Avon, Aromatherapy Revitalise Therapy, Pulse Point Fragrance (Poprawiająca nastrój woda toaletowa)

Woda toaletowa w perfumetce 15 ml z aplikatorem zakończonym gąbeczką służy do poprawiania nastroju w dowolnej chwili. Jest mała, poręczna, dykretna i praktyczna, zmieści się w każdej torebce. Woda cudownie pachnie melonami i owocami cytrusowymi.

Główne składniki:
Nuty zapachowe, alkohol.

Cena: 18,90 zł / 15 ml

Ulubiony

Uwielbiam takie małe wody toaletowe, w sam raz do kosmetyczki, torebki, szczególnie, że używam dosyć mało pachnideł. Ta woda jest idealna, mam ją już od dawna, ale dalej używam, kocham ją
+ cudowny zapach, grejpfruta i melona
+ poprawia nastrój
+ ładne, estetyczne opakowanie
+ nie traci zapachu bo tak długim czasie
+ tania

- nietrwała
- ciężko się nią posmarować, woda nie chce lecieć przez gąbeczkę

Oczywiście avon ją wycofał ( jak wszystko co dobre), ale jeżeli jeszcze jakimś cudem na nią trafię kupię na pewno.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:3/4

Tęsknie za nim

Miałam go jakiś czas temu, chyba załapałam się na niego jak był ostatni raz w sprzedaży. Po prost go uwielbiałam :) ten zapach - po prostu cudowny, taki słodki a jednocześnie świeży i nie drogi, dość trwały, no i fajne opakowanie, takie proste ale eleganckie szkoda że go wycofali :( jeżeli jeszcze kiedyś się pojawi na pewno kupie

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu

lato

Nietsety co dobre Avon wycofuje, co złe tez, ale tamtego mi nie szkoda.

Ale tego zapachu oj bardzo;) Takie słoneczne cytrusy, wode dostałam wtedy od ówczesnego chłopaka i pamiętam nasze lato. Może to ta woda poprawiała mi nastrój, może on.
A miałam wtedy 18 lat;)

Używam tego produktu od: 5 lat temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Fajna rzecz

Naprawdę warto mieć taki perfumik w swojej kosmetyczce.:) Polubiłam go od pierwszego razu kiedy go kupiłam;)
+pachnie bardzo ładnie, cytrusowo, tak radośnie;)
+opakowanie proste,poręczne, estetyczne,z fajniutką gąbeczką(takie jakie lubię najbardziej;))
+jest bardzo wydajny
+można nosić go właściwie nawet w kieszeni:)
Jedyna jego wada, to to że czasem troszkę się wylewa.
Ale co mi tam... i tak bardzo go lubię:)

Używam tego produktu od:więcej niż rok
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego

Poprawiacz nastroju ;)

Więc po kolei... ;)

+ zapach - nadaje się na codzien, nie tylko aby poprawic nastroj
+ opakowanie - małe, poręczne = idealne
+ czy poprawia nastroj? No pewnie ;)
+ szybko dziala

- ulotny zapach :/

Używam tego produktu od: rok

Bardzo sympatyczne "coś"!

Dostałam od mamy na dzień dziecka chyba:) Śliczny, orzeźwiający zapaszek. O dziwo, długo się trzyma na skórze i ciągle go czuję:) Dobrze się rozsmarowuje, buteleczka jest śmieszna, podłużna zakończona gabeczką:) Rzeczywiście poprawia nastrój, bo zapach jest rześki i świeży. Bardzo ja lubię, nie powoduje u mnie migreny a wręcz przeciwnie, lepiej się czuję, jak powącham to coś:) Polecam, bardzo milutkie na upały!I na każde inne dni też.

super

zapaszek jest świetny, owocowy i milutki, wprost doskonały :) dość długo utrzymuje się na skórze, a co do poprawienia nastroju to każdy zapach który mi sie podoba go poprawia więc ten również :)jak dla mnie jest idealny...bardzo wydajny (dzieki tej dziwnej gąbeczce- ale nie narzekam na nią)...polecam tym którzy lubią owoce- zwłaszcza cytrusy :)

czworeczka

Obie oceny na czworeczke - opakowanie za prostote, lekkosc i wygode uzytkowania. Zapach - cudowny - moze nie na szalone randki ale na codzien a nawet na zwyczajna posiadowke w domu. Prosty leciutki owocowy zapach - ja akurat taka won lubie. Ulotny - trzeba co jakis czas dotkanac sie tu i tam. Poprawiania nastroju nie zauwazylam ;)

Nędza

Mnie zupełnie humoru nie poprawiła, a raczej pogorszyła. W aplikacji to jakieś niewygodne, a zapach kiepski. Skrzyżowanie grejpfuta z cytryną nie jest najlepszym pomysłem, bo ani to oryginalne, ani szczególnie przyjemne dla zmysłów.

dobry

zapach przypomina mi ciut ciut gucci rush 2, jest dość nietrwały ale cena przystępna. Gąbeczka - pomysł ok.nie wylewa sie nadmiernie i przez to kosmetyk jest bardziej ekonomiczny ( nie tak jak atomizery...)A co do poprawy nastroju - każdy ładny zapach poprawia nastrój:)

Ach ten zapach...:)

Zaczne od zapachu... jest piekny! Po prostu cudo! Jeden z najpiekniejszych zapachow jakie kiedykolwiek mialam i wachalam! Ale... nietrwały ;(( Niestety... w koncu to nie woda perfumowana... a szkoda... Co do opakowania... to jest ladne, tylko ze nie lubie takiego rodzaju buteleczek... z ta gabeczka. Nie ma porownania ze standardowym 'psikaczem' :))

fajniutka :)

Śliczny zapach, taki apetyczny :D. Trzyma się dosyć długo jak na zapachy Avonu. Pomysłowe opakowanie, jednak wolałabym jakby zamiast tej gąbeczki (z której ledwo co sie wylewa po długim okresie oczekiwania) była końcówka z ropylaczem. Cena niewygórowana, myslę że jeszcze nieraz się skuszę.