Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 16,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Ulubiony od lat

Tuszu używam od około 3-4 lat. Jest świetny i bardzo się cieszę, że na niego natrafiłam. Tusz staram się kupować co najmniej raz na 6 miesięcy.

Plusy:
- dobrze pogrubia
- wydłuża rzęsy
- nie osypuje się
- dobrze rozdziela rzęsy
- łatwo się nim operuje
- cena

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: Co najmniej 6-7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001472].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Tusz spełnia wszystkie wymogi, jakie mogę stawiać tuszowi:
+ łatwa aplikacja, NAWET TUŻ PO OTWARCIU, kiedy większość tuszy odbija się na skórze
+ bezproblemowe "budowanie" rzęs - nakładanie kolejnych warstw nie powoduje efektu "pajęczych nóżek", więc można bez problemu zbudować piękne, długie, grube, nieposklejane rzęsy
+ szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich
+ tusz się nie osypuje, jest bardzo trwały
+ mimo braku wodoodporności przy długich rzęsach nie odbija się nad oczami w ciągu dnia, nie rozmazuje
+ nie podrażnia moich wrażliwych oczu
+ bez problemu się zmywa, wystarczy płyn micelarny
+ do tego cena śmieszna w stosunku do jakości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503706].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

nigdy

zdecydowanie nie jest to mój typ, szczoteczka nieporęczna, tusz mi się mazał i odbijał na powiekach, efektu wow też moim zdaniem nie było. Nigdy go nie kupię, to pewne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495626].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest w porządku

Dostałam go w prezencie na święta wraz z kredką do oczu.
-ładna czerń
-na początku użytkowania na szczoteczkę nabiera się naprawdę dużą ilość tuszu, z czasem ten problem znika
-nie osypuje się
-ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich
-delikatnie pogrubia i wydłuża

minusy:
-dość długo zasycha
-łatwo ubrudzić się szczoteczką
Generalnie jest w porządku jak na drogeryjny tusz; jest bardziej na co dzień, nie robi bowiem jakiegoś spektakularnego efektu, jest raczej delikatny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490801].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Szulim

Warto spróbować

Warto kupić dla spróbowania, szczególnie gdy jest w promocji, ja zużyłam kilka opakowań i od czasu do czasu do niego wracam.
Plusy:
-wydajny;
-dobra szczoteczka;
-ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy;
-jest na prawdę BARDZO czarny :)

Minusy:
-przez kilka pierwszych dni jest za mokry i efekt jest bardzo słaby;
-w cenie regularnej nie warto go kupować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487381].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnił moje oczekiwania.

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu, sprawdza się w swojej roli perfekcyjnie. Łatwo i przyjemnie się go aplikuje, nie skleja niepotrzebnie rzęs i nadaje spojrzeniu świetny efekt. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484806].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Wracam do niego co jakiś czas- zawsze biorę z promocji
plusy:
mocna czerń
ładnie pogrubia i wydłuża
wydajny
minusy:
pod koniec dnia się kruszy
mogą być grudki
jak jest nowy to dużo zostaje go na szczoteczce,
później ten problem znika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479921].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z wielu

Na plus:
+Ładna czerń
+Pogrubia
+Przystępna cena
+Duża dostępność w sklepach

Minusów niestety jak dla mnie jest nieco więcej niż plusów:
-Nietrwały
-Rozmazuje się
-Tworzy grudki
-Osypuje się
-Niwygodny w użyciu zwłaszcza jak jest świerzy
-Skleja rzęsy

Generalnie nie jest bardzo zły raczej przeciętny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474356].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam na codzień

Tusz nadaje się do codziennego makijażu, jednak po całym dniu lekko się osypuje. Jego szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy. Jego największa zaletą jest intensywna czerń oraz wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466437].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny <3

Wygodna i gruba szczoteczka, dobrze rozprowadza tusz, pogrubia i nadaje intensywny kolor. Nie osypuje się i nie skleja rzęs. Wydajny, nie odbija się na rzęsach, bardzo go lubię. Minus za cenę, zdecydowanie za wysoka, ale czasami można upolować go w promocji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454382].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Niby ok, ale są jednak lepsze tusze. Ładnie wydłużał i pogrubiał, ale właśnie lubi robić grudki, poza tym jego trwałość pozostawia wiele do życzenia, o ile w zimę może być, to w lecie już nie daje rady. Fatalnie się nim maluje kiedy jest nowy, świeży, dopiero jak trochę podeschnie w opakowaniu to osiąga się lepszy efekt. Generalnie go lubię, ale wolę Max Factora albo Revlona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452337].usefull || 0 }}% pomocna.