Loton, 5, Płyn do włosów przetłuszczających się

Loton, 5, Płyn do włosów przetłuszczających się

Polecany do pielęgnacji włosów tłustych. Zmniejsza przetłuszczanie się włosów, ułatwia układanie fryzury, zwiększa objętość i puszystość włosów. Zawarte w składzie proteiny odżywiają, wzmacniają i regenerują. Po jego zastosowaniu nie trzeba już tak często myć włosów.

regenerujące, wzmacniające, oczyszczające
do włosów przetłuszczających się, do skóry głowy
w sprayu

naturalny, łagodny, dobry

Włosy przetłuszczają mi się okresowo, czasem skóra głowy nie jest tłusta, a wręcz przesuszona, do tego zawsze łatwo ulega podrażnieniom. Miałam problem z dobraniem odpowiedniego kosmetyku, jednak od jakiegoś czasu w okresie przetłuszczania się włosów stosuję Loton 5 Płyn do włosów przetłuszczających się. Nie muszę już tak często myć głowy, włosy są lśniące i jakby lżejsze - nie przyklapują po spaniu. Płynu używam czasem na suche włosy, gdy chcę je jedynie odświeżyć. Poza tym, co najwazniejsze dla mnie, skóra głowy nie jest podrażniona, może to dzięki naturalnym składnikom, o zastosowaniu których zapewnia producent.
Zdecydowanie polecam Loton 5, płyn w małej zgrabnej butelce (125 ml), łatwy do użycia dzięki atomizerowi. W dodatku niedrogi - ok. 8 zł. Kupuję do w Tesco lub drogerii, ale widywałam produkty tej firmy też w sklepach Ruch.