Aromatherapy, Mandarynkowy Żel pod prysznic

Aromatherapy, Mandarynkowy Żel pod prysznic

Świetny zapach po którym faktycznie chce się żyć. Do tego zawiera drobinki i dzieki temu doskonale oczyszcza skórę ciała będąc jednocześnie peelingiem pod prysznic.

ślicznie pachnie

Bardzo podoba mi się jedo zapach. Dobrze sie pieni. Peelingujące drobinki są bardzo małe i nie bardzo złuszczają, ale przy tym nie podrażniają. Żel nie nawilża, ale też spacjalnie nie wysusza. Starcza na krótko, jak każdy żel :)

miły, bez fajerwerków

Sympatyczny żel pod prysznic o miłym, orzeżwiającym, jakby pikantnym zapachu. Nie nawilza, no ale ktory zel to robi? Nie wysusza bardziej niz inne. Zwykly, lecz o ponadprzecietnym zapachu. W promocji - korzystna cena.

ilość zużytych opakowań:1

Zapach bardzo miły

Bardzo fajny, miły, energetyzujący zapaszek! Pod tym kątem polecam. Jako peeling jest bardzo delikatny. Przy gładkiej skórze - w charakterze żelu pod prysznic - jest ok. Jeśli szuka się czegoś mocniejszego to trzeba szukać dalej ;-)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

taki sobie

Ma prześliczny, świeży zapach mandarynki :) Peeling jak dla mnie trochę za delikatny, żadnych właściwości nawilżających. Bardzo ładne opakowanie.

Ok

Miły mandarynkowy zapach po dłuższym wąchaniu jest za słodki. Efektu pilingującego nie zauważyłam może dlatego, że używałam go z rękawicą do kąpieli. Trochę ciężko się go zmywa, bo zostawia filmik na skórze, ale ogólnie jest OK.

mniam mniam

cudowyny żelik pod prysznic o bardzo dobrych właściwościach pilingujących. Ma świetny zapach, szkoda tylko że na skórze utrzymuje się tak krótko.Najlepiej używać go razem z rękawicą do kąpieli - wtedy skóra jest super gładka i świetnie przyjmuje inne specyfiki.

mniam mniam

Pachnie przepięknie - od razu chce się żyć. Jako peeling sprawdza się świetnie, nie za ostry nie za słaby.Przewidująco zaopatrzyłam się kilka zapasowych opakowań, ale jak się skończą, to nie wiem co zrobię :(Po prostu go uwielbiam

niezły

Delikatnie peelinguje, orzeźwia i nawilża ciało.<BR>Całkiem przyjemny zapach.

szkoda....:'-(

Dla mnie to był najlepszy żel pod prysznic jaki miałam, a teraz , chlip;-) , już go nie ma;-). Ten nowy, melonowo-jakiśtam, ma już nie ten zapach ,o który chodziło.<BR>Seria mandarynkowa była nie do pobicia-budziła jak żadna.

ok

Zużywam już 3 tubkę. Delikatny peeling, ale w miarę skuteczny. Mandarynkowy zapach może nie odpowiada każdemu - mi się podoba. Jest po prostu orzeźwiający.<BR>

Oceniam na 4.00

Naprawdę pięknie pachnie, relaksuje a w połaczeniu z balsamem z tej samej lini daje super efekt. Nawet dobrze nawilża a skóra jest niezwykle przyjemna w dotyku i delikatnie pachnie!

Oceniam na 3.00

Ładnie pachnie, a żel pod prysznic jak żel pod prysznic...