AA, Efekt Matujący, Beztłuszczowa baza pod makijaż

AA, Efekt Matujący, Beztłuszczowa baza pod makijaż

Idealna do cery tłustej i mieszanej. Wygładza skórę, niweluje uczucie tłustości, nadając jej miękkie i matowe wykończenie. Zapewnia bardziej trwały makijaż. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Posiada pH neutralne dla skóry.

Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 20 roku życia.

Mała, tania i wydajna!

Baza AA jest mała, tania i wydajna. Mam ją od ponad roku, a nadal nie zużyłam całego opakowania. Stanowi idealny podkład zarówno pod fluid, jak i puder. Nie łuszczy się! Pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Nie wypełnia jednak niedoskonałości, ale przy tej cenie nie mam prawa tego od niej wymagać.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Używałam jej przez kilka lat i przez te lata zużyłam chyba 3 opakowania. Baza jest rewelacyjnie wydajna pojemnośc jej to 30ml a na jedną aplikację wystarczy na prawdę nie wiele. Nakładałam ją zawsze wacikiem kosmetycznym - efekt był w tedy najlepszy (makijaż się dłużej trzymał) Konsystencja jest taka lekko żelowa. Kolor posiada biało-przeźroczysty. Makijaż trzyma cały dzień od rana do wieczora aż do zmycia. Produkt ogólnie jest stworzony dla cery tłustej i mieszanej lecz ja posiadam suchą i mi odpowiada bo co mnie zdziwiło lekko nawilża... skóra jest miękka i delikatna po jej aplikacji na twarz. Nie czuc efektu ściągnięcia. Niby to baza matująca fakt matuje... od razu po nałożeniu lecz po aplikacji podkładu, o "matcie" nie ma mowy ale również to zależy od samego podkładu. Kiedyś jak nie używałam bazy pod cienie to tą bazę stosowałam również na powieki... i trzymała cienie ale niezbyt rewelacyjnie długo bo maksymalnie 5-6 godzin po tym czasie rolowały się na powiekach :/ Posiada przyjemny zapach, łatwa aplikacja, poręczne opakowanie

Plusy:

+ Makijaż trzyma od rana do wieczora (aż do zmycia) w nienagannym stanie
+ Przyjemna aplikacja
+ Lekka żelowa konsystencja
+ Rewelacyjnie wydajna
+ Szybko się wchłania i nie zostawia filmu
+ Lekko nawilża
+ Skóra jest gładka, miękka i po prostu przyjemna w dotyku
+ Cienie trzyma w miarę długo jak na bazę do twarzy ;)
+ Poręczne opakowanie
+ Nie czuc efektu ściągnięcia
+ Przyjemny zapach

Minusy:

Nie ma :)

Plus/Minus:

+/- Matuje ale od razu po aplikacji... po nałożeniu podkładu skóra już nie jest matowa ale to również zależy od podkładu.

Używam tego produktu od: Używałam przez kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 30ml

odpada

za tą cenę dużo lepsza jest baza Quiz Cashmere
baza z AA:
*nie przedłuża trwałośći makijazu, mało tego makijaż z ta bazą trzyma się o połowę krócej niż jakbym pod podklad nałozyla zwykly krem
*podklad się na niej roluje i nie rownomiernie rozprowadza
*matuje? hahah dobre! nie matuje ani troszeczkę. Byc może mam po prostu zbyt tłusta cerę i nie radzi sobie z nią (a tego jednak oczekuję od kosmetyku)

ogólnie oceniam słabiutko, na mojej cerze niestety się nie sprawdził. wyrzucone w błoto 11zł (promocja byla) :/

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: jedno męczę, ale nie dokończę bo się nie sprawdziła baza

Może dla nastolatek ;)

Przejdźmy od razu do rzeczy:

+ Wygodne, estetyczne i higieniczne opakowanie
+ Ładny zapach produktu - melonowo-ogórkowy
+ Lekka konsystencja, po wyciśnięciu żelowa, pod wpływem ciepła staje się bardziej płynna
+ Ładnie nawilża i delikatnie "uklepuje" suche skórki

- Nie daje fajnego poślizgu, nie ułatwia rozprowadzania podkładu (ale przynajmniej nie utrudnia :))
- Matuje może odrobinkę ale posiadaczki tłustej cery na pewno nie będą usatysfakcjonowane
- Nie robi dla skóry niczego co mogłoby sprawić że mam ochotę sięgać po ten produkt
- Nie przedłuża trwałości makijażu a nawet jeśli to w sposób prawie niezauważalny

Produkt nie robi szkód na skórze ale też nie daje widocznych efektów. Działa troche jak lekki krem dla nastolatek. Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zbędny bubel

Ta baza nie robi absolutnie nic i choć nie była droga to uważam te pieniądze za wyrzucone w błoto. W sumie to nie wiem po co ona została wyprodukowana skoro działa jak zwykły krem.

Plusy:
-cena
-przyjemny zapach - taki nieco ogórkowy
-brak silikonu
-przyjemna lekka konsystencja
-nie wysusza cery

Minusy:
-nie przedłuża trwałości makijażu
-nie matuje

Nigdy więcej jej nie kupię bo od bazy oczekuję przedłużenia trwałości makijażu i zmatowienia cery a ona (pomimo plusów) nie spełnia tych wymogów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Fajna

Jak na razie nie znalazłam jeszcze da siebie idealnej bazy. Niu używam jej na twarzy tylko stosuje jako baze pod cienie. Spisuje się nawet dobrze chociaż i tak po jakimś czasie cienie zaczynają się wałkować :(

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

NAJLEPSZA !!!

Nie wiem czemu ta baza ma tak dużo negatywnych opinii. Dla mnie to najlepszy produkt jaki miałam,a było ich kilka po drodze. Minusów nie znalazłam dlatego plusy:
+ Nawilża,
+ Matuje,
+ Wygładza,
+ Uczucie świeżości,
+ Nie wysusza,
+ Konsystencja idealna, zapach bardzo fajny,
Jeżeli o czymś zapomniałam to trudno :D i tak dla mnie to najlepszy produkt. Polecam

Działa

Plusy:
- "nie ściąga" cery, nie wysusza
- wchłania się jak krem
- makijaż ładnie trzyma się cały dzień (na skórze raczej normalnej z delikatną tendencją do przetłuszczania się w strefie T)
- jest bardzo wydajna
- można stosować jako krem matujący bez makijażu
- dobra cena

Minusów nie widzę, chociaż mogłaby trochę nawilżać, ważne, że nie wysusza.

fatalna :(

kupilam ja w Rosmannie (cena na dowidzenia) z nadzieja, ze w koncu znalazlam odpowiedni kosmetyk, ktory zmatowilby moja skore i pomogl w utrzymaniu make upa.
okazuje sie, ze baza nie dala kompletnie nic, zero efektow, zero podtrzymania makijazu, zero zmatowienia.
zadnych plusow.
nie polecam!

Używam tego produktu od: rok

Jako krem, nie jako baza

Jako baza, muszę przyznać, że jest to porażka. W żaden sposób nie przedłuża trwałości makijarzu i nie matuje.
Ale jako krem jestem nim zachwycona. Nawilża, sprawia, iż skóra jest przyjemna w dotyku i doskonale reguluje wydzielanie sebum.
Ponadto baza nie uczula.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie warto

Przyjemny świeży zapach to jedyny plus. Baza nie matuje, nie zwiększa trwałości makijażu. Po prostu nie robi NIC. Skusiłam się, ponieważ cała reszta tej serii kosmetyków jest całkiem niezła, niestety baza jest wyjątkiem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Bez efektów!

Nie pomaga, nie szkodzi. Nie mogę jej polecić, bo nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie zauważyłam żadnej poprawy, jeśli chodzi o błyszczenie się skóry. Zarówno z makijażem, jak i bez, świeci się jak zwykle, efektu matowienia nie ma. Ot, kolejna tubka wrzucona do kosmetyczki na wieczne nieużycie ;]

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...