Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Dobry tusz

Plusy:
-Ladnie rozdziela rzesy nie skleja,
- naprawde pogrubia, efekt jest swietny,
-nie zsypuje sie
-nie rozmazuje.

Minusow nie dostrzegam

Jak do tej pory nie znalazlam lepszego ;)

Używam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808960].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny taki

Mój zdecydowanie ulubiony tusz :) szczotka szczotka i jeszcze raz szczotka !!! Wydłuża podkręca i nadaje objętość rzęsom ❤ jest cudowny, każda będzie z niego zadowolona :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609456].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ma lepszej

Moja najlepsza, wymarzona maskara ! Po niej wydaję się jakby rzęs było więcej. Są grubsze, wydłużone, wyglądają niczym wachlarz ! Rzęsy nie wypadają, maskara trzyma się cały dzień. Również sprawdza się na imprezach :))

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594741].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Mam dosyć rzadkie rzęsy i ten tusz nie pogrubił ich jakoś bardzo widocznie. Zwykły tusz, trochę pogrubiający, trochę wydłużający ale nic poza tym. Raczej nie sięgnę znów po niego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593146].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Kolosalny produkt

Stosuję już go dłuższy czas, jestem bardzo zadowolona. Zwiększa objętość co sprawia że moje oczy są wyraźniejsze. Nie skleja rzęs, jest wydajny a i cena nie jest wygórowana.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592991].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok, aczkolwiek szału nie robi

szczerze? Spodziewalam się czegoś lepszego, głównie po tym jak został okrzyknięty 'wielkim woow'. Rzęsy faktycznie ładnie podkręca i rozdziela, ale osypuje się. Przy lekkim mrugnięciu okiem tusz odbijał mi się na policzku, ta sama sytuacja działa się przy kichnięciu. Zdecydowanie lepsza jest dla mnie maskara z Rimmela. ;) Plusem jest w miarę przystępna cena, choć nie zawsze można go kupić w cenie 25z.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1579876].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

tusz bardzo dobrze okleja sie w okół rzęs, przez co wydają się grubsze, są ładnie podkreślone. Nie skleja rzęs, nie obciąża. Stosowałam parę lat, niestety po czasie zaczął mnie uczulać. Podeszłam do niego ponownie, niestety oczy nadal łzawia. A do tej pory był to mój hit wśród maskar.

Mimo wszystko daję 5, ponieważ po żadnej innej maskarze nie miałam aż tak dobrego efektu jak po niej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576576].usefull || 0 }}% pomocna.

średni, nie dla mnie!

Niestety nie dla moich wrażliwych i cienkich rzęs.
Plusy:
-chyba tylko opakowanie

Minusy:
-zero objętości,
-sklejone rzesy,
-szczoteczka ciężka w aplikacji produktu.
Ja byłam niezadowolona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572141].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

jak dotad moj jedyny ulubiony nie zastapiony <3 mimo wielu przetestowanych nowosci do Colossal Volum' Express bede wracac zawsze :) jest ze mna od czasow liceum :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570271].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Używam go już bardzo długo i jestem zadowolona.
+ Bardzo dobrze rozdziela rzęsy
+ Nie rozmazuje się
+ Nie skleja rzęs
+ Nie osypuje się
+ Wydajny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568626].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy tusz !

tego tuszu używam od kilku lat. i nie zmenie go juz na zaden inny.. nie rozmazuje sie nie sypie, rzesy sa piekne długie i pogrubione! Dla mnie najlepszy tusz
Nawet moja baaaardzo wybredna mama zaczeła go uzywac i jest baardzo zadowolona..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556581].usefull || 0 }}% pomocna.