AA Cera wrażliwa, Krem odżywczo-łagodzący z olejkiem avocado i witaminami A i E (stara wersja)

Krem o działaniu odżywczym i łagodzącym podrażnienia skóry. Systematycznie używany wygładza skórę, nadaje jej świeżość, jędrność i zdrowy koloryt. Olej Avocado sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna. Zastosowane w preparacie witaminy A, E uaktywniają procesy życiowe komórek skóry, dzięki czemu opóźniają proces powstawania zmarszczek oraz usuwają objawy nadmiernego rogowacenia i wysuszania naskórka. Alantoina łagodzi podrażnienia oraz eliminuje nieprzyjemne uczucie ściągania skóry. Krem nie powoduje podrażnienia spojówek.

Cena: 12 zł / 50 ml

Tłusty

Krem na ciężko, tłustą konsystencję. Dobrze natłuszcza i chroni skórę. Ma dobrą cenę. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ wolę coś niełustego;) Nie podobał mi się zapach-n ienachalny ale nie mój gust;P

Używam tego produktu od: 3 lata temu

solidny krem

Zużywałam ten krem dość długo, prawie 3 miesiące, za to nieregularnie. Stosowałam go głównie na noc, kiedyś coś mnie podrażniło czy też wysuszyło. Rano budziłam się z uspokojoną, nawilżoną i gładka buzią. Krem nie przetłuszczał nadmiernie mojej i tak tłustej skóry i nie zapychał ( choć używałam nieregularnie i nie jestem w stanie stwierdzić, jak zachowałby się przy codziennym stosowaniu ).
Czasem uzywałam go też do demakijażu oczu;) - nakładałam na wilgotny wacik i przecierałam skórę - nieźle oczyszczał okolice oczu i nie podrażniał.

Nie wiem czy kupię ponownie, na kolana mnie jakoś nie rzucił, ale będę go miło wspominać;)

Używam tego produktu od:3 mies., nieregularnie

dobry

dobry dla skóry normalnej - ja mam suchą i już po minucie od nałozenia nic nie zostaje na mojej skórze (a lubię taką tłuściutka kołderkę). stosuję go pod filtr i muszę przyznać że daje lepszy poślizg przy nakładaniu filtra. nie podraznił mojej skór,y jest bezzapachowy, ma- jak na krem z drogerii - stosunkowo krótką listę składników i zawiera witaminy - czyli spełnił moje wymagania.jest też w miarę wydajny i niedrogi. mógłby jednak być trochę treściwszy.

depilacja metody

bardzo dobry

Bardzo przyjemny krem. Dobrze nawilża i bez problemu się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest wygładzona, ma ładny, jednolity koloryt. Krem jest bardzo wydajny.

Czas używania produktu: 3 miesiące

bardzo w porządku

używam go zamiennie z kreme AA Oceanic nawilżającym(który ma gęstszą konsystencje,jest cięższy i gorzej się wchłania).
Zalety:
-nie powoduje reakcji uczuleniowej!
-nie zatyka porów
-optymalne nawilżenie jak dla cery normalnej ze skłonnością do przesuszania
-o prawie niewyczuwalnym bardzo naturalnym zapachu
-dobry pod makijaż
-szybko się wchłania
-w miarę lekka konsystencja
-łagodzi mniejsze podrażnienia skóry (spowodowane u mnie czasem przez Acnederm)
-cena-12 zł-Rossmann
Wady:
-za szybko znika ze słoiczka:P
-zdecydowanie wole kremy w tubce (higiena)

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:2-jestem przy trzecim

może być

-łagodzi, stosuje na skórę podrażnioną antybiotykami
-delikatny, tłusty ale się wchłania!
-nie zapycha! naprawde, mnie nie zapycha
-reasumując: średniaczek, ale na podrażnienia dobry.Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zatykacz porów

Ten krem kupiłam przez przypadek, bo przez te idenyczne opakowania zwyczajnie pomylił mi się z nawilżającym. Jak się potem okazało, jego stosowanie było jeszcze większą pomyłką, bo krem niemiłosiernie zatyka pory. Co z tego, że nawet nieźle odźywia, koi i chroni przed np. wiatrem, skoro tak pogarsza stan cery? Jak widzę po ostatniej recenzji, nie tylko mojej. Probowałam wyszperać skądś skład, żeby dowiedzieć, co mi tak zaszkodziło, ale nie moge znaleźć.
Z tego, co zdążyłam zaobserwować, kremy Oceanic z serii "pomarańczowej" bardzo zatykaja pory i już nigdy nie kupię żadnego z nich.

bardzo przyzwoity

mam cere mieszana i wrazliwa, uzywam go na noc (na dzien jak dla mnie ciut za ciezki-troche sie swiece) lagodzi podraznienia, skora po jego uzyciu jest miekka i delikatna, smaruje nim rowniez skore pod oczami i tez jest ok, nie szczypie - jest wiec bardzo lagodny.
moze cudow na kiju nie robi z twarza, ale poprawnie ja nawilza i wygladza, nie zatyka porow.
jego zapach nie jest najladniejszy (ten naturalny, bo to krem bezzapachowy), ale to ze nie ma w nim sztucznych zapachow oceniam na plus.
cena tez rozsadna, wiec nie mam sie w sumie do czego przyczepic :) taki porzadny, ale nie super-hiper-rewelacyjny kremik. lubie go :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
zuzylam jeden sloiczek

nieee...

Powiem krótko: moja cera zareagowała na ten krem pryszczami. Posmarowałam się nim przez kilka dni, na czole wyskoczyły mi czerwone, bolesne gulki. Pomyślałam, że to zbieg okoliczności, ale i tak byłam zdziwiona, bo nie pamiętam, kiedy ostatnio zrobiło mi się coś takiego, a tu nagle taki "zbieg" ;) Smarowałam dalej, a one rosły. Odstawiłam, zaczęły się chować, za jakiś czas znów posmarowałam i znów się powiększyły i zaczerwieniły. Więc nie miałam wątpliwości, że to od tego kremu.

Krem jest lekki, szybko się wchłania, ale pozostawia taki dziwny film - nietłusty (tzn. nie da się go zebrać chusteczką), a jednak świecący :(
Makijaż na tym kremie niestety odpływa.

Teraz używam go na szyję i tutaj skórę bardzo ładnie nawilża i wygładza. Dlatego daję 2 gwiazdki, a nie 1. Poza tym pewnie nie każda cera tak zareaguje, jak moja.
Wyleczyłam ją mydłem i kremem Bambino, a za kosmetyki Oceanic podziękuję...

absolutnie nijaki krem

Zachęcona tak pozytywnymi recenzjami kupiłam i ..... mam całkowicie/zupełnie odmienne zdanie .
a) po dwóch tygodniach używania kremu miałam coraz bardziej ściągniętą , przesuszoną cerę (!) - totalna dyskwalifikacja
b) ja tylko raz użyłam kremu na mróz - nie chroni
c) konsystencja - krem stosunkowo szybko się wchłania , pozostawiając delikatny prawie niewyczuwalny film na twarzy , często robi się przy rozprowadzeniu biały
d) wit A i E to moim zdaniem jedynie marzenie tego kremu - skóra po dwóch tygodniach stawała się szara / nijaka po prostu brzydka
e) krem jest bezzapachowy i łagodzi za to daję dwie gwiazdki

Trudno mi ocenić coś co ani nie odżywia , nie nawilża mojej cery. Ja za takie udawane ,,odżywienie'' skóry pięknie podziękuję

świetny

Kupiłam go na okres zimowy i jest świetny. Nie zostawia na skórze tłustej powłoki i w miarę szybko się wchłania. Jest tolerowany przez moją wrażliwą buzię. Na pewno kupię jeszcze następny oczywiście nie na lato....

juz go lubie

Kupilam ten krem poniewaz potrzebowalam czegos na noc, a nie moglam znalezc innego, ktorego wczesniej uzywalam. Po uzyciu moja buzia jest gladka i mieciutka, bardzo mila w dotyku. Krem jest polecany i na dzien i na noc, ja stosuje go na noc ze wzgledu na jego wlasciwosci odzywcze i regenerujace. Jestem bardzo zadowolna i moge smialo polecic suchej skorze.