Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Cena już od 26,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

doskonała!

Bardzo dobra mascara dla wymagających kobiet, radzi sobie z moimi nie podatnymi na podkrecenie rzesami. Fajnie wydłuża i pogrubia. Pokrywa wszystkie rzesy i doskonale wyczesuje, jest trwała i sie nie kruszy, ani nie rozmazuje. Jedna z moich ulubionych. Cena może nie zachecająca, ale zdecydowanie to produkt wart takiej kwoty. Na drogeriach internetowych dostaniemy ją za około 30 zł. Używam wraz z zalotką i Lovely Pump up - efekt spektakularny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560001].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

W swoim życiu zdążyłam już przetestować naprawdę dużo maskar... I zawsze jednogłośnie stwierdzałam, że ta jest najlepsza. Bez grudek, łatwa aplikacja, rzęsy wyglądają jak sztuczne. Jedyne co zauważyłam przy niektórych egzemplarzach, to lekkie osypywanie. Jak do tej pory nie znalazłam godnego następcy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528886].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Szukałam tuszu wydłużającego i dobrze rozczesującego rzęsy. Polecono mi go w Rossmanie,
Mimo wysokiej ceny- kupiłam i zawiodłam się :(

Moja ocena:

- Nie maluje- nie "wyciąga"- końcówek- u mnie jest to bardzo ważne bo jestem blondynką :(

- Skleja rzęsy- myślałam, że po czasie się przyzwyczaję- niestety tak się nie stało, to nie szczoteczka dla mnie.

- Bardzo szybko wysycha- nigdy nie miałam tuszu, który tak szybko byłby do wyrzucenia :(

- Jedyne co to może trochę pogrubia przy nasadzie ale mnie to nie zadowala.

- Dość szybko się osypuje.

- Cena w stosunku do jakości- stanowczo za wysoka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511531].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Baza pod makijaż

Podobny do innych max factora

Ten tusz niczym się nie różni od linii Masterpiece, ani innych max factora: ani mocniej nie pogrubia, ani mocniej nie wydłuża, ani mocniej nie podkreśla rzęs. Nie daje spektakularnego efektu- tak jak inne max factorowe, ale też w tym pułapie cenowym plasuje się całkiem nieźle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505301].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłość.

Same zalety :)
-duża szczoteczka, która okazała się być genialna (myślałam że będę się nią brudzić, jednak nic takiego się nie działo)
-używałam koloru Black Brown, który świetnie współgrał z moim ciemnymi oczami
-rzęsy do nieba i to dosłownie, dotykały moich brwi, niesamowicie je wydłużył
-genialnie pogrubia
-super rozdziela rzęski
-po jednej warstwie tuszu efekt na rzęsach był taki jakbym pomalowała je około 3 razy i to bez żadnych grudek, żadnego sklejania, pajęczych nóżek
-można go spokojnie dokładać
-nie osypuje się
-nie rozmazuje się
-jest bardzo trwały, pod koniec dnia moje rzęsy były pomalowane równie mocno jak zaraz po aplikacji
-jednego opakowania używałam około pół roku, dopiero po tym czasie stał się suchy
IDEAŁ! :) Mógłby być odrobinę tańszy, ale są tusze o wiele droższe, których nawet nie można z nim porównać! Jak dotąd jest moim ulubieńcem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487816].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Chyba jeden z najlepszych tuszy jakie miałam.

Plusy:
-niesamowicie podkręca, wydłuża i pogrubia;
-ekstra czarny;
-wytrzymały;
-wydajny;
-piękny efekt już od pierwszego użycia;
-w ogóle się nie osypuje i nie rozmazuje.

Minusy
-cena, cena, cena.

Gdyby nie jego cena myślę, że kupowałabym go zdecydowanie częściej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487511].usefull || 0 }}% pomocna.

tusz na piątkę

Udana mascara dla osób potrzebujących pogrubienia i wydłużenia rzęs.
Oceniam ten tusz na 5 - czerń jest odpowiednio intensywna, podczas malowania tusz nie odbija się na powiece, po aplikacji zasycha w odpowiednim tempie. Rzęsy są wydłużone i pogrubione, można nałożyć kolejne warstwy bez sklejenia.
Trwałość ok, nie zauważyłam żeby się coś rozmazywało czy osypywało w ciągu dnia.
Ma jedynie dość dużą szczoteczkę, co jednak nie jest przeszkodą dla osób, które nauczą się nią posługiwać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470487].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na NIE

Jeden z najgorszych tuszy jakie miałam w życiu.
Muszę 10 razy przeczesywać rzęsy, żeby w ogóle było cokolwiek widać.
Nie kupię i nikomu nie polecę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469937].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Warto go kupić na promocji. Normalnie jego cena jest dość wysoka. Rzeczywiście wydłuża i pogrubia rzęsy. Efekt końcowy jest fajny ale nie przesadzony. Nie ma jakiegoś intensywnego zapachu, który przeszkadzał by w jego używaniu. Nie osypuje się a czerń jest dość intensywna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433711].usefull || 0 }}% pomocna.

Co za efekt!

Tusz daje efekt sztucznych rzęs. Duża szczoteczka jest silikonowa. Bardzo ładnie rozczesuje ona rzęsy i je pogrubia. Przy drugiej warstwie pogrubienie jest bardzo widoczne. Tusz jest w kolorze głębokiej czerni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433501].usefull || 0 }}% pomocna.