Ziaja, GdanSkin, Morska odżywka do włosów

Ziaja, GdanSkin, Morska odżywka do włosów

Odżywka GdanSkin do włosów suchych, oparta na nawadniającej mocy kocanki nadmorskiej i szanty zwyczajnej oraz biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza. Zawiera ochronny filtr UV oraz fitokeratynę, która odbudowuje uszkodzone włókna włosów. Perfumowana zapachem inspirowanym naturą.
Odżywka kondycjonująca GdanSkin
• odczuwalnie nawilża przesuszone włókna włosów.
• chroni je przed słońcem i słoną morską wodą
• ułatwia rozczesywanie, zmniejsza łamliwość i kruchość
• wygładza, przywraca połysk matowym włosom

Pozytywnie zaskoczona

Sięgając po odżywkę z nowej serii, nie spodziewałam się tak cudownego zapachu, który chyba najbardziej wpłynął na to, że ją w ogóle kupiłam.
Moje włosy są bardzo wymagające, szorstkie i trudne do współpracy, więc nie oczekiwałam raczej, że po zastosowaniu preparatu to się jakoś zmieni.
Owszem włosy były bardziej miękkie, łatwiej się rozczesywały i wspaniale pachniały morzem , ale nic poza tym. Nie zauważyłam jakiejś stanowczej poprawy, ani blasku. Co więcej, pojemność 100 ml wydaje mi się stanowczo za mała. Przy jednym użyciu miałam wrażenie, że wycisnęłam połowę opakowania. Co prawda cena nie jest jakoś strasznie wysoka, ale i tak uważam, że preparat jest mało wydajny. Raczej będę jej używać jako dodatek w pielęgnacji, lub w czasie wyjazdów (mała pojemność jest w tym przypadku plusem).

Jestem mile zaskoczona

Jestem naprawdę mile zaskoczona nową serią. Zapach naprawdę jest cudowny, konsystencja super a szata graficzna jest fenomenalna. Bardzo spodobała mi się ta seria, lecz postanowiłam przetestować na początek jeden produkt z tej linii. Należy rozprowadzić ją na osuszone ręcznikiem włosy i trzymać 3-5 min. Później spłukać.
Zauważyłam różnicę od razu, ponieważ moje włosy zrobiły się miękkie i wyglądały na mniej zniszczone.
Jestem bardzo zaciekawiona tą serią. Na pewno zakupie inne produkty! Cena bardzo dobra. W aptece, kupiłam za 5,99 PLN