Schwarzkopf Gliss Kur, Hair Repair, Repairing Beauty Milk with Milk Protein (Regenerujący spray do włosów z proteinami mleka i kwiatowym nektarem)

Regenerujący spray, który powstał z myślą o suchych, zmęczonych włosach. Lekka formuła zapewnia komfort przy codziennym stosowaniu. Głęboko regeneruje i upiększa włosy, bez ich obciążania. Nie należy spłukiwać.

Skóra głowy
normalna
nawilżające, wygładzające
w sprayu
lekkie

Średniak

Dla mnie największym plusem tej odżywki jest przepiękny, delikatny, mleczny zapach. Kolejnym - wygodny aplikator i forma bez spłukiwania, którą bardzo lubię. Do tego wydajność.
Co do działania - nie mam tu niestety czego pochwalić, może poza ułatwianiem rozczesywania. Kondycja włosa nie nie poprawiła. Dla moich cienkich włosów zdecydowanie zbyt ciężki, używałam więc tylko na same końce.

Lekko i przyjemnie

Potrzebowałam czegoś co nie obciąży moich delikatnych i cienkich włosów , a zarazem przesuszonych do codziennego stosowania. Mój wybór padł na tą odżywkę. Plus za to, że jest bez spłukiwania więc można go stosować na mokre lub suche włosy. Opakowanie z atomizerem pozwala na rozpylenie po całych włosach, nie trzeba go we włosy smarować jedno, dwa psiknięcia i odżywka już jest na włosach. Ma piękny, delikatny zapach, który utrzymuje się długo na włosach. Co do działania nie zauważyłam aby je obciążał czy przetłuszczał, na pewno są zregenerowane i przyjemne w dotyku. Nie ma efektu elektryzowania się włosów, co przy moich włosach często się zdarzało przed zastosowaniem odżywki. Starcza na dość długo. Jeśli chodzi o cenę można go kupić taniej w promocji.

Nawilża, odżywia, ładnie pachnie, ale jest zbyt tłusty.

Zapach tej odżywki bez spłukiwania przypomina krem Nivea lub jakiś balsam do ciała - kwestia preferencji ;) Buteleczka na plus, bardzo poręczna z wygodnym aplikatorem. Co do efektywności produktu: ogólnie faktycznie włosy stają się miększe i bardziej nawilżone po jego użyciu. Niestety w małym stopniu nadaje im blasku, praktycznie jest to niewidoczne. Jest nieco tłustawy, naprawdę trzeba być bardzo ostrożnym przy aplikowaniu produkty - włosy mogą wydawać się tłuste, jeśli odrobinę przesadzimy z ilością. Przez swoją tłustą formułę delikatnie obciąża włosy, mam też wrażenie, że szybciej się po tej odżywce przetłuszczają.