Soraya, # Foodie, Wygładzający krem do rąk `Jagoda`

Soraya, # Foodie, Wygładzający krem do rąk `Jagoda`

Poczuj odżywczą moc jagód! Soraya foodie to aksamitna galaretka do dłoni, która zawiara naturalny ekstrakt z jagód. 10 na 10 stosujących ją kobiet potwierdza natychmiastowe wygładzenie oraz efekt gładkiej i miękkiej w dotyku skóry dłoni. Dodatkowo kuszący zapach i zaskakująca formuła sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

kremy do rąk
krem
50 - 100ml
Skóra
normalna

O wiele smaczniejszy od melonowej wersji light

To drugi krem do rąk z nowej nieco jadalnej serii kosmetyków Soraya, którego miałam okazję używać.
Wersją melonową bardzo ale to bardzo się rozczarowałam bo oprócz soczyście owocowego zapachu krem okazał się jednym wielkim bublem i nic nie dającym dłoniom kosmetykiem.
Co do kremu wygładzającego też miałam podobne obawy, które na szczęście się nie sprawdziły. Ten kosmetyk nie okazał się na szczęście tak kiepski jak jego żółty kolega.
W wersji jagodowej bo o niej mowa kosmetyk ma formę takiej miłej odżywczej galaretki o obłędnym zapachu a jakże by inaczej słodkich jagód.
Tubka jest prosta ale dość ładna z wielką jagodą w centralnym jej miejscu.
Kosmetyk fajnie aplikuje się na dłonie - tu przynajmniej czuję że coś na nich jest.
Jest to dość przyzwoity produkt zwłaszcza w porównaniu do kiepskiej wersji melonowej - jednak w ostateczności jego działanie też do wybitnych nie należy.
Lekko nawilża i odżywia skórę, nie klei się i bardzo przyjemnie pachnie ale do zadań specjalnych i bardziej zaawansowanej pielęgnacji się nie nadaje.
To taki lekki przyjemny galaretkowaty kremik na co dzień dla mało wymagających dłoni.
Ten produkt można przynajmniej oceniać w kategoriach kremu do rąk bo melonowi bardzo daleko do niej.