Rzepa, Szampon przeciwłupieżowo-wzmacniający z ekstraktem z czarnej rzepy, cyprysu i rozmarynu

Nowoczesna receptura tego wzmacniajacego szamponu została opracowana z myślą o potrzebach różnych rodzajów włosów z łupieżem. Dokładnie, lecz delikatnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy. Skutecznie zwalcza objawy oraz przyczyny powstawania łupieżu dzięki pirytonianowi cynku wzbogaconego o wyciągi z czarnej rzepy, cyprysu i rozmarynu, które wspomagają jego działanie przeciwłupieżowe wpływając wznacniająco i tonizujaco na włosy. Skóra głowy jest uwolniona od oznak łupieżu, a włosy stają się lekkie, lśniące i puszyste oraz odpowiednio wzmocnione i odświeżone. Przyjemny zapach zwiększa komfort stosowania.
Medycyna ludowa uznaje czarną rzepę za jeden z najskuteczniejszych naturalnych środków do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Świetny

To jest mój ulubiony szampon :) Świetnie oczyszcza, a przy tym jest delikatny. Jeśli chodzi o jego działanie przeciwłupieżowe, to ja stosuję go profilaktycznie i jak na razie sprawdza się dobrze. Poza tym uwielbiam jego zapach :)
Warty wypróbowania, polecam!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

do kitu :(

Kupiłam go bo mam problem z łupieżem i się rozczarowałam. Nic , a nic mi nie pomógł tylko na dodatek wysuszył mi włosy :P Każdy ma inne zdanie , ale ja nie polecam !

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 nie do końca

beznadziejny

nic a nic nie pomógł moim włosom. nie uleczył łupieżu, nie wzmocnił, nie pogrubił, nie zahamował wypadania. ponadto włosy były tłuste i ciężko się rozczesywały.
jedyne co było w nim fajnego to zapach i konsystencja. ale co to ma za znaczenie?

Anna Małecka masaż twarzy

Bardzo go lubię

Szampon jest bardzo dobry. Dałam mu *****, ponieważ moje włosy należą do gatunku tych co bardzo silnie się przetłuszczają i nie wiem co im pomoże. Jest bardzo wydajny (wystarczą 2 łyżeczki na 4 łyżeczki wody). Dodatkowo się bardzo mocno pieni, co jest bardzo dobre. Mimo, że mam uczulenie na SLS, nie podrażnia mnie. Włosy po nim są bardzo puszyste i miękie w doyku. Dodatkowo pięknie pachie. Wiem, że są gusta i guściki. I o nich się nie dyskutuje. Dlatego przemilczę wypowiedzi negatywne.

Używam tego produktu od: 2 lata ;-)
Ilość zużytych opakowań: 7 bądź 8

mi pasuje

Zacznę od tego, że seria przeciwłupieżowa z rzepy jest bardzo dobra. Gdy pojawił się łupież i zaczęły wypadać mi włosy w sporych ilościach szampon zahamował ten proces i łupież praktycznie zniknął. Zawsze do niego wracam. Nie oczekujmy cudów od szamponów które można kupić w drogerii czy supermarkecie. To nie są szampony lecznicze!! Takie tylko można dostać w aptece! Jak na szampon kosmetyczny jest świetny.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Słaby.

Ciągle szukam idealnego szamponu na dolegliwości i testuję różne przeciwłupieżowe szampony. Ten jest kolejny, który poddałam testom.

Mam raczej odczucia na "nie". Szampon nie działa na łupież sam w sobie, może trochę minimaluzuje łupieżowe dolegliwości, ale wciąż nie działa skutecznie i w 100%, a tego oczekuję kupując preparat z napisem "przeciwłupieżowy". Trochę jestem nim rozczarowana, bo czytając opinie poniżej spodziewałam się czegoś lepszego, skutecznego... A tu taki klops. :]

Trochę mi wysuszył włosy, zwłaszcza te, które znajdują się dalej od skóry. Niezbędne jest użycie preparatu, który trochę je nawilży, ułatwi rozczesywanie.
Efektu wzmacniającego też nie zauważyłam. Włosy mi wyłażą, a te co zostały na głowie wcale nie są w lepszej kondycji. ;)

Opakowanie, zapach, konsystencja, cena [tutaj wszystko w porządku, bez uwag] są dla mnie w tym wypadku II-rzędną sprawą, bo najważniejszy jest dla mnie efekt i skuteczne działanie specyfiku.
Ten szampon dla moich włosów, skóry głowy skuteczny nie jest, działa w stopniu minimalnym i ja zostawiam mu minimalną ocenę.

Używam tego produktu od: paru tygodni.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Świetny

Nigdy nie przepadałam za szamponami z dodatkiem czarnej rzepy. Zapach jakoś mnie odrzucał i nie mogłam się przełamać do ich używania, mimo że taki szampon zawsze był na pólce odkąd pamiętam. W końcu przełamałam się i postanowiłąm wypróbować Joannę. Kupiłam szampon razem z odżywką.
Przyznam , że jestem pozytywnie zaskoczona! Do zapachu się przyzwyczaiłam , i nawet już go znoszę całkiem dobrze :) Szampon bardzo dobrze oczyszcza, włosy są puszyste, mocniejsze, widać, że żyją. Szampon jest wydajny, jednak plącze włosy i użycie odżywki jest koniecznością. Jednak z czystym sumieniem daje 5* - jeszcze żadnen szampon nie wzmocnił mi włosów w widoczny sposób. On faktycznie działa!

Używam tego produktu od:3 tygodni

eeee

Nic złego nie zrobił z moimi włosami- no może poza tym, że je trochę przyciemnił (!) -mam naturalny średni blond i faktycznie po umyciu kolor pogłębia się.

Włosy po umyciu są trochę szorstkie- ale po dodaniu odżywki jest ok. Po wyschnięciu- miękkie, puszyste z fajnym połyskiem (jako jedyny szampon dodał moim włosom takiego blasku:)) i jak któraś z dziewczyn dodała- lekko je prostuje.

Szamponik ma konsystencję mleczka, zapach w porządku, delikatnie wyczuwalna rzepa.

łupież?- hmmmm na pewno go zminimalizował

13.12.2006r: używałam innego szamponu i teraz wróciłam do niego żeby pozbyć się znowu pojawiającego się łupieżu- i co? po tej rzepce mam jeszcze większy łupież.. ohydne płaty łupieżu, fuj.. więcej go nie użyję!

i uwaga: uważać żeby szampon nie dostał się do oczu!! przeżyjecie szok!:D bardzo szczypie!

zapłaciłam za niego 5,99zl
Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:trochę

Zawsze do niego wracam

Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów, jaki używałam. A muszę dodać, że poszukuję ideału od wielu lat i próbowałam najróżniejszych szamponów, zarówno tych tanich, jak i tych droższych. Efekty są zwykle takie same. Na drugi dzień po umyciu włosy są już przetłuszczone. W przypadku Joanny z rzepą na drugi dzień wyglądają jeszcze ok. Oczywiście nie udało mi się znaleźć do tej pory szamponu, który przedłużyłby świeżość włosów o kolejny dzień i co dwa dni mycie głowy jest obowiązkowe. Szukam zatem dalej, a do Joanny z rzepą wracam stale.

Używam tego produktu od: kilku lat na zmianę z innymi szamponami
Ilość zużytych opakowań: trudno policzyć

BDB

Kosmetyk znam od dobrych kilku lat, firma Joanna produkuje wysokiej jakości szampony za niską cene. Szczególnie sobie cenie szampony z naturalnymi ekstraktami. Szampon z czarnej rzepy powoduje, że włosy nie przetłuszczaja się tak mocno, odzywia je, nie splacza, zapach może nie za bardzo, ale w końcu licza sie tu inne atrybuty.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Bardzo dobry

Wg mnie najlepszy szampon dla osób z tendencją do przetłuszczania sie włosów i łupieżu (a wypróbowałam wiele różnych, żaden nie sprawdził się jak ten), w moim przypadku doskonały w stosowaniu razem z Nizoralem.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Mój szampon :)

Uwielbiam go i stale używam. Po wielu przejściach i rozczarowaniach z różnymi szamponami typu: uczulenia, swędzenie, przetłuszczone albo przesuszone włosy... moje włosy i skóra głowy są w doskonałej kondycji :)
Szampon spełnia wszystkie obietnice producenta wypisane na opakowaniu - oczyszcza delikatnie i skutecznie, tonizuje, włosy są lekkie, puszyste, wzmocnione, świeże (moje są czyściutkie przez 48 godzin, wcześniej wytrzymywały jedną dobę w takim stanie).
Skóra głowy absolutnie nie jest podrażniona, tylko ukojona, zdrowa.
Co najważniejsze - skutecznie likwiduje łupież, przynajmniej mój. Ale dopiero po specjalnym zastosowaniu: myję włosy 2 razy, pianę z drugiego razu zostawiam na 5 minut pod czepkiem. Po kilku takich zabiegach pozbyłam się łupieżu, który mi dokuczał od wielu tygodni :)
Ekstrakty ziołowe, które zawiera faktycznie nieco przyciemniają włosy, ale ja mam brązowe, więc mi to nie przeszkadza, a nawet mi się bardzo podoba :D
Polecam zwłaszcza w połączeniu z odżywką Rzepa, daje naprawdę doskonałe efekty. I ta cena!