Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 16,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Dobry tusz

Plusy:
-Ladnie rozdziela rzesy nie skleja,
- naprawde pogrubia, efekt jest swietny,
-nie zsypuje sie
-nie rozmazuje.

Minusow nie dostrzegam

Jak do tej pory nie znalazlam lepszego ;)

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808960].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Badziew

Pożyczyłam ją od koleżanki i jest okropna. Osypuje się, robi grudki i skleja rzęsy. Dodatkowo nie trudno się nią ubrudzić. Dobrze, że jej nigdy nie kupiłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543251].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych tuszy do rzęs jakie kiedykolwiek miałam. Chętnie do niego wracam, ponieważ nie skleja rzęs, a wręcz przeciwnie można zauważyć, że jest ich jakby więcej. Wydłuża i delikatnie pogrubia rzęsy. Wygląda super po nałożeniu jednej jak i po trzech warstwach. Jedynym minusem dla mnie jest jego konsystencja od "nowości". Zdecydowanie bardziej lubię go używać po np. 4 dniach, gdy nie jest taki "mokry". Nie pozostawia żadnych grudek, nie kruszy się po użyciu. Używam go od kilku lat i za każdym razem chętnie go kupuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541561].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się

Rzadko skleja rzęsy, nie pozostawia grudek, mocno wydłuża, rzeczywiście można mieć wrażenie po użyciu tego tuszu, że rzęs jest więcej. Cena na promocji przystępna, myślę, że do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535431].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż do pracy - jak wykonać krok po kroku

Dobry, ale mógłby być lepszy

Wróciłam do niego po paru latach. Nie używałam go głównie ze względu na cenę, ale ponieważ w promocji w Naturze został przeceniony na 14 zł, to pomyślałam, że czemu nie ;)

Plusy:
*wygodna szczoteczka
*wyraziste kolory
*trwałość
*doskonałe uniesienie rzęs
*optyczne wydłużenie i pogrubienie

Minusy:
*cena
*niekiedy efekt posklejanych rzęs
*pozostawia grudki
*słaba wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527686].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

Bardzo ładnie wyciąga i podkreśla rzęsy. Sam tusz trzyma się cały dzień i na początku nawet po kąpieli i tarciu ręcznikiem nie kruszył się ani nie rozmazywał. Dość szybko jednak wysycha i przy nakładaniu pojawiają się grudki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526871].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Idealny tusz.Świetnie się trzyma,daje teatralne rzęsy i nie kosztuje majątku.Tusz za pierwszym razem poleciła mi siostra która nie stostuje od lat innego tylko ten.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524201].usefull || 0 }}% pomocna.

Przecietny tusz, uczulający

Niestety po ok 4 godzinach się osypuje. Trwałość daje wiele do życzenia. Mnie uczuliło bardzo mocno. Slyszałam o nim wiele negatywnych opinii od znajomych. Niestety mocno się zawiodłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522566].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś go lubiłam, teraz mam wrażenie, że się popsuł

Tusz do rzęs, który kiedyś uwielbiałam. Ostatnio znów go kupiłam i spotkało mnie spore rozczarowanie. Mam wrażenie, że jego konsystencja zmieniła się na bardziej rozwodnioną. Przez to nie pogrubia tak fajnie rzęs jak kiedyś. Efekt jaki daje jest bardzo naturalny, rzęsy są mało widoczne. Nie tego chciałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509916].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Tusz spełnia wszystkie wymogi, jakie mogę stawiać tuszowi:
+ łatwa aplikacja, NAWET TUŻ PO OTWARCIU, kiedy większość tuszy odbija się na skórze
+ bezproblemowe "budowanie" rzęs - nakładanie kolejnych warstw nie powoduje efektu "pajęczych nóżek", więc można bez problemu zbudować piękne, długie, grube, nieposklejane rzęsy
+ szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich
+ tusz się nie osypuje, jest bardzo trwały
+ mimo braku wodoodporności przy długich rzęsach nie odbija się nad oczami w ciągu dnia, nie rozmazuje
+ nie podrażnia moich wrażliwych oczu
+ bez problemu się zmywa, wystarczy płyn micelarny
+ do tego cena śmieszna w stosunku do jakości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503706].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

nigdy

zdecydowanie nie jest to mój typ, szczoteczka nieporęczna, tusz mi się mazał i odbijał na powiekach, efektu wow też moim zdaniem nie było. Nigdy go nie kupię, to pewne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495626].usefull || 0 }}% pomocna.