Purito, Deep Sea Pure Water Cream (Krem intensywnie nawilżający z wodą morską)

60 % czystej wody morskiej. Poczuj odżywczą moc oceanu!
Krem nawilżający stworzony na bazie naturalnych składników, takich jak listownica, zielony kawior i soliród zielny.

Produkt można stosować na każdy typ skóry, włączając w to skórę wrażliwą i trądzikową. Woda morska pozwalająca z powodzeniem leczyć atopowe zapalenie skóry.

Wyciągi z glonów caulerparacemosa i wodorostów sprawi, że Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona, jednocześnie ją wygładzając.

Właściwości przeciwzmarszczkowe potwierdzone przez KFDA

Od nawilżenia, rozświetlenia i regeneracji skóry oraz pozbycia się zmarszczek dzieli Cię tylko jeden krok!

Produkt zawiera 2 % nikotynamid, dzięki czemu legitymuje się on właściwościami rozświetlającymi potwierdzonymi przez KFDA

uniwersalne, na dzień
w tubce
bogate
dojrzała, sucha, wrażliwa, z przebarwieniami, trądzikowa
nawilżające, regenerujące, rozświetlające, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe
bez parabenów, bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów
Wiek
20+

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Purito, Deep Sea Pure Water Cream (Krem intensywnie nawilżający z wodą morską)

Kremy Purito mają to do siebie, że jak spróbujesz jednego, to... przepadasz. ;) Połączenie (nie)oczywistych składników aktywnych sprawia, iż pośród całęgo asortymentu nietrudno znaleźć "coś" dla siebie. Krem z wodą morską sprawdzi się osobom borykającym się z trądzikiem, nadprodukcją sebum oraz tym wymagającym głębokiego nawilżenia. Warto spróbować :)

Mega nawilżenie

Krem wypróbowałam po ostrych przebojach i mimo obaw, ze może nie da rady to jednak był najlepszy wybór. Mam cerę mieszaną.
Po pierwsze mega nawilża. Przez pierwsze pare razy skóra potrzebuje się przyzwyczaić i napoić, ale później buzia jest super miękka i aż "puszysta". Przy dłuższym stosowaniu cera wygląda na wypoczętą, jak po zaserwowaniu organizmowi kilku dni porządnego snu i hektolitrów wody, mimo, ze rzadko udaje mi się to osiągnąć. Po raz pierwszy raz krem tak dobrze nawodnił moją skórę.
Do tego przez całe opakowanie nawet raz nie miałam problemu z zapychaniem i nowymi niedoskonałościami.
Jest lekki, bardzo dobrze się rozprowadza, naprawdę niewiele go potrzeba, żeby porządnie posmarować buzię. Mi starczył na bardzo długo.
Ma charakterystyczny zapach, kojarzący się z morzem i słonością, jak dla mnie bardzo świeży i przyjemny.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, że przy dłuższym stasowaniu przy cerze mieszanej strefa T zaczęła się trochę przetłuszczać, ale w taki niestandardowy sposób, nie ordynarne świecenie, bardziej w kierunku dewy skin. W sumie aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało, chociaż jako posiadaczka mieszanej cery zawsze jestem lekko przewrażliwiona na wszelkie błyski w strefie T.
Z żalem skończyłam opakowanie, używam teraz kremu aptecznego, ale na pewno zamówię następne Deep Sea jako pewniaka w nawilżaniu.
Krem jest dość drogi, ale za to działanie i super wydajność jestem w stanie tyle zapłacić.

Bardzo fajny krem

Bardzo fajny krem, zaintrygowal mnie ciekawym składem. Mam skórę sucha, wrażliwa I myślę że do.takiej właśnie jest idealny.
Po nałożeniu kremu czuć głębokie nawilżenie, czuje że moja skóra jest zregenerowana, nawodniona I zdecydowanie bardziej pełna blasku
Krem szybko się wchłania nie pozostawia tłustego filmu.
Nie.jest może mega duzy Ale myślę że przy naprawde potrzebujące nawilzenia skórze warto.go.kupic

Genialny

Pierwszy raz miałam krem, który tak nawilża. Szukałam kremu mocno nawilżającego, który naprawdę dobrze nawilży. Po stosowaniu dermamelanu, skóra łuszczyła się, była podrażniona, zaczerwieniona i ten krem "napoił" moją skórę. Krem ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, mega nawilża, nie zapycha, uspokaja cerę, łagodzi podrażnienia, regeneruje. Nadaje się i na dzień pod makijaż i na noc. Wadą przy marce Purito to dostępność i cena

Pierwsza;)

Stosuję wieloetapową pielęgnację: tonik, lotion, serum, krem. Długo szukałam odpowiedniego kremu, ponieważ wszystkie których używałam do tej pory miały albo zbyt gęstą konsystencję i zapychały, albo nie dawały odpowiedniego nawilżenia. Przez pewien czas zamiast kremu próbowałam używać olejów, ale moja skóra jakoś nigdy się z nimi nie polubiła. Kiedy przyszła do mnie próbka kremu Purito, to zaraz po jej użyciu zamówiłam całe opakowanie, które właśnie kończę. Kremu używam na noc jako ostatni etap pielęgnacji. Myślę, że śmiało nadawałby się również na dzień, ale obecnie mam już zgrany zestaw produktów na dzień, więc na razie nie zamierzam go zmieniać. Krem ma żelową konsystencję. Szybko się wchłania. !Nie ma mowy o zapychaniu! Ma zadziwiająco lekką formułę, a pomimo tego świetnie nawilża i regeneruje. Skóra rano jest uspokojona i mięciutka jak łapki małego kotka:) Aż chce się dotykać:) Dodatkową zaletą jest to, że marka jest cruelty free i przyjazna dla środowiska. Zamierzam zamówić kolejne opakowanie.