Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Cena już od 11,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Znasz skład tego produktu?

Recenzje 2062

Mój ulubiony

Genialna szczoteczka sprawia, że docieramy do całej części rzęsy, cudownie pogrubia, łatwo się aplikuje, wydajny, mógłby być dla mnie tańszy ale i tak go będę kupować bo efekt jest kolosalny. Maskara, która nie kłamie. Bardzo trwała. Nie niszczy rzęs

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274926].usefull || 0 }}% pomocna.

SMOKEY EYE

Absolutnie jeden z moich faworytów w rodzinie tuszy, wybrałam kolor smokey EYE i daje słowo - efekt mnie zachwyca. Konsystencja, szczoteczka, trwałość, CENA! :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263818].usefull || 0 }}% pomocna.

mascara

Kiedyś ciągle uzywałam tej mascary, fajnie podkręcała i pogrubiała rzęsy. Efekt po jednym nałożeniu jakbym nalozyla kilka warstw. Niestety produkt moim zdaniem pogorszył się, kruszy się i konsystencja jest inna niz kiedyś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262308].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

nie dla mnie

Tusz kupiłam w promocji i chyba to mnie zgubiło bo już po pierwszym użyciu okazało się że ma dość niewygodną rączkę, jak dla mnie za grubą, szczoteczka też pozostawia wiele do życzenia. Rzęsy wcale nie zwiększyły swojej objętości, a przy kolejnym nakładaniu tuszu sklejały się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261326].usefull || 0 }}% pomocna.

Colossal

Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs, jest świetny ! Idealnie rozdziela i podkręca rzęsy. Co jakiś czas testuje nowe tusze ale zawsze po jakimś czasie wracam do tego. Polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259486].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych w swojej kategorii cenowej

Używam go często, wymieniam niechętnie, ale czasem lubie wypróbować nowości. Oczywiście zazwyczaj powracam właśnie do tej mascary. Lubie standardowe szczteczki. Tusz świetnie pogrubia i zwiększa objętość moich rzęs. Jedna mascara wystarcza mi na prawie 3 miesiące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257411].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Tusz wypada średnio. Jego największą wadą jest szybkie osypywanie się, już kilka godzin po aplikacji mam pod oczami czarne podkówki (mimo, że jest świeży). Nie daje spektakularnego efektu (raczej naturalny), jest dość dobrze napigmentowany. Szybko zasycha. Mimo niskiej ceny, nie zakupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252263].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie dla mnie!

Nie podzielam zachwytów.
Zacznę od tego, że włochate szczoteczki się u mnie nigdy nie sprawdzają, stąd też pewnie moja negatywna opinia.
Mam rzęsy długie, podkręcone, ale cienkie i plączące się. Tego tuszu spróbowałam kilka lat temu i pamiętam, że efekt w żadnym stopniu mnie nie zadowolił - tusz plątał i sklejał rzęsy, szczoteczka brudziła powiekę, wydłużenie znikome, pogrubienia właściwie brak.
U mnie się nie sprawdził, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250473].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Jestem absolutną fanką tuszy L'oreal, ale Colossal ma mocne drugie miejsce.

Plusy:
+można stopniować efekt od delikatnego do naprawdę pogrubionych rzęs nakładając kolejne warstwy
+nie kruszy się, nie rozmazuje, nawet po wielu godzinach
+nie skleja rzęs
+po nałożeniu rzęsy są dość elastyczne, nie usztywnia
+nie ma większych problemów ze zmyciem
+wygodna szczoteczka

Minusy:
-brak, ale podkreslam, ze moj #1 to tusze L'oreal :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245046].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Lubię ten tusz. Ciągle do niego wracam. Kupuje go najczęściej gdy jest promocja w Rossmanie. Zużyłam już 3 opakowania. Fajnie się aplikuje wolę gdy szczoteczka jest właśnie taka duża. Podkreśla rzęsy, aczkolwiek mam wrażenie, że lekko skleja, ale mi to nie przeszkadza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242463].usefull || 0 }}% pomocna.