Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

False Lash Effect Mascara

Cena już od 19,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 14

Mistrzostwo

Mom ulubiony tusz - a mialam ich wiele :)
+ Pieknie tuszuje rzesy. Ma bardzo przyjemy pedzelek, ktory nie skleja rzes
+ Podkresla rzesy, moze nie gwarantuje spektakularnego WOW ale sprawia, ze rzesy sa dluzsze, gestsze i przy tym wygladaja na naturalne
+ Jest wydajny. Starczyl mi na dlugo
- Cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238028].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

Cudo

Najlepszy tusz jaki do tej pory testowałam!
Pięknie wydłuża oraz pogrubia rzęsy ( nie sklejając ich przy tym ). Moje rzęsy wyglądają jak sztuczne! Tusz trzyma się nawet do 14 godzin w nietykalnej formie, nie osypuje się, nie odbija na powiece.
Co do wydajności, starcza mi na ok. 3 tygodnie ale dla takiego efektu to jest dla mnie niewielki minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236556].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

rewelacja

Najlepszy tusz dostępny w drogerii. Pięknie podkreśla rzęsy, wydłuża i pogrubia- nie raz byłam pytana o to czy są to rzęsy prawdziwe czy sztuczne. Dobrze się trzyma i nie robi efektu pandy. Do tego nie skleja rzęs. Uwielbiam go i nawet gdy czasem zdarzy mi się zdrada z inną marką, szybka wracam do mojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234141].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Napisanych recenzji: 57

za tyle pieniędzy????

Całe szczęście produkt kupiłam na promocji w Rossmannie -49%, bo gdybym miała wyrzucić w błoto 60zł to chyba bym sobie nie wybaczyła. Tusz jest wychwalany wszędzie- na wizazu, na blogach... no i kosztuje swoje, a zatem myślałam, że to faktycznie jakieś wielkie odkrycie i gwarancja spektakularnego efektu. Jak bardzo sie myliłam... False lash effect nie ma absolutnie nic wspólnego z efektem sztucznych rzęs, lekko je pogrubia i wydłuża- to wszystko. Niestety przy okazji je skleja i bez dokładnego wyczesania grzebykiem się nie obejdzie. Do tego wysycha w tempie ekspresowym (nawet reanimacja kroplami do oczu na niewiele się zdała) i-co najgorsze z tego wszystkiego- powoduje masakryczne wypadanie rzęs! Jak dla mnie ten produkt to farsa, nawet 4 razy tańsze tusze sprawują się o niebo lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229248].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

całkiem dobry tusz

Z tym efektem sztucznych rzęs to wg mnie przesada, ale tusz ma wiele innych zalet. Efekt wbrew nazwie jest dość naturalny. Jeśli ktoś chce mieć z tym tuszem coś na podobieństwo sztucznych rzęs, to jedynie gdy swoje rzęsy ma gęste... Mimo to mascara pięknie podkreśla rzęsy ale nie skleja, wydłuża i pogrubia... Dwie warstwy wystarczą by rzęsy wyglądały dobrze, i wcale nie sztucznie. Dość trwały, nie osypuje się :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222481].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Jeden z lepszych tuszy, a testowałam już ich całkiem dużo. Ładnie rozdziela, wydłuża pogrubia. Przy starannym nakładaniu możemy uzyskać efekt prawie "sztucznych rzęs". Niestety stworzenie wachlarza tym tuszem wymaga nieco czasu, ale to chyba oczywiste, że nie wystarczy jedno pociągnięcie :). Wadą jest niestety właśnie fakt, że jedno błyskawiczne pociągnięcie daje prawie niewidoczny efekt (co bardzo przeszkadza, gdy się gdzieś spieszymy). Kolejnym minusem jest oczywiście cena. I to chyba tyle z wad.
+wydajność
+efekt sztucznych rzęs = pogrubienie, wydłużenie, rozdzielenie
+kolor
+nie uczula

-cena
- słaby efekt po jednym pociągnięciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190088].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 26

dlaczego niektóre drogerie nie "foliują" produktu....????

recenzja będzie dość nietypowa i przydługa...

zakupiłam tusz w Hebe-niby z przyklejonym paseczkiem świadczącym- że to ja odklejając go- pierwsza otworzę tusz...

paseczek okazał się lipą- mogłam go sobie odklejać i przyklejać do woli, a tusz był już dość wyschnięty...

na prawdę- byłam wściekła.... a tusz się kruszył na rzęsach

dodałam spooooro duraline, zanim produkt był zdatny do używania.

czyli zmieniłam jego formułę.........ale i tak zrecenzuję.

1.wpierw był dobry- ale nie spektakularny
2. pod koniec(po 6 miesiącach)- a używałam go 8 miesięcy -byłam bardzo zadowolona z efektu:
+pogrubiał i NIE sklejał
+wydłużał
+rzęsy wyglądały na gęściejsze
co prawda trudno nazwać ten efekt "sztucznymi rzęsami" - ale były mocno podkreślone

minusy:
-przy zmywaniu tuszu piekły mnie czasem oczy... nie wiem czy to tusz czy duraline, bo nie płyn micelarny (używałam w tym czasie 2 płyny- i one nie podrażniały mnie nigdy).
Przyznam , że to pieczenie- budziło u mnie lęk przy zmywaniu- czy tym razem będzie piekło czy nie, czy to bezpieczne itd...

Podsumowując:
raczej nie kupię tego tuszu - efekt ok, ale może dzięki mojej ingerencji (?), wolę Masterpice- który jest cudowny sam w sobie - a przez pierwsze 2 miesiące używanie rzęsy są nie tylko pięknie pomalowane ale tez "miękkie jak kaczuszka".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

moim zdaniem najlepsza!

Nie miałam nigdy lepszej mascary. Ilekroć skusiłam się na inną, to zawsze bardzo szybko do niej wracałam. Ładnie podkręca rzęsy, nawet takie uparte jak moje - proste druty. Bajecznie wydłuża i pogrubia, do tego świetnie rozczesuje rzęsy i nie ma efektu posklejanych rzęs. Do tego w ogóle się nie osypuje i nie wykrusza. Mój HIT!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188553].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

Mistrz

Lubie zmieniać tusze i mój wybór padł na ten tym razem. Bardzo lubię dramatic look wiec postanowiłam "zagłębić się w rzęsy" z max factor :)
Jest idealny!
Nie skleja
Nie podrażnia
Nie kruszy się
Ma śmieszna gruba szczoteczkę z milionem krótkich włosków.
Idealnie rozdziela i pogrubienie rzęsy.
Wydajny
Łatwo się zmywa

Hit :)
Najkrócej mówiąc :)
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169686].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

nie dla mnie

Tusz nie warty swojej ceny. Wiele tuszy z niższej półki sprawdza się o niebo lepiej. Tusz jak dla mnie ma niewygodną, zbyt grubą szczoteczkę, skleja rzęsy i wykrusza się :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153796].usefull || 0 }}% pomocna.