Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Aussie, 3 Minute Miracle Reconstructor, Deep Conditioner for Damaged Hair (Intensywniej odżywiająca 3 - minutowa maseczka do włosów)

3 - minutowa maseczka dzięki australijskiemu balsamowi miętowemu i unikalnej formule głęboko wnika w strukturę włosów, odżywia oraz odbudowuje zniszczone włosy nadając im wspaniały blask i elastyczność.

dość delikatna, ale dobra na szybkie awaryjne zastosowania

Zwykle jakoś nie po drodze mi z odżywkami Aussie - zazwyczaj dla moich włosów okazują się za słabe. Ta również do moich hitów nie dołączy, choć od razu powiem - nie jest zła, myślę że przy normalnych czy grubszych włosach może się dobrze sprawdzić. Moje wymagają jednak solidniejszego oręża ;)

Odżywka ma postać dość płynną. Dobrze się rozprowadza, wnika we włosy. Ma świetny, lekko jakby owocowy zapach (to akurat zawsze podobało mi się w produktach Aussie, zapachy są super!)
Opakowanie z rozwiązaniem dozownika, które znam z innych produktów marki - po zdjęciu folii ochronnej, mamy dozownik automatycznie wypuszczający produkt przy naciśnięciu, a potem samoczynnie się "zasysający". Kwestia dyskusyjna, czy to takie dobre rozwiązanie, ja na pewno takiego opakowania bałabym się zapakować do bagażu (nie ma żadnego zabezpieczenia).

DZIAŁANIE.
Dla mnie to bardzo lekka odżywka, trochę za lekka do typu moich włosów. Nie dodaje im odpowiedniego dociążenia, włosy może wyglądają po niej lśniąco i zdrowo, ale jednak nie mają tej pożądanej w dotyku grubości, wydają się cienkie i zbyt lekkie. Ale duży plus za to, że odżywka świetnie wygładza strukturę włosa: są błyszczące, równo odbijają światło, lejące wręcz w dotyku (dla mnie aż nadto). Jeśli lubicie taki efekt jedwabistych, ale jednak zupełnie bez objętości przez to, lekkich włosów - to może się Wam spodobać.
Jej zaletą jest też to, że można ją nałożyć na krótki czas i włosy wyglądają ładnie - to taka odżywka zresztą, której nie warto trzymać na włosach dłużej, efekt nie będzie już lepszy. Dlatego sięgam po nią tylko wyjątkowo, gdy bardzo się spieszę i nie mam możliwości zastosować maski na np. pół godziny.

Lekka odżywka o pięknym zapachu, raczej dla grubszych i bezproblemowych włosów (dlatego uważam, że producent obiecuje trochę zbyt dużo - ten kosmetyk nie odbuduje włosów faktycznie zniszczonych, zresztą od tego są maski, a nie odżywki). Minus to lekkość działania i bardzo średni skład. Sami zdecydujcie, czy to coś dla Was - ja raczej kolejny raz się nie pokuszę. Cena jest niewspółmiernie wysoka do jakości produktu - w o wiele niższej cenie kupowałam nieporównywalnie lepsze odżywki.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Świetna regeneracja

Świetna i super szybka regeneracja włosów. Odżywka nadaje miękkość i blask włosom a jednocześnie w super szybkim tempie regeneruje włosy. Bardzo ładnie pachnie, nie obciążą nawet cienkich pasm włosów. Polecam.

Wolę inne

Odżywkę kupiłam z ciekawości i kiedy jeszcze nie patrzyłam na składy bo wówczas na pewno bym jej nie wzięła, teraz sięgam po bardziej naturalne receptury a tutaj tego nie znajdziemy. Odżywka owszem zadziałała całkiem nieźle, ma fajny zapach kojrzący mi się z jakimś kosmetykiem z dzieciństwa ale nie był to efekt powalający na kolana. Włosy są po niej miękkie i ładnie się rozczesują ale skład mnie zdecydowanie nie przekonuje i cena też.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Odżywka dobra, cena kosmiczna

Maskę, bądź też bardziej odżywkę tę kupiłam na promocji w hebe za bodajże 16 zł. Cena dość wysoka jak na promocyjną, no ale niech będzie. Odżywkę nakładałam zawsze po umyciu włosów na 5-10 min i przyznam, że naprawdę zmiękczała włosy i do tego pięknie po prostu po niej pachniały, niestety efekt ten nie był długotrwały, bo przy kolejnym myciu włosy były sztywne jak przedtem. Cudów nie zdziałała, a jest wiele innych ''masek'', których efekty trzymają się co najmniej do 2-óch myć.
No i niestety ta cena jest spora, a odżywka nie jest jakoś specjalnie wydajna. Spróbować można, jak najbardziej zachęcam. :)

Odżywka 3 minute miracle

Zachęcona pozytywnymi opiniami sięgnęłam po tę odżywkę. Niestety zawiodłam się, nieadekwatna jakość do ceny. Mam wrażenie, że odżywka ani nie odżywiła, ani nie nawilżyła moich włosów. Nie polecam.

Super !!!

Maseczka bardzo dobrze nawilża włosy oraz je dyscyplinuje. Problematyczne jest dla mnie opakowanie gdyż ciężko wydusić z niego ostatnie krople produktu. Na pochwałe zasługuje jednak silikonowe zamykadełko które nie pozwala na wylewanie się maski a i nie trzeba nic otwierać aby wydusić produkt gdy jest go jeszcze sporo w opakowaniu, jednak jak wyżej pisałam przy końcówce jest z tym trochę problem. Mam również wrażenie że maseczka strasznie szybko ubywa z opakowania....

:>

Kupiłam ją oczekując dość sporo..a nie dała mi praktycznie nic a inaczej - nie zobaczyłam żadnych pozytywnych rezultatów.
Wczesuje, zostawiam na trochę.. Nic..
Wmasuję dłońmi.. nic.
Dodawałam jej po trochu do mieszanek maseczek, aby wykorzystać. A mogło być tak pięknie.

Super

Mam długie i dość suche włosy, które ciężko się rozczesują. Ta maska mocno wygładza i odżywia włosy, nie obciążając ich przy tym. Ładnie pachnie i jest wydajna. Włosy po niej są gładkie i lśniące. Ogólnie same plusy. Polecam

Genialna

Zacznę od minusów,a właściwie jest tylko jeden,mianowicie jest to opakowanie. Butelkę trzymam na wannie i pod wpływem wilgoci naklejka po prostu odchodzi.
Jednak działanie wszystko to rekompensuje, włosy po masce są mięciutkie, odżywione, sypkie, łatwo się rozczesują, są błyszczące. Bardzo podoba mi się również zapach, pachnie nieco jak guma balonowa.:) Wydajność jest średnia, przy moich długich i gęstych włosach starczyła na kilka porządnych użyć.

bez szału

Mam włosy kręcone i suche, liczyłam na jakiś super efekt, ale absolutnie nie pomaga mi w rozczesywaniu, włosy nadal wyglądają na suche i zmęczone. Nie jest zła, ale w zasadzie w żadne sposób na nie nie działa.

Dobra, dobra, bardzo dobra

Świetna. Dała moim zmęczonym zimą i zmarniałym wskutek poporodowej burzy hormonalnej włosom prawdziwego kopa energetycznego: wygładziła je, optycznie pogrubiła, dodała blasku. Smętne kosmyki znowu zaczęły wyglądać reprezentacyjnie.
Niby jest to maseczka - ale ja używam jej po każdym myciu, jako odżywki. Na cienkie i niezbyt aktualnie gęste włosy długości do ramion nakładam porcję wielkości połowy orzecha włoskiego i pozostawiam na te mniej więcej 3 minuty, po czym bardzo dokładnie spłukuję. Po takim zabiegu włosy są dociążone, ale nie obciążone, pięknie się rozczesują (a nie jest to takie oczywiste, bo mam skłonność do mocnego plątania włosów podczas mycia, tak, że na głowie tworzy się nierzadko jeden wielki kołtun), w stanie pozwalającym na wyjście do ludzi pozostają przez dwa dni.
Zapach nie przeszkadza, opakowanie sprawdza się znakomicie, tym bardziej, że z zalanymi wodą oczami ciężko się walczy z zatyczkami czy zakrętkami.
Polecam, bez dwóch zdań:)

Niezła maseczka

Maseczkę dostałam do testowania razem z innymi produktami Aussie. Muszę przyznać że całkiem dobrze się spisuje. Stosuję ją raz w tygodniu i trzymam na włosach 15 minut. Maseczka bardzo ładnie pachnie, przypomina mi gumę balonową ;) produkt łatwo się nakłada na włosy i równie łatwo spłukuje. Włosy po jej użyciu super się rozczesują, są lśniące, gładkie i miękkie.
Jednak nie widzę efektów długofalowych po jej stosowaniu typu mocniejsze, zdrowsze włosy. Po prostu efekt ładnych włosów utrzymuje się do następnego mycia. Być może moje włosy potrzebują specjalnych zabiegów fryzjerskich, dlatego nie oczekuje spektakularnych efektów po drogeryjnych kosmetykach.