Ziaja, GdanSkin, Nawilżający algowy olejek do twarzy

Ziaja, GdanSkin, Nawilżający algowy olejek do twarzy

Delikatny olejek GdanSkin do demakijażu oraz oczyszczania skóry. Oparty na emolientach zdolnych do zmywania makijażu i zanieczyszczeń. Zawiera algę Laminaria ochroleuca o działaniu łagodzącym, ochronnym i nawilżającym. Olejek nie jest perfumowany, a zapach produktu pochodzi od aktywnych emolientów.

Olejek do mycia twarzy GdanSkin
• łagodnie oczyszcza skórę i usuwa makijaż
• skutecznie zmywa kryjące fluidy
• nie narusza bariery lipidowej naskórka
• pozostawia uczucie gładkiej i nawilżonej skóry

PORAŻKA!

Ten produkt to chyba totalna klapa marki ziaja. Mam naprawdę wielki sentyment do tej marki ale ten "olejek" to ich strzał w kolano. Posiada on konsystencję wody. Nie domywa makijażu ( o ile w ogóle cokolwiek domywa?). Nawet podczas omijania oczu podczas mycia twarzy, oczy szczypią niemiłosiernie. Jedyny plus jaki widzę w tym produkcie to opakowanie z pompką, natomiast dla mnie najważniejsze jest to, co znajduję się w środku. Jednym słowem PORAŻKA.

Niewypał

Jak lubię Ziaję, tak o tym olejku mogę napisać niewiele dobrego. Przede wszystkim jest on bardzo rzadki, wylewa się z otwartej dłoni, kapie przez palce. Przy zmywaniu go wodą zaczyna mocno szczypać w oczy, co go dyskwalifikuje. Reszta serii bardzo dobra, ale olejek zdecydowanie nieudany.

NAJGORSZY produkt do twarzy !!!

Zakupiłam ten olejek z myślą o nawilżeniu skóry twarzy, myślałam, że ta nowość będzie naprawdę hitem. Okazało się niestety inaczej... Olejek przede wszystkim zatyka pory !!! Po pierwszym tygodniu stosowania stan mojej skóry się pogorszył, zaczęły pojawiać się zaskórniki i drobne krosty. Olejek w swoim składzie ma parafinę !!! od której już dawno odchodzi się w produktach do twarzy. Ponadto nie spełnia funkcji myjących.

Nie tym razem

Pomimo, ze lubię Ziaje to w tej sytuacji nie moge wystawić pozytywnej opini. Jesli któraś liczyła na tani zamiennik do koreańskiej pielęgnacji to odrazu mowie : nie, stop! To nie tędy droga. Olejek ciezko nazwać olejkiem, nie ma on oleistej formuły. Jest bardzo rzadki, cieknie i przelewa sie przez palce. Masażu twarzy nie mozna nim wykonać, szybko podczas mycia robi sie twarz tępa, całkiem odwrotny efekt niz po innych olejkach. Nie pozostawia twarzy aksamitnej i nawilżonej jak to robi np olejek Miya. Jedyny plus to opakowanie. Olejek nie ma nawet zapachu.

Świetny dla suchej skóry

Olejek ma przyjemną formułę, która doskonale oczyszcza skórę i delikatnie ją nawilża.
Bez problemu zmywa resztki makijażu i płynów dwufazowych. Ma bardzo płynną, uciekającą przez palce tłustawą konsystencję, która sprawia, że produkt nie należy do wydajnych, ale za to wspaniałe działa na skórę. Po umyciu jest gładka, miękka i naprawdę nawilżona - żadnego uczucia ściągnięcia. Mam suchą skórę, przy której sprawdza się świetnie i nie zapycha.
Dodatkowo jest to najlepszy produkt do czyszczenia gąbki do makijażu jaki udało mi się znaleźć. Idealnie ją domywa z resztek fluidu, nie pozostaje na niej żaden ślad. Nie jest to pierwotne przeznaczenie produktu, ale ze względu na niewysoką cenę polecam go również w takim celu :)

Oprócz lejącej, uciekającej przez palce konsystencji w olejku może przeszkadzać jego zapach. Pachnie jak typowy olej bez dodatkowych aromatów, tyle że bardzo intensywnie. Zajęło mi trochę czasu żeby się do niego przyzwyczaić, dopiero przy drugim opakowaniu zapach był dla mnie praktycznie niewyczuwalny.
Opakowanie z pompką zawsze chwalę, bo to najwygodniejsza forma. Do tego jest nieduże, więc nadaje się w podróż.

Dobry, jednak nie bez wad

Uwielbiam oczyszczać skórę olejkami, to nieodłączny element mojej pielęgnacji. Oczywiście, kiedy tylko zobaczyłam nowość od Ziaji, musiałam go mieć! Olejek jest lekki, dobrze zmywa zanieczyszczenia z buzi. Jednak ma jeden minus - szczypie w oczy, nie nadaje się więc do zmywania makijażu z tamtych okolic. Poza tym, bardzo ładnie pachnie - jak cała seria. Niedrogi, wydajny, jednak nie widziałam go jeszcze w żadnej z drogerii. Raczej zakupię go ponownie

Ładnie oczyszcza

Olejek jest bardzo fajny, skutecznie zmywa resztki makijażu

+ skutecznie oczyszcza i zmywa resztki makijażu
+ zapach, pachnie morzem jesienią
+ nie zapycha, nie wyskakują po nim niespodzianki
+ tani

- za rzadki

Przeliczyłam się ...

Niestety zachęcona pozytywnymi opiniami i nowością w Ziaji skusiłam się pełna nadziei że znalazłam idealny zamiennik olejku z biodermy. Niestety kompletny bubel nie dość że olejek przelewa się przez palce dosłownie jak woda, bardzo słabo zmywa, pieką oczy (niby powinno się unikać oczu ale jak produkt do zmywania ma omijać oczy?) Nie polecam kompletnie. Przynajmniej mało dosyć kosztował.

Morski must have

Seria GdanSkin pozytywnie mnie zaskakuje.
Olejek bardzo dobrze zmywa resztki makijażu (wcześniej zawsze używam płynu micelarnego), jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach i nie zapycha mojej mieszanej skóry.
A najważniejsze to nie podrażnia i nie wysusza skóry, która już i tak dostaje mocno w kość tego lata. Czy nawilża? No tego bym nie powiedziała, ale zostawia skórę przyjemnie miękką, bez tłustej warstwy.

Zaskoczenie

Jestem wielbicielką azjatyckiej pielegnacji twarzy i z czystym sercem mogę polecić ten olejek!

Wcześniej robilam wlasne mieszanki, ale jakos mnie naszlo zeby kupić gotowy produkt. Juz po pierwszym użyciu poczułam niesamowite nawilzenie. Jest dość rzadki, ale dla mnie to zaleta. Używa się go bardzo przyjemnie i na pewno siegne po inne produkty z tej serii.

Nie wiem czy polecialbym go do stosowania solo, ale w połączeniu z żelem myjacym tworzy idealny duet

Azjatycka pielęgnacja

Zakupiłam ten olejek trochę z ciekawości, trochę ze skąpstwa. Ma bardzo przystępną cenę, ładne opakowanie, krótki całkiem miły skład zwłaszcza dla bardzo suchej skóry której niestety właścicielką jestem. Olejek zdecydowanie polecam do stosowania przy azjatyckiej pielęgnacji jako pierwszy etap oczyszczania inaczej może zapychać. Bardzo ładnie pomaga zmyć makijaż, nie podrażnia oczu ani skóry. Kosmetyk ma bardzo specyficzny zapach, który nie każdemu prawdopodobnie przypadnie do gustu ale jest ulotny więc nie będzie przeszkadzał długo. Zdecydowanie polecam dla osób, które zaczynają przygodę z azjatycką pielęgnacja ale także dla tych, którzy jak ja posiadają suchą skórę i mały portfel ;) Gratulacje dla firmy za wychodzenie na przeciw potrzebom rynku.