Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 11,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Recenzje 2086

Hmmm...

Szału nie robi, ale jakoś tak zawsze chętnie do niego wracam. Po prostu średni tusz, tragedii nie ma, ale rewelacji też nie. Niby wszystko pięknie, ładnie, ale brak efektu "wow". Ładnie rozdziela, rzęsy wyglądają raczej naturalnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407926].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętna

Tusz jak tusz. Nie jest jakiś rewelacyjny jak na swoją cenę. Ładnie wygląda na rzęsach lecz tańsze tusze też się podobnie sprawdzają. Nie zauważyłam żeby zwiększał objętość. Nie rozmazuje się, lecz można go zmyć tylko przy użyciu wody i wacika. Wielkim plusem jest szczoteczka, duża, łatwo się nią maluje i wystarczą tylko dwa pociągnięcia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405566].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda pieniędzy.

Kupiłam ją z polecenia sprzedawczyni w drogerii. Niestety, mimo że bardzo przypadła mi do gustu szczoteczka i to jak sam tusz rozprowadza się po rzęsach (nie skleja ich, to trzeba przyznać) trwałość tego tuszu w nawet codziennych warunkach skreśla go kompletnie z mojej kosmetyczki. Po jakimś czasie robią mi się od niego plamy pod oczami, o ile latem wiele tuszy ma z tym problem i te "ekstremalne" warunki są jakimś wytłumaczeniem, o tyle jesienią/zimą notorycznie rozmazująca się maskara jest dla mnie nie do zaakceptowania. Po setkach prób i szans spowodowanych moim brakiem czasu na kupienie czegoś innego bez wyrzutów sumienia trafia do kosza ponad pół opakowania (co daje mały plusik za wydajność) Z wersją black z tej samej serii odczucia się powtarzają, z tą różnicą, że oczywiście była bardziej (ładniej) czarna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403171].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

Wykorzystała: kilka próbek

Formuła dobra szczoteczka nie

Sam tusz do rzęs mi się podoba i mi odpowiada. Przyjemnie wspominam noszenie go na rzęsach jednak szczoteczka to dla mnie porażka? Po prostu NIE. Możliwe, że nie umiem się nią malować jednak za każdym razem miałam umalowaną górną powiekę i posklejane rzęsy i musiałam się wspierać innymi szczoteczkami i tuszami żeby jako tako to wyglądało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401061].usefull || 0 }}% pomocna.

Godna polecenia

Super maskara trwała nie skleja rzęs. Rzesy są pogrubione wydłużone nie robi grudek. Jak dla mnie tusz idealny który sprawdza sie nawet gdy jakaś łezka z oka popłynie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398891].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Produkt ten ma zwiększać objętość, ale dla mnie to jest zwykły tusz, który przyciemnia mi rzęsy i ładnie rozdziela, ale nie daje efektu wow. Podsumowując - tusz przyzwoity, ale nie tego się spodziewałam i nie za tę cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387781].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnio zadowolona

Ten tusz nie zagości już w mojej kosmetyczce. Niestety sklejał mi rzęsy, no ale dzięki temu niby były grubsze, jednak nie wyglądało to ładnie. Być może sprawdzi się przy cieńszych rzęsach, czy krótszych. Ja mam dość gęste i długie, być może dlatego nie ma u mnie aż tak zadowalającego efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385791].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie!

Zachęcona recenzjami koleżanek wiązałam z nim bardzo duże nadzieje. Niestety!
Tusz skleja rzęsy i bardzo się osypuje, a po całym dniu pod oczami robi się "panda"
Dobrze, że kupiłam go w promocji...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379821].usefull || 0 }}% pomocna.

Więcej nie kupię

Tusz się kruszy i nie wytrzymuje całego dnia na rzęsach. Nie ma takiego efektu pogrubienia jak się spodziewałam po tak dobrych opiniach. Na pewno już go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377921].usefull || 0 }}% pomocna.

nie zachwycił mnie

Tusz znajduje się w żółtej "tubce"- nie wiem jak to inaczej nazwać :D. Ma dużą, miękką szczoteczkę.

+ opakowanie
+ miękka, duża szczoteczka
+ głęboka czerń

- skleja rzęsy
- osypuje się, tworzy efekt pandy
- odbija się na górnej powiece

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376971].usefull || 0 }}% pomocna.