Ziaja, HerbikaPlant, Bio-żel pod oczy szałwiowy

Ziaja, HerbikaPlant, Bio-żel pod oczy szałwiowy

Delikatny, nieperfumowany bio - żel o aktywnym działaniu pielęgnującym. Wyraźnie zmniejsza obrzęki pod oczami.

Doskonale wygładza i uelastycznia skórę. Zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia. Tonizuje i lekko napina naskórek. Substancje aktywne: wyciąg z szałwii, prowitamina B5 (D-panthenol).

zł / 15 ml

Taki sobie

Krem-żel :
-tani
-dobrze się wchłania

Niestety:
-mnie szczypie w oczy, powoduje łzawienie
-słabo nawilża, raczej ściąga skórę pod oczami
- na pewno nie widzę efektu redukcji opuchlizny (lepszy efekt po zastosowaniu kostki lodu)

Używam tego produktu od: Kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 początek

Żel co nic nie robi

Miałam wersję w tubce ww. kremu.

Żelowa konsystencja szybko wchłaniająca się, niska cena i ładny zapach to jedyne (sic!) plusy dla tego żelu.

Moje oczy mają naturalną tendencję do cieni - są głęboko osadzone, są małe - mają kształt azjatycki.

Nawilża - niezbyt mocno, szczerze, nie czuję go. Bardziej nawilża mnie krem z Rivall de Loop, czy ostatnio kupiony krem z Sorayi co nawilżył i usunął podrażnienia.

Nie działa ani na podrażnienia, ani na cienie. Cienie nadal są takie jakie są. Myślałam, że trzymanie go w lodówce pomoże jakkolwiek - nic się takiego nie stało, jedynie mile chłodził, ale nic nie pomagał. Po nieprzespanych nocach nie pomógł na opuchliznę, czy cienie. Lepiej działa już okład z torebki po herbacie.

Nie pomaga też na podrażnienia, które zdarzają się dosyć często.

Pielęgnacja moich oczu jest dla mnie bardzo ważna - wiele godzin spędzam przy komputerze, ba mój obecny zawód - grafik komputerowy wymaga siedzenia przed monitorem wiele godzin.

Od żelu pod oczy wymagam nawilżenia, likwidacji cieni i podrażnień. I ten krem tego nie spełnia.

Nie kupię go więcej, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ledwo wymęczone

Zero efektu

Niestety, u mnie się nie sprawdził. Cienie i opuchlizna jak były, tak są. Nie spodziewałam się że mi je usunie, ale nawet lekkiej redukcji też nie ma. Do tego okropnie szczypie. Nie zależnie jak daleko od oka go nałożę, i tak chwilę później zaczyna palić i łzawić. Plus wysusza powieki. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry

Produkt spełnia moje oczekiwania,po tygodniu stosowania (raz dziennie)obrzęki i sińce od oczami znacznie sie zmniejszyły,przez co twarz wygląda na bardziej wyopczętą,żel dobrze sie wchłania,nadaje sie od makijaż,cena jest smiesznie niska i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dla mnie NAJLEPSZY

Mam 25 lat i od zawsze MEGA opuchlizny pod oczami nie raz aż wstyd wyjść do pracy bo wyglądam jak bym całą noc przepłakała a ten żel uratował moje oczka wyraźnie zmniejsza opuchliznę i bardzo dobrze nawilża skórę po oczami. Dla mnie to prawdziwa rewelacja. I ta śmieszna cena! Warto wypróbować za te kilka złoty :)

Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych

opakowań: dużo

Całkiem dobry.

Szukam żelu pod oczy i na powieki, który złagodzi przesuszenie - moja skóra jest tam szczególnie delikatna i niestety bardzo wiele kosmetyków ją uczula. Ten żel o prostym składzie jednak u mnie się sprawdził - lekko nawilża, ale o likwidacji cieni pod oczami które są gigantyczne i raczej wrodzone, nie mam co marzyć (musiałabym poddać się chyba jakiejś operacji, by je zlikwidować ;)). Jest tani, wydajny - opakowanie starcza na długo. Moja mama też jest z niego zadowolona, zatem gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

szału nie ma

Plusy:
+nadaje się pod makijaż
+lekko napina naskórek
+szybko się wchłania

Kupiłam go ze względu na to,że miał redukować opuchliznę, niestety nie zauważyłam niczego takiego.
Ogólnie żel wart wypróbowania dla osób, które cenią profilaktykę i nie mają większych problemów ze skórą pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

ok.

- delikatnie napina skórę pod oczami
- czy zmniejsza obrzęk? szczerze to nie zauważyłam jakiegoś wielkiego efektu...
- po aplikacji można odczuć delikatne chłodzenie i to na pewno odpręża zmęczone czy
- niestety mnie również podrażnia więc po jego nałożeniu szybko zamykam oczy i odczekuję aż substancja wyparujeUżywam tego produktu od: miesiąca

Kojący....

Uwielbiam Ziaję i wiedziałam,że i tym razem się nie zawiodę:)
Żel wprost idealnie radzi sobie z podkówkami,koi,nie uczula,szybciutko się wchłania.
Nadaje się pod makijaż.
Jest bezzapachowy.
Ponadto żel zamknięty jest w małej i poręcznej tubce z wygodnym aplikatorem.
Kolejny plus to cena.
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny.

Zawsze miałam problemy z "worami" pod oczami, które wyglądały okropnie, jakbym rok nie spała. Zauważyłam ten żel przypadkiem w aptece, cena przystępna, więc kupiłam - najwyżej pożałuję czterech złotych. I... nie pożałowałam :). Stosuję żel od 3 tygodni na noc i na dzień, albo jak zapomnę to o jednej porze - zależy. Ale używam. Worów pod oczami NIE MAM w ogóle, nawet jeśli odpuszczę sobie żelik na dwa dni. Nie mam po nim uczuleń, nic nie piecze i nie rozumiem opinii o sklejaniu oczu - przecież to krem POD oczy, a nie NA OCZY.
Ma świetną konsystencję, szybko się wchłania, nie muszę czekać aż wsiąknie, nie brudzi, nie zostawia tłustych plam.
Jest świetny i najchętniej już teraz kupiłabym sobie cały karton na zapas :D.

Używam tego produktu od: 3 tygodni.

fajny

Bardzo lubię wszystkie kremy pod oczy ziaji ale ten żel, szczególnie przypadł mi do gustu. Ma leciutką konsystencję, nie lepi się, szybko się wchłania. Dzięki niemu skóra pod oczami jest doskonale napięta, pozbawiona jakichkolwiek cieni czy obrzęków.

Żel ma bardzo delikatny zapach. Stosuję go rano i wieczorem, idealny nawet pod makijaż. Jestem z niego tym bardziej zadowolona, że wchłania się lepiej niż kremy.

Ja na pewno skuszę się na kolejne opakowanie, szczególnie że cena jest bardzo atrakcyjna a żel niezwykle wydatny.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Może być

Oczy są w lepszym stanie (używam go na noc), nie są tak opuchnięte chociaż nie mam z tym problemów, tym bardziej, że używam go sporadycznie. Kupiłam ten żel, bo nigdzie nie mogłam znaleźć żelu z bławatkiem :(