Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Cena już od 19,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

4/5

Warto go kupić na promocji. Normalnie jego cena jest dość wysoka. Rzeczywiście wydłuża i pogrubia rzęsy. Efekt końcowy jest fajny ale nie przesadzony. Nie ma jakiegoś intensywnego zapachu, który przeszkadzał by w jego używaniu. Nie osypuje się a czerń jest dość intensywna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433711].usefull || 0 }}% pomocna.

Co za efekt!

Tusz daje efekt sztucznych rzęs. Duża szczoteczka jest silikonowa. Bardzo ładnie rozczesuje ona rzęsy i je pogrubia. Przy drugiej warstwie pogrubienie jest bardzo widoczne. Tusz jest w kolorze głębokiej czerni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433501].usefull || 0 }}% pomocna.

Kochamy się

Dawno nie miałam tak dobrego tuszu do rzęs! Szczoteczka jest bardzo fajnie wyprofilowana, idealnej wielkości. Tusz się nie odbija, nie kruszy, nie znika z rzęs.
Po jego użyciu rzęsy są ładnie podkręcone, pogrubione i wydłużone. Naprawdę wyglądają jak sztuczne! :) Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Bardzo się polubiliśmy i nie planuję go póki co zmieniać ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433356].usefull || 0 }}% pomocna.

dzienny smoky eyes

Cudo!

Moje rzęsy pokochały się z tym tuszem! Można nim wypracować efekt jaki tylko chcemy, pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy.
Szczoteczka marzenie! Można nią ładnie wyczesać górne jak i dolne rzęsy.
Robi wszystko to co powinien, a opakowanie wygląda ładnie i elegancko.
Małym minusem jest, że na koniec zaczął się troszkę osypywać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408846].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Tusz spełnia swoją rolę, robi to co ma robić, troszkę się odbija niestety ale jeśli przypudruję powiekę, to można uniknąć tego efektu.Fajna szczoteczka, która świetnie radzi sobie z rozczesaniem rzęs, piękna intensywna czerń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401366].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje rzęsy go pokochały

Mam rzęsy krótkie, z białymi końcówkami, do tego dosyć mizerne i nędzne. Ten tusz robi z nimi cuda! Szczoteczkę pokochałam do tego stopnia, że wyrzuciłam opakowanie a ją zostawiłam sobie jako wzór najlepszej szczoteczki do moich rzęs. Gruby bolec i króciutkie ząbki szczoteczki umożliwiają dotarcie do wszystkich rzęs, rozdzielenie i uniesienie ich, mam po tym tuszu rzęsy jak lala <3 Nie będę się więcej rozpisywać bo dla mnie chyba nie ma lepszego tuszu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345796].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry, ale za drogi.

Bardzo dobry tusz do rzęs. Pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Niestety jego największym minusem jest cena, dlatego musiałam z niego zrezygnować. Gdyby był trochę tańszy na pewno byłby cały czas w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332791].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt sztucznych rzęs

Ta maskara rzeczywiście daje na rzęsach efekt sztucznych rzęs. Włoski są pogrubione, zagęszczone, wydłużone i megaczarne. Już jedna warstwa sprawia, że rzęsy są dobrze podkreślone i po prostu widać, że są dłuższe i gęstsze niż zwykle. Przy 2 warstwach mam dramatic look, który idealnie nadaje się na wieczorne wyjście.
Maskaa dobrze się rozprowadza, nie tworzy grudek na rzęsach. Trzyma się też dobrze - nawet po wielu godzinach nie kruszy się i nie osypuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327416].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony hit od lat

Przy okazji promocji w Rossmannie postanowiłam skusić się na produkt konkurencyjnej firmy Loreal (o rzekomo podobnych właściwościach) i jak wielka była to pomyłka. Za zdradę jednak się płaci (i to dosłownie;) )
Moja pomyłka utwierdziła mnie w przekonaniu, że Tusz Max factor false lash effect jest bezkonkurencyjny. Przetestowałam już wiele produktów, a od kilku lat używam FLE i jego wysoka jakość, spełnione zapewnienia producenta (tusz wydłuża, pogrubia, można nakładać jego kilka warstw bez ryzyka pojawienia się grudek i sklejania rzęs) czynią go niezawodnym hitem wśród drogeryjnych mascar.
Nie kruszy się, nie skleja rzęs, nie osypuje się, nie tworzy efektu pająka.
Przy umiejętnym użytkowaniu można stworzyć naturalny efekt lub efekt wachlarza rzęs. Nałożony rano utrzymuje się na rzęsach co najmniej 10 godzin. Nie straszny mu deszcz, śnieg. Nie powoduje łzawienia oczu. Jet wydajny, nie zasycha szybko (właściwie to jeszcze nigdy mi nie zasechł). Cena regularna jest dość wysoka, lecz w promocji lub w drogeriach internetowych można znaleźć go w cenie ok. 30 zł.
Zdecydowanie polecam !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294981].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny.

Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym tuszem. U mnie nie zadziałał jakoś spektakularnie.
Plusy:
+ładne opakowanie
+bardzo czarny kolor

Minusy:
-nie wydłuża,
-nie pogrubia (dozownik bardzo skąpo go nakłada, trzeba się mocno namachac żeby uzyskać "false lash"),
-osypuje się,
-cena,
-szybko zasycha i tym samym kończy się.
Poza kolorem nie jestem w stanie znaleźć w nim zbyt wiele pozytywnego. Nie polecam, u mnie się kompletnie nie sprawdził.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283271].usefull || 0 }}% pomocna.