Avon, Planet Spa, Masażer głowy

Avon, Planet Spa, Masażer głowy

Pojemność 1 szt

Czy wiesz, że masażer głowy pomoże poprawić wygląd Twoich włosów? Przekonaj się sama! • poprawia mikrocyrkulację • idealny do odprężenia skóry głowy • pomaga pozbyć się martwych włosów • pobudza porost nowych włosów Dlaczego warto go mieć? Zaprojektowaliśmy masażer, którym samodzielnie zrelaksujesz się po ciężkim dniu lub nawet w trakcie przerwy w pracy. Masaż głowy to niezwykle przyjemne doznanie, które nie tylko Cię odpręży, ale też przyczyni się do poprawy wyglądu Twoich włosów. Pomoże poprawić mikrokrążenie skóry, pobudzając wzrost nowych włosów. Przyspieszy również usuwanie obumarłych włosów, które zajmują miejsce nowym. Dla najlepszych efektów masuj skórę głowy przez kilka minut dziennie. Zastosowane materiały Masażer wykonaliśmy z metalu, posiada białą rączkę z logo Planet SPA. Wymiary Długość: 25 cm

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Rewelacyjny

Uwielbiam ten gadżet. Przyjemny masaż skóry głowy. Pobudza krążenie krwi i wzrost włosów. Relaksuje, przyjemne z pożytecznym. Urządzenie bardzo proste w obsłudze. Można z niego korzystać w każdej chwili. Naprawdę polecam

U mnie się nie sprawdza

Masażer kupiłam już jakiś czas temu zachęcona pozytywnymi opiniami na blogach i vlogach. Jako, że mam dosyć rzadkie włosy liczyłam też na poprawę i pobudzenie wzrostu jako, że stosowałam go z wcierkami. Efekty takie sobie, przyznam szczerze, ale sam sprzęt jest ok.

Sprzęt ma formę, no cóż mi przypomina gadżety z filmów sci-fi. Takie było moje pierwsze skojarzenie. Mamy tutaj druciane wypustki z kuleczkami na końcach umieszczone na białej rączce z logo serii. Sprzęt jest dobrze wykonany, nie mam zastrzeżeń co do trwałości, na pewno posłuży nam na dłużej. Masaż wykonywany za jego pomocą dla mnie osobiście jest średnio przyjemny, te kulki sprawiają, że czuję się średnio komfortowo, jakby zbytnio mnie uciskają, ale to uczucie da się wytrzymać. Nie narusza skóry głowy, nie drapie podczas używania, ale to uczucie jest takie niezbyt przyjemne. Po kilku tygodniach stosowania przyzwyczaiłam się. Przy stosowaniu z wcierkami niestety niezbyt pobudził włosy do działania, efekty są takie jakbym go wcale nie używała. Po tym czasie odstawiłam go i używam gdy mi się przypomni. U mnie sprawdził się średnio pod tym względem. Cena regularna jest bardzo wysoka biorąc pod uwagę materiały użyte do produkcji, ja kupiłam w promocji za niecałe 10 zł i taką cenę mogłabym zaakceptować.

PLUSY:
+ niecodzienny wygląd
+ staranne wykonanie
+ trwałość

MINUSY
- dla mnie masaż nie jest przyjemny
- nie pobudza wzrostu włosa, mnie nie relaksuje
- wysoka cena regularna

Rewelacja

Uwielbiam ten gadżet.
Po pierwsze, dlatego że masując skórę głowy pobudza cebulki, dzięki temu włosy rosną nam szybciej.
Po drugie, masowanie tym cackiem głowy, jest naprawdę przyjemne. Ale tylko wtedy, kiedy ktoś robi to za nas. Osobiście w trakcie masażu po całym ciele przechodzą mi ciarki. Można się przy tym zrelaksować...:)

Nie znoszę tego urządzenia

Swego czasu fryzjerka chciała mnie czymś zaskoczyć i znienacka zaczęła masować mi głowę tym sprzętem. Jakie to szczęście, że fryzjerka zawsze stoi za naszymi plecami, bo chyba moim bezwarunkowym odruchem ostro bym jej odwinęła... i to nie specjalnie.. po prostu musiałam to przerwać i odskoczyłam.

Najwyraźniej mam jakoś tak unaczynioną i uwrażliwioną skórę głowy, że nie jestem w stanie znieść tego uczucia: ani to łaskotanie, ani drapanie - no nie, po prostu nie.. Choć przyznam, że inni domownicy uwielbiają ten gadżet i powoduje u innych przyjemne odczucia z gęsią skórką a to wszystko dzięki kuleczkom, które umiejscowione są na końcach każdej wypustki (że tak to nazwę). Dla mnie to odczucie, które natychmiast mam ochotę przerwać, nie jest dla mnie niczym przyjemnym.

Niby to prosty masażer i są osoby, które widzą w tym coś użytecznego (pobudzenie cebulek do wzrostu, poprawa krążenia, chwila relaksu), to ja go nie używam i nie planuję wracać do tego urządzenia. Wolę szukać innych sposobów na to, aby osiągać zamierzone efekty na włosach oraz skórze głowy i ten produkt nie znajduje się na tej liście. Dla mnie to zbędny wydatek i jestem na ,,nie".

przyjemne z pożytecznym

Codziennie używam wcierki Jantar a następnie masażer głowy by wzmocnić efekt. Masażer pobudza cebulki dzięki czemu włosy rosną szybciej i są w lepszej kondycji. W połączeniu z wcierką efekty są bardzo szybkie, a włosy lśniące i mocne