Ziaja, GdanSkin, Morska odżywka do włosów

Ziaja, GdanSkin, Morska odżywka do włosów

Odżywka GdanSkin do włosów suchych, oparta na nawadniającej mocy kocanki nadmorskiej i szanty zwyczajnej oraz biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza. Zawiera ochronny filtr UV oraz fitokeratynę, która odbudowuje uszkodzone włókna włosów. Perfumowana zapachem inspirowanym naturą.
Odżywka kondycjonująca GdanSkin
• odczuwalnie nawilża przesuszone włókna włosów.
• chroni je przed słońcem i słoną morską wodą
• ułatwia rozczesywanie, zmniejsza łamliwość i kruchość
• wygładza, przywraca połysk matowym włosom

średnio

Jak tylko wyszła linia GdanSkin, to zamówiłam szampon, tą odżywkę i żel rozjaśniający.

Kosztowała ok.5-6 zł. Jest w małej tubce, więc to może być super sprawa na podróże jeśli komuś się ona sprawdzi.

Moje włosy są dosyć suche, lubią się puszyć, są falowane, potrzebują wygładzenia i dociążenia. Większość odżywek nie spełnia moich oczekiwań, więc nigdy nie nastawiam się na cuda.

Ta odżywka ma dziwną konsystencję. Nie jest taka kremowa, tylko zbita jak jakiś mega gęsty krem do rąk.
Już podczas nakładania na włosy nie czuję, by je zmiękczała jak to niektóre odżywki robią. Więc nakładam jej więcej i dalej jej na włosach nie czuję.
Trzymam ok.3 min i zmywam.
Włosy są trochę gładsza i bardziej miękkie, ale nie dociążone. W sumie za bardzo nie czuć, że używałam jakieś odżywki.
Działanie oceniłabym takie 4/10.
Zapach jest cudowny. Taki relaksujący. Mnie przypomina zapach Axe Adrenaline.

Wypadła lepiej niż szampon z tej serii ale nie zostanie ze mną na stałe.
Tubkę zużyłam w 2 tyg.

Cudenko!

Cudo! Mam wlosy rozjasniane, prostowane, suche, paskudnie zniszczone. Normalnie uzywam odzywek Kerastase, przeplacam ze wzgledu na tragiczny stan mych dlugich blond wlosow. Po pierwszym uzyciu tej odzywki pomyslalam sobie ale dobrze wysuszylam i wyprostowalam wlosy ze takie gladkie i miekkie, po 2 i 3 uzyciu juz nie bylo watpliwosci ze to ta odzywka! I ten zapach.... ach szkoda ze tylko 100ml,

Pozytywnie zaskoczona

Sięgając po odżywkę z nowej serii, nie spodziewałam się tak cudownego zapachu, który chyba najbardziej wpłynął na to, że ją w ogóle kupiłam.
Moje włosy są bardzo wymagające, szorstkie i trudne do współpracy, więc nie oczekiwałam raczej, że po zastosowaniu preparatu to się jakoś zmieni.
Owszem włosy były bardziej miękkie, łatwiej się rozczesywały i wspaniale pachniały morzem , ale nic poza tym. Nie zauważyłam jakiejś stanowczej poprawy, ani blasku. Co więcej, pojemność 100 ml wydaje mi się stanowczo za mała. Przy jednym użyciu miałam wrażenie, że wycisnęłam połowę opakowania. Co prawda cena nie jest jakoś strasznie wysoka, ale i tak uważam, że preparat jest mało wydajny. Raczej będę jej używać jako dodatek w pielęgnacji, lub w czasie wyjazdów (mała pojemność jest w tym przypadku plusem).

Jestem mile zaskoczona

Jestem naprawdę mile zaskoczona nową serią. Zapach naprawdę jest cudowny, konsystencja super a szata graficzna jest fenomenalna. Bardzo spodobała mi się ta seria, lecz postanowiłam przetestować na początek jeden produkt z tej linii. Należy rozprowadzić ją na osuszone ręcznikiem włosy i trzymać 3-5 min. Później spłukać.
Zauważyłam różnicę od razu, ponieważ moje włosy zrobiły się miękkie i wyglądały na mniej zniszczone.
Jestem bardzo zaciekawiona tą serią. Na pewno zakupie inne produkty! Cena bardzo dobra. W aptece, kupiłam za 5,99 PLN