Soraya, # Foodie, Zmiękczający peeling do stóp ` Miód Manuka`

Soraya, # Foodie, Zmiękczający peeling do stóp ` Miód Manuka`

Poczuj regenerującą moc miodu manuka! Soraya foodie to zmiękczający peeling do stóp, który zawiera naturalny ekstrakt z miodu manuka. 9 na 10 stosujących go kobiet potwierdza zmniejszenie szorstkości oraz efekt miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Dodatkowo otulający zapach i zaskakująca formuła sprawią, że codzienna pielęgnacja już nigdy nie będzie nudna!

zapachowa
w tubce
50 - 100ml
Skóra
normalna

Mocne złuszczenie

#foodie miód manuka zmiękczający peeling do stóp jest świetnym produktem. Ma on przepiękny, słodki, miodowo-owocowy zapach. Jego konsystencja to gęsty żel zawierający bardzo dużą ilość drobinki, dzięki czemu mocniej radzi sobie ze złuszczaniem twardszej skóry na stopach. Pięknie ją wygładza i odświeża pozostawiając miękką, przyjemną w dotyku i zrelaksowaną.

Cytrusowe orzeźwienie

Peeling zamknięty w minimalistycznym opakowaniu w tubce. Lekkie i poręczne opakowanie które można ze sobą zabrać w podróż, a gdy produkt się skonczy - rozciąć opakowanie i sięgnąć do resztek produktu i wycissnąć z niego ile się da.
Aplikacja dzięki opakowaniu bardzo łatwa, nie trzeba się grzebać palcami w otwieranych pojemnikach.

Przyznam że sceptycznie podeszlam do zapachu miodu manuka ponieważ zanim użyłam produktów wydawało mi sie że nie będzie ciekawy. Kiedyś próbowałam herbaty o smaku miód manuka i była nie dobra, więc myślałam że w kosmetykach też zapach mi nie podejdzie , ale co tu porównywać kosmetyki i herbatę

Najbardziej z całej serii Miodu manuka chyba podoba mi się peeling do stóp. Drobne i twarde ziarenka - przynajmniej wiemy że peeling "robi swoje" i to efektywnie. Dobrze zluszcza martwy naskórek. Ja go używam nawet do rąk :) Kolejna sprawa - zapach. Wg mnie nieco inny niż masła do ciala- bardziej "świeży". Ale w końcu produkty do stóp tak mają. Fajnie by było jakby Soraya wprowadziła też produkt pełnowymiarowy w postaci tego peelingu tylko ze do ciała :) ZZapach po użyciu produktu jeszcze długo wyczuwalny na skórze :)

Na pewno bedę wracać do tego peelingu, bo daje cudowne orzeźwienie i oczyszczenie, szybko złuszcza martwy naskórek. Uwielbiam tą miękkość skóry po jego użyciu.

Pachnie cudownie

Zachęcona reklamowanymi nowościami od firmy soraya z serii #foodie wybrałam sobie peeling do stóp z miodem Manuka. Największe wrażenie zrobił oczywiście cudowny zapach kosmetyku :-) Pielęgnacja stóp w domowym zaciszu jest teraz o wiele przyjemniejsza. Peeling jest barwy miodowo-brązowej,i ma liczne drobinki złuszczające martwy naskórek. Oceniam go na średnio ostry,dla mnie zupełnie wystarczający. Dla uzupełnienia pielęgnacji polecam jeszcze krem do stóp z tej samej linii.

ratunek dla suchych stóp

Duet idealny wraz z kremem z tej samej serii! Odkąd zaczęłam stosować peeling i krem do stóp 'Miód Manuka' moje stopy zyskały 100% nawilżenia, gładkości i miękkości! Co do samego peelingu - opakowanie bardzo poręczne, łatwo otworzyć nawet mokrymi rękoma. Kolor żółtawo-brązowy z drobinkami w środku o pięknym zapachu. Peeling jest bardzo delikatny, jednak bez litości dla suchych stóp. Idealnie oczyszcza z martwego naskórka, wygładza i pozostawia ładny zapach. Jak najbardziej jestem na tak!

Coś dla stóp

Peeling do stóp marki Soraya bardzo przypadł mi do gustu. Nie tylko pięknie pachnie, ale też doskonale usuwa martwy naskórek ze stóp przy okazji wodnej kąpieli. Delikatne drobinki masują stopy pozostawiając na nich jedwabistą gładkość. Peeling można często używać dzięki czemu, zwłaszcza latem, zapewnimy sobie doskonałą gładkość tej części naszego ciała. Polecam :)

Polecam gorąco!

Produkt otrzymałam do testów - jestem zadowolona z wszystkich z pakietu, ale peeling do stóp przypadł mi szczególnie do gustu. Ma mocny, słodki, miodowy zapach, jest bardzo gęsty i wydajny. Peelingujace drobiny nie drapią, lecz skutecznie masuja i usuwają martwy naskórek. Stopy po użyciu kosmetyku są gładkie, miękkie i pięknie pachną. Jedynym minusem jest dla mnie zbyt intensywny zapach, ale to kwestia subiektywna, bo po prostu wolę owocowe nuty. Peeling sam w sobie jest godny polecenia.