Sally Hansen, Lip Inflation Color-Full Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Sally Hansen, Lip Inflation Color-Full Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Pojemność 3,7 ml

Lip Inflation Color-Full od Sally Hansen to błyszczyk o efekcie optycznego powiększenia ust. Produkt zawiera formułę Long-Lasting Plumping, która zapewnia pełność, objętość ust i ich młodszy wygląd przez długi czas.

Posiada wzmocnione pigmenty kolorystyczne, które tworzą efekt wypełnienia ust. Błyszczyk daje wykończenie o efekcie gładkiej tafli z wysokim połyskiem i półtransparanetnym kolorem.

Świetny

Dostałam ten błyszczyk jakiś czas temu i powiem szczerze że nie byłam do niego pozytywnie nastawiona , jednak już po kilkukrotnym jest zastosowaniu przekonałam się do niego .Błyszczyk ma fajną konsystencję, co pozwala na równomierne rozprowadzenie kosmetyku na ustach, kolor jaki posiadam to dość intensywna czerwień z drobinkami i połyskiem . Lekkie uczucie mrowienia i chłodzenia jest odczuwalne nawet przez godzinę od nałożenia go na usta.Dodatkowym atutem produktu jest jego delikatny słodki zapach. Błyszczyk nadaje pięknego, intensywnego odcienia a usta stają się dzięki temu wyraźnie powiększone. Opakowanie bardzo fajne poręczne z aplikatorem w formie małego pędzelka dzięki któremu możemy nałożyć odpowiednią ilość produktu.