Yves Rocher, Luminelle, Magiczny błyszczyk w kulce

Yves Rocher, Luminelle, Magiczny błyszczyk w kulce

Błyszczyk do ust aplikowany za pomocą kulki. W opakowaniu ma kolor biały z opalizującymi refleksami, na ustach nabiera różowo-fioletowego koloru.

Cena: 24 zł

ładny

Kupiłam go w promocji za 12,90 zł. Kuleczka dobrze rozprowadza go na ustach, kolorek to lekki fiolet z migającymi drobinkami, przyjemnie pachnie, nie skleja ust, nawilża. Niestety szybko schodzi a drobinki pozostają na ustach co jest tutaj dużym negatywem. Aha, jest bardzo wydajny. Jak bedzie kiedyś w promocji to może go jeszcze kupię.

Magia? ;-) Może..

Rzeczywiście jest coś w tym określeniu "magiczny" ;) ponieważ błyszczyk przepięknie mieni się na ustach. Nie jest to brokat,tylko taki połysk..poświata.. mm fajny :)
kolorek również bardzo mi się podoba.. taki w moim stylu. Na ustach trzyma się raczej krótko,ma "mokrą" konsystencję.
Lubię formę błyszczyków w kulce więc tutaj ma dużego plusa.
Dostałam go na gwiazdkę (chyba)dwa lata temu, już go skończyłam,mam nadzieję,że jest jeszcze w sprzadaży, jeśli tak to wraz z przypływem gotówki-kupię go .
aha no i jest bardzo wydajny.

w porządku

Brakuje mi czegoś pomiędzy trzema a czterema gwiazdkami...

Łatwy do nakładania bez lusterka - to wielki plus. Super efekt, niby przezroczysty, ale jednak minimalnie rozjaśnia moje bardzo czerwone z natury usta i opalizuje na fioletowo. Minusy - nietrwały, średnia konsystencja, odnoszę wrażenie że lekko wysusza. Ogólnie polecam. Najlepszy z błyszczyków w kulce dostępnych w Polsce, moim zdaniem.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

mocna trojka

moj blyszczyk ma raczej smak poziomkowy ;-) - coz, roznie to mozna odebrac, jak sadze. Zreszta - smak utrzymuje sie na ustach krociutenko, pare minut po nalozeniu blyszczyk smakuje po prostu wazelina z jakims cieniem slodkosci. Opakowanie jest bardzo praktyczne - mozna nalozyc blyszczyk bez lusterka, przez co staje sie swietnym kosmetykiem "dokieszeniowym" ;-). Konsystencja w opakowaniu wydaje sie byc gesta - w rzeczywistosci blyszczyk jest bardzo lekki. Niestety w zwiazku z tym szybko sie zjada :-(. Prawie wcale sie nie lepi.
Kolor jest super - ale tylko dla osob o <b>zimnej</b> tonacji karnacji - mianowicie chlodny fioletowawy roz. Na moich ustach wyglada bardzo naturalnie i dziewczeco. Niestety ten fioletowo-rozowy blysk znika rownie szybko jak smak i na ustach pozostaje cieniutka tlustawa warstewka (srednio przyjemna).
Generalnie - poprawny, kolor swietny, ale <b>blyszczyk idealny</b> to nie jest :-(. Szukam dalej.

PS. blyszczyk ten moze podrazniac skore ust. Nie wzielam jednak tego pod uwage w ocenie, albowiem ostatnio podraznia mnie prawie wszystko :-(. Ach, na opakowaniu brak informacji o skladnikach.

taki sobie

Kosmetyk ma odpowiednią konsystencję i zapach gruszki. Dobrze rozprowadza się go na ustach ale czasami nakłada się go za dużo i zbiera się w załamaniach warg; najpierw usta mają połysk w kolorze fioletu i bardzo się błyszczą a potem nie mają już koloru. Ten kolor jest właśnie jak taki neon i dlatego najlepiej wygląda wieczorem a nie w świetle dnia; nie lepi się i nie ma smaku. Ja nakładam go tylko przed lustrem bo inaczej całe moje wargi są fioletowe. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

Dobry

Lubię go za wygode nakładania.Dyskretnie,wystarczy chwilka i już jest na ustach.Nakłada się go akurat tyle,ile trzeba.Nie jest zbyt wydajny.Nagle zorientowałam się,że nie mam już połowy.Na uztach-niezbyt trwały,szybko go zlizuję.Ma przyjemny smak. Uwielbiam go za ten super fioletkowy błysk.

czysta magia

Już dawno chciałam go spróbować... Błyszczyk dobrze się nakłada i rozprowadza. Nie wylewa się. Nie lepi się na ustach. Rzeczywiście nabiera różowo - fioletowego kolorku na ustach, jednak dla niektórych może on być troszkę zbyt neonowy. Dość długo się trzyma. Nie wysusza ust. Zapachu w nim nie wyczułam, myślałam, że smaku też nie ma, ale kiedy przypadkiem dotknęłam językiem ust, poczułam słodki smak!