Odżywka do paznokci 3 w 1

Odżywka do paznokci 3 w 1

Hypoalergiczny preparat o potrójnym zastosowaniu:
1. przedłuża trwałość lakieru kolorowego
2. wzmacnia i zabezpiecza płytkę paznokcia przed złamaniem
3. zwiększa trwałość i przeciwdziała matowieniu powłoki lakieru na paznokciach

Cena: ok. 7zł

Godny polecenia

Używam juz 3 opakowanie, bo tylko pod nim lakier trzyma się najdłużej. Maiłam Sally Han... ale to był przerost formy nad treścią. Może tylko Nail Teck jest u mnie lepszy od Sorai.

Używam tego produktu od:5 msc.

widzę efekt

Kupiłam go bardziej jako utwardzacz do lakieru i przyznam, że nie żałuję. Może nie widać super efektów na dobrych lakierach ale przyznam, że na tych za 3zl bardzo dobrze się sprawdza. Lakier, który odpryskiwał jeszcze tego samego dnia teraz trzyma się 4-5 dni. Z utwardzeniem paznokci to nie wiem jak jest gdyż moje paznokcie są bardzo twarde same w sobie(niestety przy tym łamliwe). Ja polecam!

Używam tego produktu od:4miesięcy

nic nie robi

Kupilam go jako utrwalacz lakieru. No i cóz... Zawiodlam sie. Nie dosc, ze nie utrwala - lakier odpryskuje w najlepsze, to jeszcze powodowal, ze pomalowany nim lakier stawal sie jakis miekki! Kiedy pomalowalam nim paznokcie (jako trzecia warstwe po, wcale nie takim malo trwalym, inglocie) wieczorem i poszlam spac po 3 godzinach, to rano obudzilam sie ze wzorem poduszki na nich;] Sam lakier byl twardszy niz z tym paskudstwem.
We wlasciwosci utwardzajace sama plytke paznokcia nigdy nie wierze, a szczególnie przy firmie bell, która nie slynie z produktów pielegnacyjnych...
Nie polecam. Duzo lepszy jest zwykly "classics"Używam tego produktu od: co jakis czas przez rok
Ilość zużytych opakowań: pól jednego, reszta leci do kosza

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Raczej nie 3 w 1.

Według mnie nie do końca spełnia obietnice producenta.
Nie zauważyłam jego walorów jako utrwalacza. Lakier odpryskiwał dosyć szybko tak jak po zwykłym pomalowaniu.
Za to ładniej pazurki się malowało na takim podkładziku.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zero efektu

Używałam tego produktu już jakiś czas temu, ale doskonale pamiętam, że postanowiłam więcej go nie kupować. A to dlatego, że nie sprawdził się u mnie ani jako podkład, utrwalacz czy utwardzacz. Lakiery (nie)trzymały mi się tyle samo co zawsze, tzn. góra 2 dni; paznokcie nie stały się mniej łamliwe... Szkoda tylko tego czekania, zanim te wszystkie warstwy powysychają na paznokciach...

Ilość zużytych opakowań: 1.

szkoda nawet tych 9 zł

Kupilam mimo ze nie do konca był chwalony na wizazu, alez ust kolezanek same pochlebstwa slyszalam.
Dzisiaj pomalowalam pazurki lakierem YR z serii Coulours natures i po pol godzinie (lakier i tak wysycha szybciej ale dla pewnosci wytrzymala dluzej) zaczelam malowac utwradzaczem firmy Bell. Konsystencja ok, nie wiem jak dlugo schnie bo jak zaczelam malowac ostatni paznokiec to zauwazylam ze na tym pierwszym mam rozpuszczony lakier...
I to sprawialo ze daje tylko jedna gwiazdke.

kiepski

Ja nie wiem, może mi się trafił jakiś gorszy egzemplarz.
Niestety nie moge nic dobrego o nim napisać.
Działania wzmacniajacego paznokcie nie zauwazyłam.
Schnie ptwornie długo, natomiast schodzi z paznokci w tempie ekspresowym. Stosuję rano a gdy wracam do domu na niektórych paznokciach już go prawie nie ma.
Prawie nie nadaje paznokciom blasku.

Jako utwardzacz na lakier nie stosowałam.

lakier-odżywka

Miałam raz i bardzo mi pasował. nie maluje co prawda poaznokci lakierem, więc nie uzywam też zadnych podkładow ani utwardzaczy, tylko lakierów-odzywek bezbarwnych. I Bell 3 w 1 sprawdza sie w tej roli bardzo dobrze. Nie odpryskuje szybko, utwardza i wzmacnia pazokcie, które pomalowane nim mają ładny połuysk. No i nie wysycha w butlece.

zawiodłam się

Zachęcona pozytywnymi ocenami kupiłam go. Ale strasznie rozczarowałam się. Jako utwardzacz paznokci mało błyszczy się. Jako utwardzacz lakieru totalny niewypał. Jako podkład przyznam się, że nie próbowałam, bo nie stosuje podkładów. Mały plusik za piękny połysk.

super

Dzięki temu utrwalaczowi lakier na moich rozdwojonych paznokciach(czyli takich, z których lakier odpryskuje jeszcze tego samego dnia wieczorem), trzyma sie 3-4 dni(wtedy zaczyna się delikatnie ścierać z czubków paznokci, nie ma mowy o jakimś odpryskiwaniu).Dodam, że używam lakierów za 3 złote! :D Poza tym nadaje paznokciom piękny połysk.Naprawdę świetny!!! I tani.

jak najbardziej polecam!

Kupiłam skuszona opiniami Wizażanek i czytelniczek grupy pl.rec.uroda. I nie żałuję. Rzeczywiście zastosowanie ma wszechstronne. Używam go albo jako lakier bezbarwny - i trzyma się bez zarzutu (np. jeśli nie chcę, aby mi się na paznokciach robiły "zadziorki". Wtedy jest niezastąpiony). Stosuję go też jako podkład pod lakier i utwardzacz. Nadaje paznokciom piękny połysk, przedłuża trwałośc lakierów (a mam takie za 3 zł, więc wiele od nich nie mozna wymagać. A tu proszę, po kilka dni się trzymają i nie ma żadnych odprysków). Wysycha błyskawicznie, przez co jest bardzo wygodny w stosowaniu. Nie toleruje sie tylko z lakierem HR (lakier wtedy szybko odchodzi), nie mam pojęcia, czy to wina lakieru, czy produktu Bell. WYdałam na preparat 8,50 zł. Używam go bez przerwy, praktycznie codziennie :)

polecam

Trochę się zawsze obawiam preparatów 3 w 1 - bo "jak coś jest do wszystkiego -to jest do niczego". A tu miła niespodzianka. Jako podkład - świetna konsystencja, szybko schnie, lakier się na nim dobrze rozprowadza. Jako utwardzacz - rewelacja - w końcu moje paznokcie są twardsze i mniej łamliwe. I w końcu jako utrwalacz - dość szybko schnie, nadaje piękny połysk, ale nie przedłuża trwałości lakieru w jakiś spektakularny sposób - z nim lakier wytrzymuje góra jeden, dwa dni więcej niż bez niego. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona. ...