Paradox Blue EDT

Paradox Blue EDT

Intrygujący, nowatorski, futurystyczny zapach, inny od innych, zamknięty w kosmicznym flakoniku.
Kwiatowy, świeży zapach. Nuty: jaśminu, wanilii, kamelu i ylang-ylang.

Cena: ok. 145 zł za 50 ml

odpływam z nim w kosmos...

Ten zapach mnie urzekł bezwarunkowo.

Jest świeży - niezaprzeczalnie.
Czy owocowy? - tak, ale w taki nietypowy sposób. Nie ma tu rozgniecionych paciek dojrzałych owoców czy multiwitaminowych koktajlów albo lodowych sorbetów (jak określa się wiele owocowych zapachów).
Są za to krzewy i kwiatostany na egzotycznej wyspie...

Jest wibrująco drzewno-owocowy z nutą przypraw (ale nie do piernika ;-) ).
Owoce w nim są jeszcze nie bardzo dojrzałe, a kwiaty są w pełnym rozkwicie. I na pewno nie są to nasze "krajówki" ;-) To jak spacer po ogrodzie na egzotycznej wyspie, gdzie ktoś celowo zgromadził różne gatunki roślin i przypraw.
Ja też czuję tutaj nutę ziaren słonecznika wyłuskanego z łupiny...choć wcale go nie ma w składzie.

Ale najbardziej podoba mi się flakonik - dla mnie to statek kosmiczny który za każdym psiknięciem zabiera w mnie w międzygalaktyczną podróż doznań zapachowych. Kolor idealnie kojarzy mi się z zapachem.

Gwiazdki za trwałość, urzekający nietypowy zapach i świetny flakon.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w połowie flakonu

Inny wśród zwykłych:)

Powróciłam do niego po kilku latach. Chyba zatęskniłam...;)
Za delikatnością, czystością, mydełkowością.
Od razu mówię, że ja nie wyczuwam w nim żadnej z opisanych nut zapachowych. Wyczuwam natomiast sok z łodyg. Mam też jedno dziwne skojarzenie z tym zapachem, bardzo subiektywne: zapach świeżych ziaren wyłupanych prosto z ogrodowego słonecznika:)
Zapach się wg mnie wspaniale rozwija - po kilku godzinach czaruje, łagodnieje. Jest dość słodki, kwiatowy, bardzo bardzo trwały i intensywny (choć delikatny). Nie wiem skąd nazwa perfum, nie ma w nim nic paradoksalnego - ale na pewno wyróżnia się spośród mydlanych zapachów na co dzień - nie znam żadnego podobnego.
Jest dość tani dlatego warto spróbować.

Używam tego produktu od: dłuugo
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i zaczęłam 2

ładny i delikatny

Zapach z kategorii banalnych, ładnych ale troche bez polotu. Jest bardzo delikatny, kobiecy, kwiatowy, ciepły... Trzyma sie bliziutko skóry. Może sie podobać, owszem, ale nie zachwyca.
Taki bezpieczny zapach na każda okazę. Jednak ja bardziej kojarze go z panią w urzędzie niż w pewną siebie bizneswoman :D

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: próbka

TOP 10 damskich perfum

niebiański

Już dawno słyszałam o tym zapachu - że tajemniczy, uwodzicielski, niespotykany... Nadeszła chwila, że nabyłam go na ebayu, od sprzedawcy z USA, bo nawet z przesyłką wychodzi taniej.
Zapach jest na pewno z gatunku słodkich, co też lubię. Tak jakby mi przypomina Wish Choparda, ale nie do końca. Może sugeruję się podobieństwem flakonu w niebieskościach. Jest jak opisują, fajny, ciepły, zmysłowy, jednak nie widzę w nim szczególnych paradoksów, wszystkie nuty ze sobą współgrają. Wyraźna wanilia i karmel. Słodkość, ale nie landrynkowa, nie w stylu Delices de Cartier czy czerwonego jabłuszka Niny Ricci.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 100 ml tester