Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 10,7 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Lubiłam dawno temu

Używałam go z przyjemnością bardzo dawnobtemu . Szczoteczka mi odpowiadała bo była bardzo duża . Rzęsy były pogrubione i czarne . Teraz stawiam na szczoteczki silikonowe .

Ale trzeba przyznać , że maybelline umie w tusze do rzęs ????

Tusz warty uwagi

W tuszach zwracam uwagę by szczoteczka była grubsza i był sam w sobie pogrubiający. Niestety w drogerii zazwyczaj nie ma pokazanych szczoteczek do tuszu i nigdy nie wiem co wybrać.
Po dłuższym szukaniu po internecie znalazłam ten właśnie tusz. Za jakiś czas była na niego promocja w Rossmanie, więc zakupiłam. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja ich , i faktycznie dobrze je pogrubia do tego się nie rozmazuje i przynajmniej mnie nie uczula, a jestem alergikiem. Rzęsy są pogrubione, ale wyglądają naturalnie, nie jak wachlarz. Napewno będę go używać na zmianę z innymi tuszami do rzęs.

Maybelline New York The Colossal Volum' Express Mascara to prawdziwa ikona wśród tuszy do rzęs. Jego unikalna formuła daje imponującą objętość i podkreśla każdą rzęsę.

Szczoteczka o solidnym rozmiarze precyzyjnie rozdziela i unosi rzęsy, nadając im wspaniały efekt. Tusz jest trwały, nie kruszy się i nie rozmazuje. Zapewnia intensywny czarny kolor, dodając spojrzeniu wyrazistości.

Opakowanie jest praktyczne, a design przyciąga uwagę. Choć nie jest najtańszy, jego efekty są warte każdej złotówki. The Colossal Volum' Express to must-have dla miłośniczek spektakularnych rzęs, które pragną uzyskać efekt profesjonalnego makijażu oczu w zaledwie kilku ruchach.

Świetny tusz

To jeden z tych tuszy do rzęs, do których się wraca. Ten tusz od lat ma niezmienną (wg mnie) formułę, więc jest swego rodzaje pewniakiem, gwarantującym dobrze podkreślone, kruczoczarne i dobrze rozdzielone rzęsy.
Uwielbiam go przede wszystkim za szczoteczkę- szczotka jest pełna, włoski dobrze rozstawione, dzięki czemu rzęsy są precyzyjnie rozdzielone.
Tusz trzyma się cały dzień, nie kruszy się, nie osypuje się.

Efekt? Mega pogrubione, mega rozdzielone rzęsy, mega wydłużone!
Bardzo dobry tusz, którym w łatwy sposób można stylizować rzęsy, można nim wykonać delikatny, jak i bardziej wystrzałowy makijaż.

Jakie wady? Zauważyłam, że tusz stosunkowo szybko wysycha. Starcza zdecydowanie na krócej niż inne stosowane przeze mnie tusze. Mimo to bardzo polecam, bo ten tusz robi niezłą robotę!

Słaby tusz

Słabej jakości tusz, szybko się kruszy, rzęsy są posklejane i nie estetycznie wyglądają. Dość nie poręczna szczoteczka, tusz rozmazuje się pod dolnymi rzęsami.

Czerń godna polecenia

Tusz z sporych rozmiarów szczoteczką, ładnie aplikuje kosmetyk na rzęsy, wydłuża i nadaje kolor mocnej czerni, sprawiając, że spojrzenie nabiera natychmiastowo głębi. Nie jest jednak tak mocno trwały jak podstawowa wersja mascary, zdarza się, że produkt obsypie się delikatnie po dłuższym stosowaniu na dolną powiekę, nieco szybciej też wysycha w buteleczce, przez co trzeba wymienić go nieco szybciej niż inne używane przeze mnie tusze z Maybelline. Mimo to efekt uzyskany mascarą jest godny polecenia, jest to jeden z ładniejszych odcieni czerni, jaki gwarantują nam tusze do rzęs. :)

Klasyk, który daje mega objętość rzęs. Często do niego wracam.

Ten tusz to bestseller w mojej kosmetyczce. Klasyk, do którego często wracam. Znam go od lat i ze względu na objętość rzęs jaką daje mówię mu TAK. Szczoteczka jest puchata. Dobrze rozprowadza się na rzęsach. Pozwala dotrzeć nawet do tych najkrótszych rzęs. Tworzy efekt wachlarza. Rzęsy mają mega objętość, są przyciemnione i lekko uniesione. Oko przez to wygląda na większe. Tusz jest bardzo wydajny.

Nie dla mnie.

Cześć!

Maybelline New York, The Coloss, Volume Express Mascara kupiłam za niewielkie pieniądze w sklepie internetowym.

Ma on dużo zwolenników, jednak ja raczej należę do przeciwników.

Nie wiem czy trafiłam po prostu na ferelną, przeterminowaną sztukę, czy on po prostu taki jest.

Czyli:

-okropnie się kruszy
-jest suchy
-okropnie pogrubia rzęsy, strasznie je obciążając
-brzydko wygląda, już lepiej chodzić bez makijażu
-nie nadaje się nawet na dolne rzęsy

Pomalowałam się nim parę razy, myślałam, że może zmienię zdanie, ale jednak jestem na nie. Lubię tusze z Maybelline, ale ten strasznie mnie zawiódł.

Nigdy nie skradł mi serca

Pamiętam czasy kiedy ten tusz był nowością reklamowaną chyba na każdej możliwej stacji.
Teoretycznie miał zwiększać objętość,robić efekt wow. Z jego używania pamiętam tylko efekt pandy i podbijanych rzęs na powiece.
Serca nie skradła ani szczoteczka,ani kolor ani opakowanie.
Albo używałam go nieporadnie,albo to tusz dla właścicielek idealnych rzęs,dla mnie pozostał koszmarkiem.

super

Jestem wielką fanką kosmetyków maybelline. Szczególnie lubię tusze tej marki.
Tusz jest bardzo dobry!! Można dowolnie czesać rzęsy bardzo fajną szczotką, bez obaw, że poskleja.
Daję efekt wyrazistych oczu, Głęboka, ładna czerń. Do tego ładnie pachnie. Nie kruszy się i nie rozmazuję. Same zalety! Polecam!!!

Nie polecam

Niestety ten tusz się u mnie nie sprawdził. Szczerze mówiąc jestem nim mega rozczarowana, tym bardziej że nie był tani.
Postanowiłam go zakupić ze względu na świetne opinie jakie o nim słyszałam.
W moim przypadku nie było efektu pogrubienia. Nie wygląda jakoś też spektakularnie na moich rzęsach. Chociaż nie powiem, tusz naprawdę dobrze się trzyma, nie kruszy się i nie rozmazuje, ale za to w moim przypadku niestety bardzo mocno skleja moje rzęsy, ciężko je później rozdzielić. Napewno więcej go nie kupię, ponieważ po prostu na moich rzęsach on się nie sprawdza.

Klasyk, do którego wciąż wracam

Ten tusz to klasyk, do którego często wracam. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Nic nie stracił na jakości. Wciąż zachwyca mnie świetną konsystencją i efektem Wow. Niesamowicie pogrubia rzęsy nadając im mega objętości. Jego szczoteczka jest puchata i pozwala dotrzeć do każdej rzęsy nawet tej najkrótszej. Tusz nie obciąża rzęs. Nie odbija się na powiekach w ciągu dnia. Nie kruszy.