The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Pojemność 9,2 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Jeden z lepszych !

Jeden z lepszych tuszy. Poprawia wygląd rzęs oraz optycznie zwiększa objętość, nie skleja ich, nie kruszy się, jest długotrwały, nie rozmazuje się. Idealnie nadaje się do makijażu w upalne dni. Jedyny minusem jest to, że bardzo szybko gęstnieje i po jakimś czasie, mimo przeczesywania szczoteczki, skleja rzęsy i wygląda to nieestetycznie.

Jeden z lepszych

Jeden z moich ulubionych. Długo utrzymuje się na rzęsach, jest jedynym tuszem, który utrzymuje moje rzęsy podkręcone do góry przez cały dzień i nie skleja ich, fajnie dodaje objętości, ma wygodną szczoteczkę, cena nie jest wygórowana co jest dodatkowym atutem, zdarza mu się zostawić grudkę, zwłaszcza jak już trochę przyschnie ,jednak mało jest tuszów, które tego nie robią.

Bardzo dobry!

Jest to jeden z lepszych tuszy, jakie używałam.
Nie skleja rzęs, jest bardzo delikatny ale i zwiększa objętość.
Czaję się już na kupno kolejnego z tej kolekcji ^^

Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

Chyba pierwszy tusz

Ten tusz był jednym z pierwszych jak nie pierwszym, który sama kupiłam. Oczywiście zużyłam kilka opakowań i mogę powiedzieć, że przez na moje nastoletnie lata sprawował się rewelacyjnie. Pięknie wydłużał rzęsy, nieco je pogrubiał a do tego ich nie sklejał. Niestety gdzieś po 4 m-cach codziennego używania zdeczka przysychał ale dało się go zreanimować gliceryną albo płynem do soczewek ;)

Świetny produkt

Tusz ma bardzo intensywny czarny kolor i wygodną szczoteczkę, która nabiera odpowiednią ilość produktu. Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy nie sklejając ich przy tym. Łatwo dotrzeć szczoteczką nawet do małych rzęs w kąciku oka. Wytrzymuje na rzęsach bardzo długo, nie kruszy się ani nie osypuje więc można spokojnie używać go kiedy makijaż musi wytrzymać od rana do wieczora. Jestem z niego bardzo zadowolona i pewnie nie raz jeszcze go kupię

Dawny hit, teraz go unikam

Kiedyś często go kupowałam i byłam zadowolona. Miałam pewność, że mi się nie rozmaże i utrzyma na rzęsach cały dzień. Kilka razy kupiłam jakiś przyschnięty i od tego czasu unikam. Szkoda kasy. Są inne, tańsze i porównywalnej jakości.

Bez rewelacji

Tusz używałam jakiś czas temu. Mam bardzo cienkie i dość krótkie i rzadkie rzęsy. Niestety efektu WOW nie było. Owszem, tusz delikatnie pogrubił rzęsy. Nie zauważyłam jednak kolosalnej objętości. Poza tym po krótkim czasie osypuje się.

Jest Okej

Tusz jest fajny dla osób,które nie potrzebują spektakularnego efektu.
Na mnie nie zrobił wielkiego wrażenia,ponieważ mam rzadkie i krótkie rzęsy,więc automaycznie oczekuję od tuszu bardzo dużo,lubię efekt sztucznych rzęs.Ten tusz daje bardzo naturalny efekt,pogrubia i minimalnie wydłuża,polecam dla osób chodzących do szkoły i takich,które nie lubią przesadzać z makijażem.

Klasyk

Jeden z najczęściej kupowanych przeze mnie tuszy do rzęs. Ma dużo zalet, ale niestety znajdzie się tez kilka wad. Do plusów zaliczam:
-Wydłuża i pogrubia rzęsy
-lekko podkreca
-Rzęsy ładnie się prezentują
-dostępny w praktycznie każdej drogerii

Minusy
-Lekko się osypuje
-Wydaję mi się, że szybko zasycha
-Coraz wyższa cena? Pamiętam, ze na początku, kiedy ten tusz zaczął być w sprzedaży kosztował 20-25 zł, a obecnie potrafi nawet dobić do 40 zł

NIE MÓJ TYP...

TUSZ DO RZĘS MARKI MAYBELINE WYDAWAŁOBY SIĘ ZE ZNANA FIRMA I ZAUFANA, ALE TYM RAZEM MNIE ZASKOCZYŁ NIESTETY NEGATYWNIE
TUSZ NIE NALEŻY DO NAJTANSZYCH WIEC JUZ JAKIES OCZEKIWANIA CO DO NIEGO SA... ALE MOICH NIE SPELNIŁ. ROZCZAROWAŁ MNIE!
SZCZOTECZKA NADAJE SIE W SUMIE DO RZES GORNYCH BO DO DOLNYCH JEST ZA WIELKA. TUSZ ZOSTAWIA NA RZESACH MALE GRUDKI. RZESY ZARAZ SIĘ ZLEPIAJĄ I NIE WYGLADA TO FAJNIE...

Tylko on

Tusz, który zawsze muszę mieć. Odkąd go wypróbowałam kilka lat temu, jeszcze się nie zdarzyło, żebym go nie miała akurat. W międzyczasie używam innych produktów, ale ten mam zawsze. Zdecydowanie zwiększa objętość, pogrubia, wydłuża, podkreśla rzęsy idealnie, przy czym nie skleja ich. Kruszy się dopiero pod koniec dnia, kiedy jeszcze nie zmyłam makijażu a już przecieram oczy ze zmęczenia. Naprawdę mogę polecić.

na jeden raz...

Po kilku pierwszych użyciach byłam zachwycona- rzęsy były mocno pogrubione i wyeksponowane. Zwłaszcza górne- bo szczoteczka jest trochę zbyt toporna dla dolnej linii rzęs. Miałam wrażenie, że przy jego gęstości szczoteczka jest jednak za duża- mimo że preferuję grubsze szczoteczki. Jednak już po kilku razach rzęsy mocno przyzwyczajają się do tuszu i zaczyna się brzydko kruszyć i osypywać na policzki. Może byłby lepsze dla kobiet z krószymi rzęsami.