Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 15,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Polecam na codzień

Tusz nadaje się do codziennego makijażu, jednak po całym dniu lekko się osypuje. Jego szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy. Jego największa zaletą jest intensywna czerń oraz wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466437].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny <3

Wygodna i gruba szczoteczka, dobrze rozprowadza tusz, pogrubia i nadaje intensywny kolor. Nie osypuje się i nie skleja rzęs. Wydajny, nie odbija się na rzęsach, bardzo go lubię. Minus za cenę, zdecydowanie za wysoka, ale czasami można upolować go w promocji :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454382].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Niby ok, ale są jednak lepsze tusze. Ładnie wydłużał i pogrubiał, ale właśnie lubi robić grudki, poza tym jego trwałość pozostawia wiele do życzenia, o ile w zimę może być, to w lecie już nie daje rady. Fatalnie się nim maluje kiedy jest nowy, świeży, dopiero jak trochę podeschnie w opakowaniu to osiąga się lepszy efekt. Generalnie go lubię, ale wolę Max Factora albo Revlona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452337].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche MAC nutcracker

Tworzyl grudki

Powiększa oko, po kilku machnieciach gromadzi się na rzęsach tworząc grudki, nie lubiłam tego. Mimo to podoba mi sie efekt wydluzenia. Opakowanie fajne, zapach kiepski, cena standardowa, wydajność sakramencka. Nie kupie ponownie - szukam czegos lepszego, bardziej naturalnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449537].usefull || 0 }}% pomocna.

ten żółty...

W poszukiwaniu maskary idealnej...

Maskara wydała mi się jakby mało wydajna, trzeba się trochę namachać żeby nanieść odpowiednią ilość tuszu na rzęsy. Jakiegoś spektakularnego efektu nie daje, plus za kolor - głęboka czerń, cena przystępna całkiem.

Ja osobiście używałam ją w połączeniu z moją ukochaną maskarą Rimmel i wtedy sprawdzała sie super, fajnie na koniec rozczesywała rzęsy, także dlatego daje aż 4 gwiazdki :)

Opakowanie takie sobie - nie lubię żółtego, zapach normalny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449021].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Stosuje, go już od x czasu. Cena jest przystępna, efekt bardzo fajny. Pogrubia, wydłuża, nie kruszy się. Starcza na długi okres czasu. Jak najbardziej mogę wszystkim polecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444986].usefull || 0 }}% pomocna.

jednak to nie to

Zakupiłam go skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami jednak nie jest to jak dla mnie tusz idealny. Źle pracuje mi się z ta szczoteczką. Po użyciu tuszu miałam mocno posklejane rzęsy a jak już udało mi się jakoś je pomalować to rzęsy po krótkim czasie wyglądały na oklapnięte. Tusz osypuje się i odbija na górnej powiece. Jedyne plusy to cena i kolor ale już go więcej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442771].usefull || 0 }}% pomocna.

ColossalVolum'Express

jak na razie nie znalazłam lepszego tuszu, dla mnie jest idealny. podkreśla rzęsy nawet te krótkie (z którymi inne tusze nie dawały sobie rady) nie skleja, starcza na długo, czego chcieć więcej. Jak dla mnie ieał>

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441631].usefull || 0 }}% pomocna.

Mniej niż średni

Zakupiłam ten tusz po wielu pochlebnych opiniach które słyszałam na jego temat. U mnie niestety się nie sprawdził

Plusy:
+cena
+ efekt pogrubienia rzęs

Minusy:
- osypuje się
- tworzy nieestetyczne grudki
- rozmazuje się pod okiem

Nie wrócę do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434196].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Tusz dostałam w prezencie od cioci na urodziny. Na początku go nie lubiłam. Jakoś ciężko mi się z nim pracowało. Jednak po jakimś czasie do niego wróciłam. Tusz podkreśla rzęsy. Lekko je przyciemnia. Dodaje objętości jednak nie jest to jakieś ,,spojrzenie sztucznych rzęs" tylko naturalny efekt. Dodatkowym plusem jest również to, że pięknie pachnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433646].usefull || 0 }}% pomocna.