Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 16,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Ulubiony od lat

Tuszu używam od około 3-4 lat. Jest świetny i bardzo się cieszę, że na niego natrafiłam. Tusz staram się kupować co najmniej raz na 6 miesięcy.

Plusy:
- dobrze pogrubia
- wydłuża rzęsy
- nie osypuje się
- dobrze rozdziela rzęsy
- łatwo się nim operuje
- cena

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: Co najmniej 6-7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001472].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się

Rzadko skleja rzęsy, nie pozostawia grudek, mocno wydłuża, rzeczywiście można mieć wrażenie po użyciu tego tuszu, że rzęs jest więcej. Cena na promocji przystępna, myślę, że do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535431].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale mógłby być lepszy

Wróciłam do niego po paru latach. Nie używałam go głównie ze względu na cenę, ale ponieważ w promocji w Naturze został przeceniony na 14 zł, to pomyślałam, że czemu nie ;)

Plusy:
*wygodna szczoteczka
*wyraziste kolory
*trwałość
*doskonałe uniesienie rzęs
*optyczne wydłużenie i pogrubienie

Minusy:
*cena
*niekiedy efekt posklejanych rzęs
*pozostawia grudki
*słaba wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527686].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

Bardzo ładnie wyciąga i podkreśla rzęsy. Sam tusz trzyma się cały dzień i na początku nawet po kąpieli i tarciu ręcznikiem nie kruszył się ani nie rozmazywał. Dość szybko jednak wysycha i przy nakładaniu pojawiają się grudki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526871].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - drapping

Ideał

Idealny tusz.Świetnie się trzyma,daje teatralne rzęsy i nie kosztuje majątku.Tusz za pierwszym razem poleciła mi siostra która nie stostuje od lat innego tylko ten.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524201].usefull || 0 }}% pomocna.

Przecietny tusz, uczulający

Niestety po ok 4 godzinach się osypuje. Trwałość daje wiele do życzenia. Mnie uczuliło bardzo mocno. Slyszałam o nim wiele negatywnych opinii od znajomych. Niestety mocno się zawiodłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522566].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś go lubiłam, teraz mam wrażenie, że się popsuł

Tusz do rzęs, który kiedyś uwielbiałam. Ostatnio znów go kupiłam i spotkało mnie spore rozczarowanie. Mam wrażenie, że jego konsystencja zmieniła się na bardziej rozwodnioną. Przez to nie pogrubia tak fajnie rzęs jak kiedyś. Efekt jaki daje jest bardzo naturalny, rzęsy są mało widoczne. Nie tego chciałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509916].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Tusz spełnia wszystkie wymogi, jakie mogę stawiać tuszowi:
+ łatwa aplikacja, NAWET TUŻ PO OTWARCIU, kiedy większość tuszy odbija się na skórze
+ bezproblemowe "budowanie" rzęs - nakładanie kolejnych warstw nie powoduje efektu "pajęczych nóżek", więc można bez problemu zbudować piękne, długie, grube, nieposklejane rzęsy
+ szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich
+ tusz się nie osypuje, jest bardzo trwały
+ mimo braku wodoodporności przy długich rzęsach nie odbija się nad oczami w ciągu dnia, nie rozmazuje
+ nie podrażnia moich wrażliwych oczu
+ bez problemu się zmywa, wystarczy płyn micelarny
+ do tego cena śmieszna w stosunku do jakości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503706].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

nigdy

zdecydowanie nie jest to mój typ, szczoteczka nieporęczna, tusz mi się mazał i odbijał na powiekach, efektu wow też moim zdaniem nie było. Nigdy go nie kupię, to pewne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495626].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest w porządku

Dostałam go w prezencie na święta wraz z kredką do oczu.
-ładna czerń
-na początku użytkowania na szczoteczkę nabiera się naprawdę dużą ilość tuszu, z czasem ten problem znika
-nie osypuje się
-ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich
-delikatnie pogrubia i wydłuża

minusy:
-dość długo zasycha
-łatwo ubrudzić się szczoteczką
Generalnie jest w porządku jak na drogeryjny tusz; jest bardziej na co dzień, nie robi bowiem jakiegoś spektakularnego efektu, jest raczej delikatny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490801].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto spróbować

Warto kupić dla spróbowania, szczególnie gdy jest w promocji, ja zużyłam kilka opakowań i od czasu do czasu do niego wracam.
Plusy:
-wydajny;
-dobra szczoteczka;
-ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy;
-jest na prawdę BARDZO czarny :)

Minusy:
-przez kilka pierwszych dni jest za mokry i efekt jest bardzo słaby;
-w cenie regularnej nie warto go kupować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487381].usefull || 0 }}% pomocna.