Avon, Przyrząd do upinania włosów

Avon, Przyrząd do upinania włosów

Pojemność 1 szt

Szukasz sposobu na stylową i oryginalną fryzurę? Z naszym przyrządem wykonasz ją w kilka chwil.
szybki sposób na elegancką fryzurę
pozwala stworzyć elegancki koczek z kokardą
czarny ze złotym wzorem

Dlaczego warto go mieć?
Czy wiesz, że zmiana uczesania może zupełnie odmienić postrzeganie Twojej osoby? Czasem warto poeksperymentować, a jeżeli masz chęć na elegancką fryzurę, nasz przyrząd pomoże Ci ją stworzyć samodzielnie i to błyskawicznie. Wystarczy kilka chwil, abyś mogła się cieszyć stylowym kokiem z czarno-złotą kokardą. Dzięki niemu w szybki sposób zmienisz swoje standardowe uczesanie i nadasz swojemu wizerunkowi nowy styl.

Zastosowane materiały
Przyrząd wykonany został z poliestru, gąbki oraz metalowego drutu.

Wymiary
35 x 4,5 cm

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie dla mnie

Uwielbiam wypełniacze do włosów, jednak ten kompletnie się u mnie nie sprawdził. Producent obiecuje szybką, łatwą do wykonania i trwałą fryzurę. I tutaj pierwsze 2 punkty się spełniają, trzeci to już bajka. Wypełniacz wykonano z przyjemnego w dotyku materiału, mnie ogólnie przypomina nieco uszka królika, ale te wypustki można ukryć. Kolor jest taki sobie wolałabym mniej połysku i matowy, ale cóż. Wykonanie fryzury za pomocą tego sprzętu jest proste, ale jeśli ktoś nam pomaga, przy długich włosach niestety potrzebna jest pomoc. Wystarczy przeciągnąć włosy przez środkową dziurkę, nawinąć i skręcić aby utworzyć kok. Fryzura jest ładna, ale wytrzymuje kilka minut, bo wypełniacz po prostu nie utrzyma takiej ilości włosów. Może przy bardzo cienkich, krótkich włosach nie byłoby to problemem, ale u mnie po prostu fryzura po chwili się rozpada. Nie ma zbytnio możliwości podpięcia włosów, bo wszelkie wsuwki są widoczne. Dla mnie ten sprzęt nie spełnia swojej roli, wolę klasyczne okrągłe wypełniacze. Cena jest niska, często w promocji za ok. 6 zł.

PLUSY:
+ niecodzienny design
+ łatwość użycia

MINUSY
- nie trzyma fryzury, która rozpada się po kilku minutach