Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Cena już od 19,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Znasz skład tego produktu?

Przeciętny.

Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym tuszem. U mnie nie zadziałał jakoś spektakularnie.
Plusy:
+ładne opakowanie
+bardzo czarny kolor

Minusy:
-nie wydłuża,
-nie pogrubia (dozownik bardzo skąpo go nakłada, trzeba się mocno namachac żeby uzyskać "false lash"),
-osypuje się,
-cena,
-szybko zasycha i tym samym kończy się.
Poza kolorem nie jestem w stanie znaleźć w nim zbyt wiele pozytywnego. Nie polecam, u mnie się kompletnie nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283271].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Kupilam tusz pod wplywem pozytywnych opinii. Na szczescie trafilam na -49% w Rossmannie, bo tusz nawet polowy swojej ceny nie jest wart. Pierwsze uzycie: "co jest? Co on taki suchy i toporny? Pewnie kupilam stary egzemplarz". Pojechalam, wymienilam i bach! To nie stary egzemplarz, ten typ tak ma. Wedlug mnie tusz jest mega przecietny. Nie pogrubia, nie wydłuza, nie podkreca. Konsystencja tez mi nie odpowiada. Na pewno nie jest wart swojej regularnej ceny. Dodałam mu gwiazdkę za trwałość - nie dzieje się z nim absolutnie nic przez caly dzien. Dwa razy zasnelam w makijazu, rano tusz byl na swoim miejscu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273441].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubony

Jakość warta ceny. Tusz nie skleja rzęs jak większość maskar typu "false lashes". Pięknie wydłuża rzęsy, nieco je pogrubia. Nie daje efektu "plastiku" (czego niektórzy chyba oczekują) , rzęsy nadal wyglądają naturalnie. Nie osypuje się, nie uczula. Wytrzymuje drobne wzruszenia i alergiczne łzawienie. Kolor jest naturalny, czarny choć nie sztuczny. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265811].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

i to jest KWC ??

No to chyba ile rzęs tyle opinii. Dla mnie efekt sztucznych rzęs to rzęsy teatrelnie pogrubione i wydłużone. Taki makijaż preferuje. Factorowski nie skleja i nie osypuje się ale bardzo lekko pogrubia i nie wydłuża nawet w połowie tak jak Rakieta od konkurencji więc...Pewnie przypadł do gusu posiadaczka mega długich rząs za natury ja jestem lekko rozczarowana

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259911].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Jak dla mnie nie jest to nic specjalnego, przede wszystkim tusz nie sprawia efektu wow. Owszem rzęsy są ładnie rozdzielone, intensywna czerń, jednak nie pogrubia jakoś bardzo ani nie wydłuża a mi o to chodzi w rzęsach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259701].usefull || 0 }}% pomocna.

Mistrzostwo

Mom ulubiony tusz - a mialam ich wiele :)
+ Pieknie tuszuje rzesy. Ma bardzo przyjemy pedzelek, ktory nie skleja rzes
+ Podkresla rzesy, moze nie gwarantuje spektakularnego WOW ale sprawia, ze rzesy sa dluzsze, gestsze i przy tym wygladaja na naturalne
+ Jest wydajny. Starczyl mi na dlugo
- Cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238028].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Najlepszy tusz jaki do tej pory testowałam!
Pięknie wydłuża oraz pogrubia rzęsy ( nie sklejając ich przy tym ). Moje rzęsy wyglądają jak sztuczne! Tusz trzyma się nawet do 14 godzin w nietykalnej formie, nie osypuje się, nie odbija na powiece.
Co do wydajności, starcza mi na ok. 3 tygodnie ale dla takiego efektu to jest dla mnie niewielki minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236556].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Najlepszy tusz dostępny w drogerii. Pięknie podkreśla rzęsy, wydłuża i pogrubia- nie raz byłam pytana o to czy są to rzęsy prawdziwe czy sztuczne. Dobrze się trzyma i nie robi efektu pandy. Do tego nie skleja rzęs. Uwielbiam go i nawet gdy czasem zdarzy mi się zdrada z inną marką, szybka wracam do mojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234141].usefull || 0 }}% pomocna.

za tyle pieniędzy????

Całe szczęście produkt kupiłam na promocji w Rossmannie -49%, bo gdybym miała wyrzucić w błoto 60zł to chyba bym sobie nie wybaczyła. Tusz jest wychwalany wszędzie- na wizazu, na blogach... no i kosztuje swoje, a zatem myślałam, że to faktycznie jakieś wielkie odkrycie i gwarancja spektakularnego efektu. Jak bardzo sie myliłam... False lash effect nie ma absolutnie nic wspólnego z efektem sztucznych rzęs, lekko je pogrubia i wydłuża- to wszystko. Niestety przy okazji je skleja i bez dokładnego wyczesania grzebykiem się nie obejdzie. Do tego wysycha w tempie ekspresowym (nawet reanimacja kroplami do oczu na niewiele się zdała) i-co najgorsze z tego wszystkiego- powoduje masakryczne wypadanie rzęs! Jak dla mnie ten produkt to farsa, nawet 4 razy tańsze tusze sprawują się o niebo lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229248].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry tusz

Z tym efektem sztucznych rzęs to wg mnie przesada, ale tusz ma wiele innych zalet. Efekt wbrew nazwie jest dość naturalny. Jeśli ktoś chce mieć z tym tuszem coś na podobieństwo sztucznych rzęs, to jedynie gdy swoje rzęsy ma gęste... Mimo to mascara pięknie podkreśla rzęsy ale nie skleja, wydłuża i pogrubia... Dwie warstwy wystarczą by rzęsy wyglądały dobrze, i wcale nie sztucznie. Dość trwały, nie osypuje się :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222481].usefull || 0 }}% pomocna.