkt, który zasilił moją i tak już całkiem sporą kosmetyczkę. :D
Poza tym bardzo ładnie pachnie i jest naprawdę wydajny, a przy tym jest całkiem niedrogi jak na Oceanic.
Polecam każdemu, komu znudziło się mydło, ma problemy z wrażliwą skórą lub po prostu szuka odmiany w codziennej higienie.
Dałbym cztery *, ale postanowiłem dać ich pięć; choćby nawet z tego powodu, że wszystko, co zapewnia producent, sprawdza się w 100% (co nie należy do częstych zdarzeń). :)