Maybelline, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Pojemność 10,7 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Przeciętny

Tusz kupiłam w drogerii w atrakcyjnej cenie. Sama nie wiedziałam, czego się po nim spodziewać. Szczoteczka jest dobra, poręczna i wygodnie się nią nakłada tusz. Co do tuszu to wydłuża i delikatnie pogrubia rzęsy. Osobiście wolałabym, żeby efekt był mocniejszy, brakuje mi bardziej podkreślonego oka. Po dwóch tygodniach zaczął się ukruszyć na oku i szybciej wysychać w opakowaniu. Jest dobry, ale dla osób niewymagających, które prawie niewidocznie chcą podkreślić rzęsy.

raczej nie

nie jestem zadowolona. Wcale nie zwiększyła mi objętości wręcz rzekłabym, że delikatnie podkreśliła rzęsy. Nawet dając parę warstw nie było oczekiwanego efektu. Mało tego po paru godzinach tusz jakby zniknął z rzęs.

POLECAM

Tusz zapewniający fantastyczny efekt pełnych objętości i długich rzęs. Wyjątkowa formuła sprawia, że maskara nie rozmazuje się i nie kruszy. Przyjemnie się nakłada, nie sklejka rzęs, nie tworzy pajęczych nóżek.

jestem na tak!

barzo lubiłam ten tusz do rzęs i mogę go spokojnie polecić każdemu - robi po prostu cuda! idealnie pokrywa całą długość rzęs, przedłuża a także pogrubia, pozostawiając naturalny wygląd. czego chcieć więcej? <3

Pogrubia, delikatnie wydłuża, ok ale bez szału

Określiłabym go jako dobry , drogeryjny tusz. Dobrze pogrubia, delikatnie wydłuża, szczoteczka z gęstym włosiem zapewnia dobre pokrycie, choć przyznam, że oczekiwałam mocniejszego efektu, lepszego pogrubienia. Tusz średnio trwały, na początku jest lepiej, ale już po około dwóch tygodniach coraz szybciej obscypuje się i ściera z rzęs. Wydajny, bo opakowanie jest duże i starcza na użytkowanie miesięczne z dobrym efektem, jezeli ktoś maluje się codziennie, z przedłuzeniem nawet do trzech miesiećy ( ale to już kwestie indywidualne). Czarny, ładny kolor, bezpieczny, wygodny w aplikacji. Jest w dobrej cenie, często w promocjach, żółty kolor opakowania jest bardzo radosny i mi bardzo przypadł do gustu. Polecam.

Jeden z moich ulubionych

Jest to jeden z moich ulubionych produktów do rzęs. Bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Zwłaszcza stawiam tu na pogrubienie i podkreślenie spojrzenia. Jest wydajny oraz nie wysycha zbyt szybko.
Zdecydowanie polecam

jeden z moich ulubionych

Pierwsze użycie odbyło się dzięki mojej koleżance. Nie miałam ze sobą kosmetyczki więc pożyczyłam kosmetyki od niej i tam właśnie znalazłam to cudo. Od wtedy stał się on jednym z moich ulubionych i oczywiście zakupiłam go do swojej kosmetyczki. Cena nie jest wygórowana a jakoś bardzo dobra. Idealnie rozdziela rzęsy, pięknie je pogrubia i barwi. Łatwy w zmywaniu a efekt rewelacyjny.

Miłość od pierwszego użycia

Tuszu używam już bardzo długo. Zakochałam się w nim już od pierwszego użycia. Był to pierwszy tusz, którego używałam i został ze mną na stale od lat. Bywało, że zdradziłam to kilka razy z innymi, ale i tak do niego wracałam :) moje, krótkie cienkie rzęsy przy nim "rosły" w oczach. Zostanie chyba że mną jeszcze długo aczkolwiek pokusze się o dalsze testy. Jednak on zawsze będzie moim ideałem.

Ulubiony!

Używam od czasów gimnazjum! Mój ulubiony tusz do rzęs :) Bardzo fajnie podkreśla rzęsy, wydłuża je i rozczesuje. Bardzo wydajny, nie wysycha. Bardzo łatwo dostępny, zawsze robię zapasy na promce w Rossmanie :) Polecam gorąco!

Dla mnie nie

Niestety u mnie się nie sprawdził. Jedyny plus to jego pigmentacja - nie można się przyczepić. Jest intensywnie, pięknie czarny. Ale poza tym... bez szału. Dla mnie za duża szczoteczka, która napiera ogromną ilość produktu. Bardzo mocno skleja rzęsy, które wyglądają po prostu brzydko. Tusz bardzo mocno się kruszy. Ja osobiście więcej po niego nie sięgnę.

Zawsze pod ręką

Tusz do rzęs spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma bardzo fajny odcień czerni, który pokrywa cała długość rzęs. Dodatkowo nie skleja ich, wydłuża oraz dodaje objętości.

tusz

tusz Maybelline ma bardzo fajna szczoteczkę , która pozwala na perfekcyjne rzęsy juz po krótkim stosowaniu widać ze szczoteczka nadaje fajny kształt dla rzęs jestem zadowolona z tuszu