Ziaja, GdanSkin, Rozświetlający balsam do ciała

Ziaja, GdanSkin, Rozświetlający balsam do ciała

Rozświetlający balsam do ciała GdanSkin oparty jest na trójwarstwowym procesie nawodnienia skóry:
1. długotrwałym nawilżeniu warstw naskórka
2. uszczelnieniu bariery hydrolipidowej
3. uzupełnieniu składników NMF

Tak kompleksowa organizacja mechanizmów nawilżania zapewnia uzyskanie wodnej równowagi, w efekcie skóra jest:
• głęboko nawodniona, miękka i elastyczna
• gładka, wzmocniona i odmłodzona
• zabezpieczona przed podrażnieniami i przesuszeniem

Balsam do ciała GdanSkin zawiera nowatorski układ substancji o wyjątkowej sile nawilżania: kolagen morski, mikroelementy, kocankę nadmorską, szantę zwyczajną, babkę drobnolistną.

Balsam do ciała GdanSkin
• intensywnie i długotrwale nawilża naskórek
• zapewnia skórze wyjątkową miękkość i gładkość
• rozświetlające minerały podkreślają efekt słonecznej opalenizny

Taki sobie

Kupiłam zestaw kosmetyków z serii GdanSkin i ten balsam właśnie w ten sposób dostał się w moje ręce.Już po pierwszym użyciu wiedziałam,że nie polubimy się i oczywiście nie byłam w błędzie.Zacznę od tego,że balsam bardzo słabo nawilża skórę.Szybko wysycha,ale już godzinę po nałożeniu skóra jest tak samo sucha jak wcześniej.Czy rozświetla? Na pewno zawiera małe drobinki,które są widoczne w świetle,ale według mnie wygląda to trochę tak,jak skóra posypana brokatem.Produkt ma wygodne opakowanie z pompką co jest jego zaletą.Zapach delikatny,który nie przeszkadza.

Pięknie pachnie i dobrze nawilża

Kupiłam w aptece podczas wakacji w Gdańsku:) Potrzebowałam czegoś, co nawilży moją skórę po opalaniu. Skusiła mnie cena i polski akcent na opakowaniu. Balsam ma dość rzadką konsystencję, szybko się wchłania, a rozświetlenie jest subtelne - nie jakieś połyskujące brokatowe drobinki. Zapach rześki, delikatny, długo utrzymuje się na skórze. Skład też przyjemny, nie zapycha, nie poowduje uczulenia. Skóra po uzyciu jest miękka i wygląda na nawilżoną. Z chęcią wypróbuję pozostałych produktów z tej serii.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

To nie do końca to

Uwielbiam produkty Ziaji ale że ostatnio wolę nie kupować kosmetyków w ciemno to postarałam się o kilka próbek tego balsamu. Zapach ma naprawdę fajny - kojarzy sie rzeczywiście z plażą, morzem i słońcem. Jak dla mnie ma za rzadką konsystencję. Ale mimo tego jest dość wydajny. W miarę szybko sie wchłania. Dobrze nawilża skórę a efekt utrzymuje się dosyć długo. Niestety nie zauważyłam efektu rozświetlającego.

Balsam GdanSkin

Balsam przetestowany i kupiony w aptece. Na półce stały kosmetyki z tej serii z możliwością testowania, nowość Ziajki a dlaczego nie? I tak oto stałam się posiadaczką balsamu. Balsam przeznaczony do skóry suchej, coś dla mnie, odkąd biorę specjalistyczne leki zmagam się z suchą skórą.
Pierwsze co mnie urzekło w tym balsamie to zapach. Rześki, świeży, lekki, zwiewny, jak go określają recenzentki KWC "zapach morskiej bryzy, nadmorskiego klimatu". Przyznam, że gdy w aptece roztarłam go na dłoni to nie mogłam oderwać nosa od ręki.
Opakowanie wyposażone w pompkę, wygoda i komfort stosowania. Kolorystyka opakowania nawiązuje do "morskiej bryzy, błękitu nieba".
Konsystencja balsamu jest lekka, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie tworzy lepkiej czy tłustej warstwy.
Zapewnienie producenta "intensywnie nawilżający " spełnione. Balsam nawilża na dłużej, nie jest to przysłowiowa chwila lecz dobrych kilka godzin. Skóra jest nawilżona, elastyczna i gładka w dotyku. Efekt rozświetlenia widać szczególnie na opalonym ciele, skóra jest zadbana.
A skład? gdy przeczytałam co zawiera to mnie pozytywnie zaskoczył, składy Ziaji nie grzeszyły naturalnością, Miły gest w stronę kupujących. Tylko tak dalej, rozwój w dobrym kierunku i w słusznej sprawie.
Wydajność, cena i dostępność to też atut tego balsamu.

Ślicznie pachnie

Z ogromną ciekawością śledzę dalsze poczynania polskiej firmy kosmetycznej Ziaja. Seria kosmetyków GdanSkin zwróciła moją uwagę ładną szatą graficzną, przyjemnym zapachem, przystępną ceną oraz polskim akcentem (Gdańsk!). W przypadku tego balsamu za około 10 złotych otrzymujemy 300 ml ślicznie pachnącego produktu, który z przyjemnością rozprowadzimy na skórze :).

Rozświetlający balsam posiada bardzo wygodne opakowanie z pompką, z pomocą której precyzyjnie odmierzymy pożądaną ilość kosmetyku. Pachnie przepięknie - świeżo, rześko, zupełnie jak morska bryza, która jednak po chwili ulatnia się. Dzięki lekkiej konsystencji niezwykle szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Ponadto jest bardzo wydajny i wystarcza na długi czas.

Jeżeli mowa o działaniu, to niestety mogłoby być lepsze - balsam nawilża tylko na chwilę. Wprawdzie zmiękcza i wygładza skórę, nadając jej zdrowego i ładnego wyglądu, lecz już po około 2 godzinach od zastosowania wydaje się być odrobinę sucha... Biorę jednak pod uwagę to, że zmagam się z suchą skórą, która potrzebuje porządnej dawki nawilżenia i nawodnienia. Dla osób o skórze normalnej, balsam powinien się sprawdzić.

Myślę, że mając na uwadze ciekawy skład produktu oraz przystępną cenę, warto zdecydować się na jego zakup :). Ja nie żałuję głównie z uwagi na jego niesamowity, niespotykany zapach. Polecam!

Nawilżenie na cały dzień!

Rozświetlający balsam do ciała od Ziaja skradł moje serce!
Szybko się wchłania, delikatnie pachnie i co NAJWAŻNIEJSZE- utrzymuje nawilżenie przez cały dzień!
Dzięki niemu moja skóra jest miękka, gładka i elastyczna.
Polecam :)

Niesamowity

Kupując go, nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobry. A jest obłędny :) Już po kilku pierwszych użyciach skóra jest naprawdę nawilżona i miękka. A co jest jeszcze bardziej niesamowite, to ten efekt się utrzymuje na dłużej. Poza tym balsam ten ma świetny zapach, który niestety nie utrzymuje się długo na skórze. Z tych fajnych rzeczy warto pochwalić opakowanie z pompką, która ułatwia aplikację oraz cenę, która jest niska, co do jakości produktu. Polecam spróbować.

Wykorzystała: kilka próbek

Przeciętny.

Balsam łatwo się wchłania, nie pozostawia odczucia lepkości. Nawilża skórę, jednak efekt nawilżenia nie jest długotrwały.
Zapach przyjemny, ale nie utrzymuje się długo na skórze, szybko "wyparowuje".
Generalnie moim zdaniem nie sprawdza się w przypadku skóry suchej i bardzo suchej, nawilżenie mocno przeciętne.
Nie podrażnia.

Uwielbiam Ziaje bo jest dobra i tania :)

Spora tuba z pompką-dla mnie bardzo wygodne, gdyż przy końcówce produktu można odkręcić pompkę i tą długą białą rurką (fachowej nazwy nie znam) wybierać kosmetyk do końca jak łyżeczką Cała seria zaznaczona na biało-niebiesko co dla mnie też jest plusem-od razu widzę na półce pokrewne produkty.

Właściwości fizyczne

-Biały lekki balsam, po aplikacji na skórę bezbarwny.

-Konsystencja leciutka jak nie zostawia na skórze tłustego filmu, nie lepi się, nie brudzi ubrania.

-ZAPACH! Ach co to jest za zapach! Lekki, świeży, orzeźwiający, przywodzi na myśl piasek, nadmorską bryzę i wakacje! Naprawdę, zgodnie z nazwą, kojarzy się z Gdańskiem Od samego wąchania czuję się trochę jak na wakacjach

Działanie czyli sedno sprawy

Producent obiecuję intensywne nawilżanie i rozświetlanie i faktycznie wywiązuje się z obietnicy. Skóra jest po aplikacji bardzo przyjemna w dotyku, odczuwalnie nawilżona, mięciutka i elastyczna, ale nie tłusta i nie oblepiona.

W składzie super składniki- kolagen morski, kocanka nadmorska, szanta zwyczajna, babka drobnolistna- jeszcze nie spotkałam takiego składu. Balsam podkreśla opaleniznę-opalona nóżka po posmarowaniu wygląda naprawdę zdrowo i apetycznie

POLECAM wszystkim Gdańszczanom i nie-Gdańszczanom, którzy potrzebują nawilżenia skóry, cenią sobie lekką konsystencję i zależy im na dobrej jakości w niskiej cenie

NIE POLECAM osobą z atopowym zapaleniem skóry, egzemą i innymi chorobami skóry, bo mimo iż producent określa balsam jako intensywnie działający to ciągle tylko kosmetyk a nie lek czy nawet wyrób medyczny. Dla osób z chorobami skóry może być zwyczajnie niewystarczający.