Christian Dior, Long Optic (maskara)

Christian Dior, Long Optic (maskara)

Pojemność 5,5 ml

Zgłaszająca osoba: IzaStolarka

Niedawno obiecałam, że polecę Wam tusz, który z moimi słabymi, krótkimi cienkimi rzęsami wyczynia cuda. Oto właśnie on. Od pierwszego pociągnięcia rzęs był dla mnie olśnieniem. O efekcie mogłam się przekonać gdy koleżanki powiedziały, że wyglądam "jakoś tak inaczej, że mam takie super długie i idealne rzęsy". Po tym tuszu one są naprawdę idealne: nie osypują się po kilkunastu godzinach, są równiutko rozdzielone, pogrubione i baaaardzo długie. To mój Kosmetyk Wszechczasów.

Cena: 109 zł / 5,5 ml

Naturalny.

Maskara kupiona przy okazji jakiejś wyprzedaży i choć nie jest to mój ulubiony tusz do rzęs, to jednak godny polecenia.
Tusz który nadaje naturalny wygląd rzęsom, bardzo słabo je pogrubia i to jest-dla mnie, jego największa wada, gdyż bardziej zależy mi na obiętości, aniżeli na długości. Jednak dziewczyny, które lubią naturalny look powinny być z niej zadowolone. Poza tym dobra szczoteczka o średnej grubości, która idealnie rozprowadza tusz na rzęsach, ładnie je przy tym rozczesując-nie trzeba się bawić w grzebyki i inne gadżety. Tusz się nie obsypuje, nie robi owadzich nóżek, nie rozmazuje. Porządny produkt.

Używam tego produktu od: od miesiąca

co prawda nie KWC ale...

choc podobno go nie produkują to udało mi sie go dostac na allegro. Zachęcona opisem kupiłam :)
i w sumie nie żałuje bo tusz jest na prawde extra...
odejmuje jedna gwiazdkę, bo jest trochę niezgodny z opisem :D mianowicie: szare oczy miały byc niebieskie, a niebieskie chabrowe, dzięki jakiemuś odcieniu jagodowemu (nr.197) no i dałam sie na to nabrac :)
ale po za tym to tusz jest super ładnie wydłuza, niestety nie pogrubia i własnie dlatego nie ma efektu sztucznych rzęs, ale rzesy nie są posklejane, są idealnie rozdzielone.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: jeszcze ani jednego nie zużyłam :)

naturalny

Srednio lubię ten tusz. Lepiej wydłużają Lancome. Daj on naturalny efekt, trochę wydłuża, prawie niezauważalnie. Do pracy jest ok, ale na większe wyjścia to trochę za mało. trwały, dobrze się usuwa. Troszeczkę sie osypuje.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

super

Swietnie wydluza rzesy, nie skleja ich, nie pozostawia grudek, doskonale rozczesuje !!!! W ogole sie nie obypuje!
Nie wiem skad sie wziely tak zle opinie na jego temat- dla mnie jest wprost rewelacyjny !! Oczka pomalowane nim wygladaja przecudnie, spojrzenie nabiera charakteru - ahhh drżyjcie faceci !! ;) :)

Owszem rzesy wydłużał ale po pewnym czasie zaczął mi się obsypywać.Moim zdaniem nie jest trwały, a za ta cene powinno sie tego wymagać od producenta. \
ja wolę tusze Lancoma i polecam takze pupa - Intensifier

Ueeee....

Caloroczny niewidoczny. Absolutnie nie wydluzyl, za to skleil perfekcyjnie, aktualnie oczekuje wizyty stada much, ktore przyleca upomniec sie o swoje odnoza zostawione na moich oczach. Koszmar za koszmarne pieniadze. Plus za szczoteczke, bo imho odpowiednia, i za kolor, polyskliwa czern. Opakowanie jak z bazaru. Slowem phi, ale fatalny tusz.

bubel

Tragedia. Przez pierwsze dwa miesiace wszystko bylo ok, chociaz efekt wydluzenia nie byl spektakularny, ale potem sie zaczelo... Osypuje sie wstretnie, szkoda, ze wczesniej nie przeczytalam ocen, bo 10 razy bym sie zastanowila nad zakupem tego tuszu.Ilość zużytych opakowań: jedno niedokonczone i wiecej na pewno nie bedzie.

Rewelacja

Nie wiem kobiety gdzie Wy kupujecie te maskary. Diora mam już miesiąc, ani razu sie nie osypywał - spokojnie wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Rzęsy są długie, błyszczące i do tego miękkie - elastyczne jakby wcale na nich nie było tuszu!! Kolejny plusem jest to że nie skleja rzęs - przy moich rzadkich i krótkich rzęsach niektóre maskary powodują że mam raptem 5 rzęs i koniec:) Naprawde polecam - tylko z dobrych źródeł, bo jak w niektórych sklepach leżą te maskary po 2-3 lata to nie dziwne że potem Wam sie osypują i po 2 godzinach nic nie ma.Dodam że cena nie jest powalająca jak na markę tego kosmetyku - w perfumerii ok. 105 zł, gdzie maskary innych marek kosztują nawet 140-150 zł

nie polecam

jeżeli chodzi o wydłuzanie i wygląd rzęs to jest numerem 1, ale trwałość tej maskary to totalna porażka trzyma sie 2 no może 3 godziny a potem sie obsypuje, a po 5 godzinach nie ma już śladu po tuszu. Nierozumiem jak taka firma jak Dior może sobie pozwolić na coś takiego????

i tak, i nie

Nie da się zaprzeczyć - ten tusz istotnie się osypuje :(((Jest to jego jedyna wada, ale za to poważna. Poza tym jest rewelacyjny! Pięknie wydłuża rzęsy już po jednym pociągnięciu szczoteczką. Rzęsy są mięciutkie, ładnie rozdzielone - ideał. Może to osypywanie się to rzeczywiście kwestia tego, gdzie się tusz kupi... Tak, czy siak, odbieram za to 2 gwiazdki. I tyle.

Super

A dla mnie bomba. W ogole sie nie obsypuje (moze dlatego ze kupiony na bezclowce, bo po zakupie w drogerii osypywal sie i wydaje mi sie ze tusze te sa po prostu jusz stare i zlezale). Pieknie rozdziela i wydluza rzesy. Goraco polecam.

:-)

Dostalam od mojego kochanego mezczyzny na urodzinki. Nie wiem kto mu tak dobrze doradzil w perfumerii (moje slonko nie odroznia mleczka od toniku wiec sam by nie wybral maskary), ale zrobil to super. Tusz jest bardzo trwaly. W sumie wystarcza po dwa mazniecia na oko, aby je otworzyc - wydluzyc pogrubic rzesy bez duzego wysilku. Nie obsypuje sie. Coz wiecej chciec :-)