Maybelline, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Pojemność 10,7 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

The Colossal

Bez szału. Moich rzęs nawet przy użyciu zalotki nie podkręca, nie wydłuża oraz nie pogrubia. Tusz nie robi nic z rzeczy, które powinien robić. Kruszy się nawet bez dotykania twarzy, samoistnie po kilku chwilach na rzęsach. Dla mnie straszny, nie widać żadnego efektu. Absolutnie się nie sprawdził.

Są lepsze

Bardzo lubię tusze od Maybelline, ale na tym niestety się zawiodłam. Tusz ma zwiększać objętość a tymczasem bardzo skleja rzęsy i sprawia, że wyglądają po prostu nieestetycznie. Do tego bardzo szybko wysycha. Jedynie trwałość na plus, ponieważ utrzymuje się na rzęsach do końca dnia bez osypywania.

Na czwórkę.

Tusz spełnia swoje podstawowe zadanie, czyli pogrubia rzęsy i zwiększa ich objętość. Ponadto lekko je wydłuża. Dobrze rozdziela, nie robi grudek, ma kolor intensywnej czerni. Jest wydajny, nie wysusza się szybko, nawet przy codziennym stosowaniu. Zamknięty w cieszącym oko opakowaniu. Jedyny minus jest taki, że mógłby nieco mocniej pogrubiać rzęsy.

Bez szału

Zawsze intrygują mnie tusze obiecujące zwiększenie objętości rzęs. Mało do tej pory jednak udało mi się znaleźć takich, które naprawdę by sobie z tym radziły. Na pewno nie mogę tego powiedzieć o tuszu Maybelline. Produkt powiedziałabym, przeciętny. Szczoteczka dobrze radzi sobie z rozczesywaniem rzęs, ale trzeba się nią sporo razy namachać żeby uzyskać jakikolwiek efekt na oczach. Dodatkowo po jakimś czasie zaczyna się kruszyć. Nie planuję kolejnego zakupu tego tuszu.

Ratunek dla paskudnych rzęs

Co jak co, ale swoich rzęs nie znoszę. Nie dosyć, że są krótkie, cienkie i rzadkie to na dodatek proste ugh.

Żaden tusz nie daję im rady, żeby mi się wystarczająco podobały, ale ten chociaż nie pogarsza ich stanu. Nie skleja mi rzęs, wydłuża, wybitnie pogrubia, nawet trochę podkręca i cóż, jakoś to wygląda.

Z pomocą paluszków oczywiście się kruszy, poza tym trzyma się. Przetrwał nawet pot, płacz i inne przygody. Efektu spływającego tuszu po policzkach jak z filmu nie było.

Taki sobie

Spodziewałam się szału po tym tuszu widząc opinie. Kupiłam w promocji i się zawiodłam niestety. Na codzień używam pump up a ta maskara żeby uzyskać podobny efekt muszę rzęsy pomalować chyba ze 4 razy i wcale nie jest to makijaż wieczorowy. Niestety nie kupię jej ponownie i jednak pozostanę wierna swojej.

względny

moim zdaniem tusz bardziej niż zwiększać objętość poprostu dobrze je wyczesuje , trzeba naprawde sporo razy przeczesać nim rrzęsy aby uzyskać odpowiedni efekt . Taki sobie w jego cenie idzie znaleść dużo lepszy

maybelline drogi i nieefektowny tusz

Kupiłam w rossmannie za 35zł!!! a kosztuje ok. 20 w innych drogeriach... zawiodłam się. rzęsy miałam posklejane, wcale nie wydłużone ani nie pogrubione.

Mogło by byc lepiej

Kupilam go kiedys w zestawie. Na pocztku przygoda z nim byla super. Lecz po pewnym czasie zaczal twardniec kruszec. Odbylo sie to jakies 3 tyg od otwarcia wiec mysle ze to na duzy minus. Zostawal grudki i sklejal rzesy

Na plus!

Produkt zasługuje na wypróbowanie;) Według mnie na pewno świetnie wydłuza, ale co do pogrubienia efekt nie jest rewelacyjny, dlatego nie dostanie 5 gwiazdek(w końcu to miało byc jego główne zadanie). Opakowanie ma miły i radosny kolor, jednak wolałabym żeby nie było tak wydłużone. Ogólnie na pewno polecam:) najlepszy w tej kategorii cenowej:)

jestem na nie

Zakupiłam kiedyś ten tusz w pakiecie z kredką do oczu.
Z początku wydawał się być ok - ładnie pogrubiał rzęsy i były one wyraziste, jednakże później zostawiał grudki na rzęsach nadając sztuczny, przesadzony efekt.
Dość szybko się zużył, gdy stał się trochę bardziej suchy nie było możliwości ładnie umalować nim rzęs.
Nie podobała mi się również szczoteczka, która owszem, ma za zadanie pogrubiać, niestety nie jest dla mnie odpowiednia.

Super!

daję piątą gwiazdkę, bo tak chcę :-) jakie ja firanki nim tworzę, to się w głowie nie mieści! i to za taką cenę... rzęsy mam ogólnie w dobrej kondycji (ostatnio coraz lepszej), jest ich nawet sporo, tylko absolutnie ich nie widać, bo są cienkie i proste. i do takich rzęs go polecam: najpierw zalotka, potem pociągnąć tym tuszem i każda rzęsa osobno jest otulona, pogrubiona, podkreślona. dla mocniejszego efektu nałożyć zaraz drugą warstwę i efekt jak w reklamie.