Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 11,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Recenzje 2074

Kiepski

U mnie ten tusz w ogóle się nie sprawdził. Tak więc bardzo dziwi mnie ta wysoka ocena.

PLUSY
+ Dostępność
+ Fajna szczoteczka

MINUSY:
- Jak za taką kiepską jakość cena jest wysoka
- Nie zwiększa objętości jak obiecuje producent
- Obsypuje się
- Trzeba długo malować rzęsy by efekt był zadawalający

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359836].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

jest na prawdę dobrym tuszem jak na drogeryjną półkę cenową nie skleja rzęs i się nie osypuje jedyna wada to szczoteczka ale to kwestia indywidualna jak dla mnie i mojego oka za duża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359731].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie lubię Colossala

+ długo pozostaje świeży, nie wysycha
+ przyjemna, klasyczna szczoteczka, która nie drapie w oko i dobrze rozdziela rzęsy

- czerń która blednie
- osypuje si ę i kruszy
- mocno naperfumowany, podrażnia oczy i doprowadza do łez
- nietrwały
- daje efekt pajęczych nóżek i pandy w jendym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350986].usefull || 0 }}% pomocna.

Nude make up

nie

kolor może i ładny czarny
wydłuża
pogrubia
podkręca jak się namacham
osypuje się
zmywa się trochę gorzej niż inne tusze
rzęsy są twarde i często sklejone
szczoteczka "drapiąca" taka "bolesna"
formuła gęsta i szybko robi się bardziej gęsta

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342546].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba najgorszy jaki miałam

Kilka lat temu był niezłym hitem wśród moich znajomych, więc skusiłam się i ja. Ale nigdy więcej.
Po pierwsze: sztuczna szczoteczka, która 'drapie'
Po drugie: skleja rzęsy, osypuje się, bardzo szybko wysycha w opakowaniu
Po trzecie: nawet nowo otwarty kosmetyk ma już grudy i takie same grudy zostawia na rzęsach.

Ta marka zawodzi mnie coraz częściej, wycofali wiele świetnych produktów, a taki bubel trzymają już ładnych kilka lat #jakżyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341131].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny

Dwa razy nadzialam się na ten tusz. Widocznie nie umiem wyciągać wniosków.

Pierwszy raz kupiłam, bo był tak zachwalany. Drugi raz wymyslilam sobie tusz brązowy, a pani ekspedientka poleciła mi ten.
Oba były beznadziejne.

Po pierwsze zapach. Tusz ten pachnie jak jakaś tłusta emulsja. W konsystencji jest bardzo rzadki. Mam wrażenie, że ślizga się po rzesach, a nie je maluje.
Szczoteczka wielka i niewygodna. Trudno jest nią pomalować dolne rzęsy.
Efekt jaki daje nie jest wart tych nerwów. Rzęsy są po prostu pomalowane, bez żadnego efektu.

Trwałość tez niespecjalna. Lubi się osypywac w ciągu dnia. Przynajmniej łatwo się go zmywa.

Opakowanie ma ładne, cena jest w porządku, dostępność jeszcze lepsza, ale nie kupię go już nigdy więcej. Dziś wyrzucam kolejny niemal nowy egzemplarz tego bubla i Boże broń mnie przed zakupem kolejnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335161].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły ale bez rewelacji

Pogrubia rzęsy, jednak czasem miałam problem ze zbytnio sklejonymi rzęsami. Trzeba się dość napracować, by rzęsy były ładnie wytuszowane. Po pewnym czasie kruszy się. Plusem jest to,że jest wydajny i starcza na długo oraz nie wysycha szybko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330471].usefull || 0 }}% pomocna.

okej

jak dla mnie wybrany spośród wielu tuszów już któryś raz. stwierdziłam, że jest spoko i nie eksperymentowałam dalej, mimo że trochę to kusi, bo jednak tusz ostatnio nie spełnia wszystkich wymagań.

+ dobrze się nakłada
+ nie skleja rzęs

- trochę za mało rozdziela rzęsy, jakoś tak się trzeba napracować przy nim na efekt wow

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320536].usefull || 0 }}% pomocna.

Dramat w dwóch aktach.

Akt I Scena 1
Występują:
Colossal, Ja, Kasjerka

Drogeria stacjonarna. Szafa M.
Oto przed Państwem kultowy Colossal. Najczarniejsza czerń. Największa objętość. Najlepszy efekt.

Colossal
Kup mnie, nie zawiedziesz się. Robię cuda z rzęsami.
Ja
Hmmm, dobra biorę, co mi tam.
Pani przy kasie:

Płace i wychodzę.

Akt 2 scena 1
Maluję się przed lustrem, wracam z miasta do domu, strzelam sobie w łeb.
Kurtyna opada.

Nie mam pojęcia dlaczego ten kosmetyk jest tak wysoko oceniany.
Owszem, ładnie rozdziela rzęsy, nadaje im czerń i długo zachowuje świeżość.
Ale jest kilka rzeczy które go dyskwalifikują:
- podrażnia
- jest strasznie mocno naperfumowany
- kruszy się i tworzy efekt pandy.
Wygląda dobrze tylko do pół godziny po nałożeniu, potem to istna tragedia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309996].usefull || 0 }}% pomocna.

Mnie nie zachwycił

Może zacznę od tego, że jestem posiadaczką dość długich rzęs. Lubię je pogrubiać, podkręcać i dodatkowo wydłużać, bo mam bzika na punkcie teatralnego looku rzęs. Kupiłam ten tusz, bo powszechnie słyszę, że jakich to on rzęs nie robi. Ja się niestety zawiodłam.

Zalety:
- dostępność
- ładne i wygodne opakowanie
- wygodna duża szczotka
- kolor czarny jest naprawdę czarny
- nie osypuje się
- nie wysycha po kilku użyciach - spokojnie można używać go około pół roku
- nie uczula
- łatwy do zmycia

Wady:
- u mnie powoduje efekt owadzich nóżek
- żeby jakikolwiek był efekt należy nałożyć w moim przypadku 4 - 5 warstw i nadal jest to look naturalny
- potrafi sklejać rzęsy
- wysoka cena przy zakupie stacjonarnym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304606].usefull || 0 }}% pomocna.