Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express

Cena już od 11,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Znasz skład tego produktu?

Recenzje 2056

Napisanych recenzji: 18

taki sobie

Tusz wypada średnio. Jego największą wadą jest szybkie osypywanie się, już kilka godzin po aplikacji mam pod oczami czarne podkówki (mimo, że jest świeży). Nie daje spektakularnego efektu (raczej naturalny), jest dość dobrze napigmentowany. Szybko zasycha. Mimo niskiej ceny, nie zakupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252263].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 52

Zdecydowanie nie dla mnie!

Nie podzielam zachwytów.
Zacznę od tego, że włochate szczoteczki się u mnie nigdy nie sprawdzają, stąd też pewnie moja negatywna opinia.
Mam rzęsy długie, podkręcone, ale cienkie i plączące się. Tego tuszu spróbowałam kilka lat temu i pamiętam, że efekt w żadnym stopniu mnie nie zadowolił - tusz plątał i sklejał rzęsy, szczoteczka brudziła powiekę, wydłużenie znikome, pogrubienia właściwie brak.
U mnie się nie sprawdził, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250473].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 145

Dobry

Jestem absolutną fanką tuszy L'oreal, ale Colossal ma mocne drugie miejsce.

Plusy:
+można stopniować efekt od delikatnego do naprawdę pogrubionych rzęs nakładając kolejne warstwy
+nie kruszy się, nie rozmazuje, nawet po wielu godzinach
+nie skleja rzęs
+po nałożeniu rzęsy są dość elastyczne, nie usztywnia
+nie ma większych problemów ze zmyciem
+wygodna szczoteczka

Minusy:
-brak, ale podkreslam, ze moj #1 to tusze L'oreal :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245046].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż MaxFactor

Napisanych recenzji: 5

Ulubiony

Lubię ten tusz. Ciągle do niego wracam. Kupuje go najczęściej gdy jest promocja w Rossmanie. Zużyłam już 3 opakowania. Fajnie się aplikuje wolę gdy szczoteczka jest właśnie taka duża. Podkreśla rzęsy, aczkolwiek mam wrażenie, że lekko skleja, ale mi to nie przeszkadza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242463].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

idealny

Bez względu na to jakiego tuszu akurat uzywam, zawsze po czasie wracam do tego. Idealnie rozdziela rzęsy, pogrubia, a nawet trochę wydłuża. Ma głęboki czarny kolor i przyjemne opakowanie. Używając go nie muszę już potem rozdzielać rzęs grzebykiem. U mnie sprawdza się świetnie i jest wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Najlepszy

Uzywany od lat. Jedyny w swoim rodzaju. Polecam:)ma super szczoteczkę która idealnie rozdziela i maluje rzęsy

Zalety:
+ czysta czerń
+ ładny efekt na rzęsach
+cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238848].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Prosty, ale skuteczny

Świetny tusz nadający się do codziennego makijażu. Podkreśla, pogrubia i nie zostawia plam na skórze. Używałam go wielokrotnie i nigdy mnie nie zawiódł! Szczoteczka duża, podręczna, tusz głębokiej czerni - przyjemnie pachnący - polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234123].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Taki sobie

Dostałam go w zestawie prezentowym na święta. Jest to produkt, który mnie nie zachwycił, raczej nie wrócę do niego ponownie. Ma fajną szczotkę, jest wydajny. Ale nie nadawał moim rzęsą ani objętości, ani nie pogrubiał, Po prost zwykły tusz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232911].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 72

Zwykły tusz

Miałam taki okres, że kupowałam tusze tylko z górnej półki czyli od 30 zł w górę, co było totalnym marnotrawstwem pieniędzy. Tusze z tej serii niczym się nie różnią od tych za 10 zł, po 3 opakowaniach wróciłam po rozum do głowy. Podkręca, pogrubia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232301].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Ulubieniec !.

Jest to mój ulubiony tusz od 2 lat zawsze do niego wracam .
Czasem testuje inne tusze ale kiedy one mi sie nie sprawdzą zawsze biegne do drogeri po ten tusz. Nie skleja rzęs pięknie je rozdziela , wydłuża i pogrubia rzesy. Starcza na bardzo długo jest to wydajny produkt wart swojej ceny .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229833].usefull || 0 }}% pomocna.