Spectacular Make-Up

Spectacular Make-Up

Bardzo dobrze kryje, trzyma się długi czas, nie powstają smugi przy nakładaniu, daje równomierny koloryt cery, nie "warzy się", ma bardzo wygodny i higieniczny aplikator, skóra wygląda naturalnie...

Nie wszystkoZŁOTO coSIĘ świeci

Odkupiłam praktycznie nowiusieńki od koleżanki, bo coś jej w nim nie pasowało.
Na początku byłam zachwycona, jak zawsze...ale po którymś nakładaniu zaczęła irytować mnie konsystencja.
Ciężko się rozprowadza. Wolę bardziej płynną, niż taką gęstą.
O stokroć lepszy jest Heleny- Spectacular Foundation SPF10.
Niestety, ale także opakowanie - napisy znikają i "flakon" robi się brzydki...

Żałuję, że go odkupiłam, bo leży w szufladzie i prędko światła dziennego nie zobaczy.

Używam tego produktu od:roku

Exclusive

Njalepszy puder jaki mialam.Konsystencja jest rewelacyjna juz samo nakladanie tego pudru sprawia przyjemnosc.Twarz wyglada bardzo ladnie (nie wiem jak z efektem krycia bo nie mam problemow z tradzikiem ani sincami)a przede wszystkim puder jest wydajny.Jedynym minusem dla niektorych moze byc cena.Ogolem polecam

Używam tego produktu od:4lata
Ilość zużytych opakowań:duzoo

bardzo dobry

Podkład faktycznie jest bardzo trwały, przez wiele godzin buzia wygląda rewelacyjnie. Nie robi smug, nie ciemnieje, nie ściera się przy pierwszym dotknięciu. Cera jest wygładzona, wygląda na wypoczętą (mimo niedospania ;) ) Bezproblemowo się rozprowadza i mimo swojej trwałości wygląda naturalnie. Mam kolor nr 23 więc w moim przypadku mogę używać kiedy jednak słońce "muśnie" moją twarz, bo inaczej jest za ciemny, natomiast kolor 22 wydawał mi się trochę ziemisty. Nie wiem może kupię kiedyś nr 22 i wtedy sie przekonam ;) bo sam podkład bardzo mi odpowiada.

używałam przez 2 letnie sezony
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Manicure - kolorowy french

Ujdzie

Kupilam ten podklad, bo akurat nie bylo juz mojego ulubionego Kanebo. Na poczatku bylamz achwycona, bo Spectacular jest dosc lekki, kryjacy, matujacy. Przez pierwsze chwile niestety. Ma ladny zapach i nie tworzy maski, natomiast slabo trzyma sie na twarzy. Jest dobry raczej dla cery bez problemow, bo jelsi ma sie bardziej widoczne pryszcze, to podklad za jakis czas je ujawni. Cena jest zdecydowanie za wysoka, jak na taka jakosc. Dosc wydajny no i ma aplikator. Nie jest zly, ale moglby byc lepszy, a przede wszystkim trwalszy. Moze nadaje sie na lato, ale przy wysokich temperaturach trzeba raczej uzyc pudru, bo moze sie rozplynac i pozostawic tlusty film. Po nalozeniu pudru troszke lepiej sie trzyma, niestety z uplywem czasu pozostaja po nim tylko slady w postaci plam lekko przypruszonych pudrem.

Używam tego produktu od:miesiaca

Zawodłam się

Zakupiłam próbkę podkładu pod wpływem pozytywnych opini na wizażu.

Okazało się jednak,że podkład mimo wyskokiej ceny i ładnego zapachu nic nie jest mi wstanie zaproponować. Ładnie wygląda tylko przez pierwsza godzinę a pożniej:

- kryje ale robi przy tym straszna maskę,
-nie matuje, skóra się błyszczy,
-czuć go na twarzy,
- ciemnieje na twarzy

Nie polecam !

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:dwie próbki

bez rewelacji

Zachecona opiniami poprzedniczek,kupilam ten podklad majac nadzieje na ta "gladka,brzoskwiniowa"twarz jak "reklamy".Niestety,zakup okazal sie zupelnie nie trafiony.Za ta cene spodziewalam sie czegos lepszego.Ciezko rozprowadzic mi go na twarzy,mam popekane naczynka na nosie i niewielkie since pod oczami-nie tuszuje ich;w ruch musial isc korektor i puder.Dodatkowo wysuszyl mi skore i uwidocznil zmarszczki,ktorych normalnie nie widac.Nie nadaje ladnego kolorytu-po nalozeniu nawet dwoch warstw moja skora byla nadal ziemnista.Juz lepiej sprawdzil sie podklad apteczny trzy razy tanszy.Szkoda ze przed zakupem nie poprosilam o probke.

Używam tego produktu od:1 tygodnia

Ładny efekt!!!

Skusiłam się gdyż szukałam czegoś o przedłużonej trwałości. Podkład ten sprawdza sie, utrzymuje się bardzo długo. Nie ciemnieje, nie spływa. Mam kolor 23 ładnie się stapia z moją skórą. Twarz wygląda na wypoczętą. Ładnie maskuje pory, robi taką skórkę brzoskwinki. Ogólnie jestem zadowolona, ale na dzień wolę ciut lżejsze konsystencję. Zaznaczyłam nie wiem bo lubię nowości.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry

Kolejny produkt HR, który mnie utwierdził w przekonaniu, że są to kosmetyki najwyższej klasy. :ehem:
Podklad idealnie stapia się ze skórą, dopasowuje się do jej odcienia. Dobrze się rozprowadza, nieźle kryje, twarz wygląda świeżo, naturalnie i promiennie. Nie wysusza, nie podkresla skórek, a dla mnie to jedna z najważniejszych cech podkładu ( mam bardzo suchą skórę). Dosyć trwały.
Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

absolutne tak!!!!

Mój ulubieniec. Odkryłam go w czasie pobytu w Kanadzie, gdzie doradziła mi go pani sprzedawczyni o pięknej, gładkiej, brzoskwiniowej cerze (od razu zamarzyła się taka sama cera:) i przyznam, że za każdym razem jak używam spectaculara to wyczarowuję sobie piękne i zadbane lico:) Naprawdę gorąco polecam. Jest trwały, pięknie pachnie i mimo wysokiej ceny (można go zakupić trochę taniej na Truskawce)jest totalnie perfekcyjny.

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:około 6

hit wśród podkładów

Pierwszy raz zetknęłam się z tym podkładem prawie 8 lat temu i od tej pory kupuję go regularnie przy okazji pobytów na lotniskach, w strefie bezcłowej, gdzie nie rujnuje portfela tak jak zakupiony w naszych perfumeriach;) Jest rewelacyjny! Twarz jest gładka i obłędnie aksamitna, jak skórka brzoskwini. Podkład dobrze kryje, ale w żadnym wypadku nie tworzy maski. Nie ma mowy o smugach, ważeniu się itp, nie mam pojęcia skąd takie opinie. Producent zapewnia trwałość przez 12 godzin, ale to tylko pobożne życzenie ;) Niemniej jednak lepszego nie znalazłam ( a szukałam naprawdę dokładnie), stąd najwyższa ocena.

Używam tego produktu od:ok 8 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo ;)

Bardzo dobry!!!

Jeden z najlepszych podkładów, które stosowałam (a było ich wiele!!! np. chanel, lancome). W moim przypadku podkład wystarczająco kryje, nadaje cerze gładkość. Dzięki pompce jest bardzo wydajny - nie ma mowy, by tworzył maskę na twarzy. Dla mnie idealny odcień to 21 (mam jasną karnację), czasem 22.
Po kilku godzinach wprawdzie nieco "świeci" mi się nos i broda, ale wolę ten podkład od takich typowo matujących, które wysuszają cerę.

Używam tego kosmetyku od - kilku lat! / ilość zużytych opakowań: na pewno powyżej 8

Recenzja: ...

okropny

Okropny podkład za dość wysoką cenę,w sumie niczym się nie różni od tych z niższych półek, a powiem więcej - jest nawet gorszy.
Niby zaraz po nałożeniu wszystko o.k., ale potem tragedia - ciemnieje, zaczyna się potwornie świecić dosłownie niczym ,,latarnia w nocy'' i tworzy się niemiłosierna maska.
Dziewczyny, omijać z daleka szerokim łukiem