Soraya, # Foodie, Wygładzający krem do rąk `Jagoda`

Soraya, # Foodie, Wygładzający krem do rąk `Jagoda`

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya foodie to aksamitna galaretka do dłoni, która zawiara naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza natychmiastowe wygładzenie oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formuła sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
normalna

Pyszności

Kupiłam ten krem do duetu z peelingiem i musze przyznać że zaskoczył mnie. I może nie jest on mega najlepszy ale jest to produkt warty uwagi i zakupu.
* Zapach - owoce leśne- jagoda coś cudownego do zjedzenia wręcz. Utrzymuje się on dość długo na dłoniach
* Nawilżenie - mam suche dłonie, nawilża i efwkt utrzymuje się dość długo - moje dłonie są suche latem a zima jeszcze gorzej ( i tutaj bede ciekawa jak się sprawdzi gdy bede potrzebować jeszcze mocniejszego nawilżenia)
* Wygładzenie - faktycznie mamy po użyciu wygładzone, delikatne ręce,
Jeśli użyjemy kremu zaraz po peelingu efekt musze przyznać WoW widocznie ładniejsze, zadbane dłonie, a nawet suche skórki znikają. Wyglądają jak po dobrym zabiegu spa u kosmetyczki.
* Konsystencja kremu dość rzadka ale nie za bardzo,
* Szybko się wchłania - po nałożeniu mamy taką tłusta warstwe ale trzeba przyznać, że nawet jak go damy lekko za dużo szybko sie wchłonie

Przy regularnym stosowaniu widoczne beda efekty.

Lekki

Jest to kolejny produkt od firmy Soraya foodie który miałam przyjemność przetestować. Moim ulubieńcem jednak zdecydowanie krem do stóp z Miodem Manuka. Ten krem do rąk jest dość przeciętny. Lekka, nietłusta konsystencja nadale się na wiosnę i lato. Jednak nie jest on na tyle mocny, aby ujarzmić suchą skórę w jesieni i zimie. Więcej informacji poniżej.

O wiele smaczniejszy od melonowej wersji light

To drugi krem do rąk z nowej nieco jadalnej serii kosmetyków Soraya, którego miałam okazję używać.
Wersją melonową bardzo ale to bardzo się rozczarowałam bo oprócz soczyście owocowego zapachu krem okazał się jednym wielkim bublem i nic nie dającym dłoniom kosmetykiem.
Co do kremu wygładzającego też miałam podobne obawy, które na szczęście się nie sprawdziły. Ten kosmetyk nie okazał się na szczęście tak kiepski jak jego żółty kolega.
W wersji jagodowej bo o niej mowa kosmetyk ma formę takiej miłej odżywczej galaretki o obłędnym zapachu a jakże by inaczej słodkich jagód.
Tubka jest prosta ale dość ładna z wielką jagodą w centralnym jej miejscu.
Kosmetyk fajnie aplikuje się na dłonie - tu przynajmniej czuję że coś na nich jest.
Jest to dość przyzwoity produkt zwłaszcza w porównaniu do kiepskiej wersji melonowej - jednak w ostateczności jego działanie też do wybitnych nie należy.
Lekko nawilża i odżywia skórę, nie klei się i bardzo przyjemnie pachnie ale do zadań specjalnych i bardziej zaawansowanej pielęgnacji się nie nadaje.
To taki lekki przyjemny galaretkowaty kremik na co dzień dla mało wymagających dłoni.
Ten produkt można przynajmniej oceniać w kategoriach kremu do rąk bo melonowi bardzo daleko do niej.