Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Maybelline, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Pojemność 10,7 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Stare, ale jare

Zadowalający. Jeden z pierwszych, który zaczęłam używać. Wydajny, nie ma problemów z aplikacją; dobry kolor. Z pewnością trzeba przyzwyczaić się do wielkości szczoteczki i czasem uważać, bo szybko brudzi (jak niemalże każdy tusz).

Najlepszy tusz

Naprawdę dawno go nie używałam, tyle nowości się pojawia.. Aż przypomniał mi o nim wizaż :) Jutro biegnę po niego do drogerii :) To niesamowite wydłużenie i zagęszczenie rzęs.. A do tego są mega czarne ! Zdecydowanie polecam, jeżeli, w co wątpię, ktoś jeszcze nie używał

Mój pewniak!

Używam go od kiedy zaczęłam moją przygodę z makijażem. Wypróbowałam wiele innych, również droższych tuszów do rzęs i zawsze wracam do tego oraz jego brata "The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara" (nie widzę pomiędzy nimi różnicy). Są niezawodne, mają idealną dla mnie szczoteczkę i nie sklejają rzęs. Zdecydowanie mój hit!

Jak makijażem powiększyć usta

bardzo fajny

The Colossal, Volum' Express Mascara, czyli tusz do rzęs zwiększający objętość, który kupiłam na kwietniowej promocji w Rossmannie. Jego stała cena to ok. 34-35 zł za 7 ml, ja zapłaciłam wtedy trochę ponad 17 zł i było to mega okazją. To mój ulubiony tusz do rzęs, do którego często wracam, używałam go już w gimnazjum, ze względu na wygodne opakowanie i szczoteczkę ułatwiającą aplikację tuszu. Ponadto tusz ten, nie sklejał mi rzęs, gdy nabrało mi się go za dużo wtedy wycierałam szczoteczkę o górne ścianki opakowania. Tusz faktycznie trochę zwiększa objętość, rozczesuje rzęski, podkręca je i nie zostawia okropnych grudek. Produkt ten nie wysycha szybko w opakowaniu, nawet gdy jest nieużywany czy zleżany, jego jedynym minusem jest chyba to, że trochę za szybko się kończy, a jego zapach jest taki sobie- trochę dziwny, no ale tusz nie jest od pachnięcia przecież. Ogólnie polecam ten tusz do rzęs, ja daję mu 4/5 punktów!

używam od 7 lat :D

Bardzo go lubię. Przez ten czas nie natrafilam na nic lepszego w podobnej cenie. Używałam również wersji 100% black i tej smoky, ale nie widzialam większej roznicy między nimi.

To była kiedyś dobra maskara

Kiedy kupiłam swoją pierwsza maskarę Collosal byłam zachwycona , nie sklejała rzęs i była wydajna. Używałam jej ponad dwa miesiące , potem próbowałam wypróbować innych tuszy ale się zawiodłam i postanowiłam kupić ponownie Colossal. Niestety okazało się że jej formuła zdążyła się już popsuć i zamiast pięknych rzęs mam posklejane druty. Bardzo się zawiodłam na tym produkcie bo kiedyś to był mój bestseller. Żałuje że się popsuł bo na rynku jest niewiele naprawdę dobrych maskar. Ja jeszcze nie znalazłam idealnej od kiedy Colossal się popsuł. Firma Maybelline bardzo straci na tym produkcie bo bardzo dużo znajomych lubiło te maskarę .

Kiedyś było Ok

Kiedyś było super, używałam go naprawdę długo. Postanowiłam do niego wrócić bo aktualny tusz mi się skończył. Niestety bardzo się zawiodłam. Rzęsy były tak sklejone, a zmywanie go to koszmar. Nie wiem dlaczego formuła tego tuszu tak bardzo się pogorszyła ale ja na pewno już do niego nie wrócę.

Był dobry ale...

Tusz bardzo dobry BYŁ. Nie wiedzieć co się stało tusz tak "przywierał" do rzęs że cieżko było gozmyć a rzęsy po nim były strasznie sztywne. Dziś bym go nie kupiła już

Typowo pogrubiający tusz

Tusz dobry, bardzo dobrze pogrubia rzęsy, ale niestety nie wydłuża. Jest trwały, nie rozmazuje się, nie osypuje. Ma głęboki czarny kolor. Ale główną jego wadą jest to że tworzy na rzęsach sztywną skorupę, przez co już po paru godzinach jest bardzo niekomfortowy w noszeniu

Najlepszy od lat

Używałam go tylko odkąd wyszedł i jest w trójce moich ulubionych tuszy! Nie kruszy się co często się zdarza w innych przypadkach, i spełnia moje oczekiwania co do niego . Polecam

Porażka

W moim przypadku tusz nie sprawdził się kompletnie. Nie podkręca ani nie wydłuża rzęs. Kiepsko rozczesuje rzęsy, a efekt jest bardzo mizerny. Wielki minus za zapach który jest przeokropny.

Dobry kosmetyk

Ładnie pachnie , dość długo utrzymuje się na rzęsach . Dodatkowo ma mocno czarny kolor co ładnie podkreśla rzęsy. Szczoteczka duża i gruba za czym ja nie przepadam - wolę szczoteczki silikonowe. Wielokrotnie go używałam i mogę stwierdzić że jest dobrym kosmetykiem ale nie wyróżnia się zbyt bardzo.