Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 16,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Ulubiony od lat

Tuszu używam od około 3-4 lat. Jest świetny i bardzo się cieszę, że na niego natrafiłam. Tusz staram się kupować co najmniej raz na 6 miesięcy.

Plusy:
- dobrze pogrubia
- wydłuża rzęsy
- nie osypuje się
- dobrze rozdziela rzęsy
- łatwo się nim operuje
- cena

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: Co najmniej 6-7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001472].usefull || 0 }}% pomocna.

średni, nie dla mnie!

Niestety nie dla moich wrażliwych i cienkich rzęs.
Plusy:
-chyba tylko opakowanie

Minusy:
-zero objętości,
-sklejone rzesy,
-szczoteczka ciężka w aplikacji produktu.
Ja byłam niezadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572141].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

jak dotad moj jedyny ulubiony nie zastapiony

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570271].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Używam go już bardzo długo i jestem zadowolona.
+ Bardzo dobrze rozdziela rzęsy
+ Nie rozmazuje się
+ Nie skleja rzęs
+ Nie osypuje się
+ Wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568626].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście konturowanie oczu

Najlepszy tusz !

tego tuszu używam od kilku lat. i nie zmenie go juz na zaden inny.. nie rozmazuje sie nie sypie, rzesy sa piekne długie i pogrubione! Dla mnie najlepszy tusz
Nawet moja baaaardzo wybredna mama zaczeła go uzywac i jest baardzo zadowolona..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556581].usefull || 0 }}% pomocna.

przeciętny

Plusy
+kolor mocno czarny
+dostępność
+szczoteczka
+ładnie rozczesuje rzęsy
minusy
- rozmazuje się- efekt pandy
-słabo pogrubia
-nie podkręca rzęs
-nie wart swojej ceny
- nie jest wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545236].usefull || 0 }}% pomocna.

Badziew

Pożyczyłam ją od koleżanki i jest okropna. Osypuje się, robi grudki i skleja rzęsy. Dodatkowo nie trudno się nią ubrudzić. Dobrze, że jej nigdy nie kupiłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543251].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych tuszy do rzęs jakie kiedykolwiek miałam. Chętnie do niego wracam, ponieważ nie skleja rzęs, a wręcz przeciwnie można zauważyć, że jest ich jakby więcej. Wydłuża i delikatnie pogrubia rzęsy. Wygląda super po nałożeniu jednej jak i po trzech warstwach. Jedynym minusem dla mnie jest jego konsystencja od "nowości". Zdecydowanie bardziej lubię go używać po np. 4 dniach, gdy nie jest taki "mokry". Nie pozostawia żadnych grudek, nie kruszy się po użyciu. Używam go od kilku lat i za każdym razem chętnie go kupuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541561].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się

Rzadko skleja rzęsy, nie pozostawia grudek, mocno wydłuża, rzeczywiście można mieć wrażenie po użyciu tego tuszu, że rzęs jest więcej. Cena na promocji przystępna, myślę, że do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535431].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale mógłby być lepszy

Wróciłam do niego po paru latach. Nie używałam go głównie ze względu na cenę, ale ponieważ w promocji w Naturze został przeceniony na 14 zł, to pomyślałam, że czemu nie ;)

Plusy:
*wygodna szczoteczka
*wyraziste kolory
*trwałość
*doskonałe uniesienie rzęs
*optyczne wydłużenie i pogrubienie

Minusy:
*cena
*niekiedy efekt posklejanych rzęs
*pozostawia grudki
*słaba wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527686].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

Bardzo ładnie wyciąga i podkreśla rzęsy. Sam tusz trzyma się cały dzień i na początku nawet po kąpieli i tarciu ręcznikiem nie kruszył się ani nie rozmazywał. Dość szybko jednak wysycha i przy nakładaniu pojawiają się grudki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526871].usefull || 0 }}% pomocna.