Remington, Prostownica do włosów Shine Therapy S9950

Remington, Prostownica do włosów Shine Therapy S9950

Prostownica Shine Therapy wyposażona jest w płytki ceramiczne nowej generacji, które po nagrzaniu, emitują w molekularnej ilości kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów. Włosy są lepiej chronione przed wpływem wysokiej temperatury i uzyskują idealny połysk. Płytki prostownicy tak skonstruowano, aby nie trzeba było ich wymieniać przez cały okres użytkowania urządzenia.

- Płytki ceramiczne emitujące kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów, zapewniający im zdrowy wygląd i idealny połysk
- Ruchome płytki wyrównują nacisk na włosy
- Cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD umożliwiająca dostosowanie temperatury do konkretnego typu włosów
- Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie
- Funkcja "Heat Boost" pozwalająca na szybkie ustawienie najwyższej temperatury
- Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
- Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Wymiary (mm): 175x340x85

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

prostownica

Moje włosy z natury są kręcone i ciężkie do układania. Prostownica delikatnie ale solidnie je prostuję juz przy pierwszym pociągnięciu. Włosy sa gładkie, jedwabiste i miękkie w dotyku. Nie niszczy włosów i bardzo dobrze je prostuje, Bardzo dobry porodukt. Polecam do wypróbowania.

Tyle lat minęło, tyle nowości się pojawiło, a ta prostownica jest ciągle super!

Musiałam wreszcie zakupić nowa prostownicę, kiedy moja poprzednia za 30 zł, która słuzyła mi przez jakies 10 lat, zakończyła swój zywot. Postanowiłam kupić coś droższego, "markowego".

Najpierw w promocji za 50 EUR kupiłam prostownicę Babyliss - płytki prostujące były nierówne, szarało to włosy, prostownica dziwnie brzęczała po podłączeniu do prądu, jakiś dziwne przepięcia elekryczne się w niej zdarzały więc musiałam po 2 dniach wyminić na inną prostonicę Babyliss w tej samej cenie - znów dziwnie bzyczenie po włączeniu jej do prądu, obawiałam sie jej uzywac ze względu na mozliwość porażenia prądem, więc po 1 dniu znów oddałam i wymieniłam tym razem na Remingotna - to powinien byc mój pierwszy wybór!

:) + śliczny, niestandarwowy bo nie czarny, kolor!
:) + prostuje włosy szybko, kilka minut i moje długie włosy wyglądaja super
:) + nie szarpie włosów
:) + gładko sunie po włosach
:) + efekt prostowania utrzymuje się przez 2 dni (lub do kolejnego mycia)
:) + bardzo szybko się nagrzewa
:) + posiada elektroniczny wyświetlacz z pomiarem temperatury
:) + posiada także materiałoy woreczek do jej przechowywania i transportu, aby zapobiec porysowaniu produktu
:) + długi przewód - swobodnie sięga od gniazdka do lustra
:) + łatwa, intuicyjna obsługa
:) + cena zasadna, wręcz niska, za tak dobry produkt.

Wad nie posiada. Wiem, że gdybym w przyszłości potrzebowała kolejnej prostownicy to tylko Remington!

Super prostownica

Prostownica jest ze mną od dwóch lat i dość często z niej korzystam. Działa bardzo dobrze mimo to, że spotkała się z kafelkami w łazience wielokrotnie. Włosów nie niszczy tak bardzo jak moja poprzednia, ale podobno im lepszy sprzęt tym lepiej, a Remington to chyba najlepsza z możliwych marka takich urządzeń. Co więcej prostownica nie jest droga i warto się w nia zaopatrzyć

Remington

Dobrze prostuje, niszczy włosy

Po tym jak moje wcześniejsze prostownice odmówiły żywota (Efalock Flat Master, GHD) weszłam na wizaż w celu wyboru kolejnej prostownicy. Miała być profesjonalna ale po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji, włącznie z tytułem KWC, zdecydowałam się na zakup Remingtona :)
Prostownica faktycznie świetnie prostuje, jest wygodna w użytkowaniu, ale w porównaniu do profesjonalnych prostownic niestety duuużo bardziej niszczy końcówki włosów. Dlatego znowu jestem na kupnie profesjonalnego sprzętu, a Remingtona będę używać jako prostownicy turystycznej :) Nie żałuję zakupu bo jak na cenę 120zł jest naprawdę ok :) Oceniam na 3,5 (w nowej wersji wizazu nie ma mozliwosci zaznaczenia pol gwiazdki).

znakomita

prostownica słuzy mi niezawodnie (acz okazyjnie) od wielu lat. efekt jest znakomity, trzeba jedynie pamiętać aby stosować ją na nieco wilgotne (nie mokre!) włosy. nie niszczy ich struktury, nie podwyższa porowatości, nie wymaga - przynajmniej u mnie- żadnych dodatkowych preparatów termoochronnych ani olejków. kilka szybkich pociągnięć i nawet gęste i grube "druty" się poddają. pozostawia wlosy jedwabiste, lśniące i naprawdę PROSTE. samo urządzenie ma przyjemny design, jest poręczne i nagrzewa się dosłownie w 3 sekundy. obsluga banalna i intuicyjna. dobrze leży w rece, nie odnotowałam też zadnych awarii płytek czy kabla, nigdy nie spaliła mi włosów ani nie zrobiła podobnych niespodzianek. jedyna nieprzyjemnośc z uzytkowania wynika z szarpania pasemek, które "zaklinowują" się pomiędzy obudową a płytką - gdyby wykluczyć nieprzyjemne wyrywanie kilku włosów z tej okazji :) byłby mistrz. mam nadzeję, że producent poprawi to niedociągnięcie, bo dla idealnego efektu warto nabyć ten model.

Jestem na TAK!

Używam tej prostownicy od trzech lat, prawie codziennie, i nie mam żadnych zastrzeżeń!

Szybko się nagrzewa, nie kosztuje wiele, nie niszczy włosów bardziej niż inne prostownice, bardzo wytrzymała (przejeździła ze mną "pół świata", wielokrotnie mi upadała, a wciąż działa bez zarzutów).

Gorąco polecam! ;)

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Polecam!

Świetnie prostuje włosy,poręczna, kabel "obracany", regulowanie temperatur pozwala na dostosowanie ciepła do potrzeb. Polecam prostownice jak najbardziej :)

Używam tego produktu od: Krócej niż kilka lat

5-letnia gwarancja, włoski nabłyszczone

prostownicę dostałam na urodziny. Efekt po początkowych prostowaniach włosów tą prostownicą był nieziemski. Faktycznie, produkt sprawia, że włosy są nabłyszczone, lśnią, odbijają jakiś tam blask. Trochę wierzyć mi się nie chciało, że prostownica wygładza (w żadne odżywcze właściwości prostownic nie wierzę), ale ten efekt jest naprawdę super i utrzymywał się na włosach długo. Jednakze po około pól roku uzytkowania efekt tego nabłyszczenia juz nie był tak intensywny.
Ma naturalne cienkie włosy, pofalowane, prostowałam nieujarzmione włosy tuż przy owalu trwarzy (a\\\'la grzywka) - i wiadomo jak to jest - jedziesz prostownicą i potem znowu kolejną partię wlosów, że zawsze wyprostowalam nią więcej niz chciałam, ale oczywiście z efektów byłam zadowolona :) Tak się do niej pzryzwyczaiłam, że trochę (niestety) włosy sobie zepsułam, wiec raz na jakis czas (2 tygodnie) odstawiam ją w kąt.

PLUSY:
Szybko się nagrzewa
ma regulowaną temperaturę, wyswietlacz LED
gwarancja 5 lat !!! :O ***> Po roku uztkowania (nie uwazam, abym z niej bardzo duzo korzystała, poniewaz prostowałam tylko wybrane partie włosów wzdłuż twarzy, a całe włosy tylko na jakies wieczorne wyjscia). Prostownica się zepsuła, nie nagrzewała się, oddałam z tytułu gwarancji i okazało się, że gwarancja była zasadna - dano mi nową prostownicę (kompletnie nową :D ) z nowym etui, itp. Jestem mega zadowolona z takiej polityki firmy.

zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ten produkt (chyba, że znowu dostanę na urodziny :D), poniewaz mam nadzieję, że za 3 lata na rynku pojawi się jakies inne cudo Remingtona, Z pewnościa kupię coś REMINGTONA, ale nie wiem, czy ten produkt. Chociaz tutaj muszę zaznaczyc dwie kwestie:

1) koleżanka miała prostownicę marki Philips, producent dawał 3 letnia gwarancję, kumpela bardzo sobie chwaliła produkt, ze tak trwały i nieawaryjny, az tu nagle w kilka dni po upływie 3 lat, prostownica niczym zaprogramowana, sie zepsuła kompletnie), gdy jej powiedziałam, że ja mam 5 letnia gwarancję i że dano mi nową, była zaskoczona.

2) inna kumpela zakupiła prostownicę remingtona - model S 9500 - i zawsze jak sie omawiałyśmy na imprezkę (wpierw mały befor u mnie w pokoju) to zawsze wolała skorzystać z Shine Theraphy, co tylko powoduje, ze ten model wygryza inne Remingtony ;)

Polecam. Szczególnie za politykę firmy (5 letnią gwarancję).

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Ideał

Od czego zacząć. A od tego że to jest moja kolejna prostownica i jak na razie ukochana. Miałam fox jazz z tytanowo lustrzanymi płytkami jakaś masakra. Ale to już historia. Zepsuła się i wzięłam się za poszukiwanie. Opinie recenzje itd. Najpierw kupiłam remington s 6500. Ale nie byłam z niej zadowolona. Za 10 razem włosy były wyprostowane tak jak bym chciała. Puszyly się nie milosiernie przy odrobinie wilgoci. Poza tym płytki się nie domykaly ( przy zakupie w sklepie nawet jej nie otwieralam) ale też myślałam że jakoś sobie z tym poradze ale niestety nie wiec ja zanioslam do sklepu doplacilam i jestem posiadaczka tego cudeńka.

Plusy

Prostuje włosy jednym "pociagnieciem"
Łuski włosa sa dotknięte
Włosy nie pusza się
Prostowanie wystarczy do następnego mycia (co 2/3 dzien)
Szybko się nagrzewa
Piękny design

Minusy

Nie wiem czy to kwestia moich włosów ( mam rozjasnione)
Nie widzę mocnego efektu błyszczących włosów

Na pewno kupię ja jeszcze raz ale zastanawiam się jeszcze nad remingtonem keratin therapy

Używam tego produktu od: tygodnia

OK

Osobiście kupiłam model S8500 ale po roku przestała działać mi jedna płytka dlatego oddałam ją na gwarancji. Jak się okazało prostownicy mi nie naprawili, a wymienili na nowy model S9950.

Szczerze powiedziawszy moim zdaniem ten nowy, niby ulepszony model jest gorszy ponieważ WYRYWA WŁOSY. Dobrze prostuje ale niedaleko płytek znajduje się mała szpara w którą lubią się czasami wciskać włosy (w starym modelu bez ruchomych płytek to nie występowało).

Jednak z samego efektu prostowanie włosów jestem bardzo zadowolona. Moja koleżanka, która ma o wiele bardziej kręcone włosy niż ja również używa Remingtona - i nikt by nie pomyślał, że ma barana na głowie.

Używam tego produktu od: od 2013

Rewelacyjna

Prostownica idealna. Włosy są po niej gładsze, a efekt prostowania utrzymuje sie na długo.

PLUSY:
- dobrze prostuje
- bardziej lśniące włosy
- długi kabel
- szybko się nagrzewa
MINUSY:
- brak

Ilość zużytych opakowań: genialna

Najlepsza

Kupiłam ja kilka lat temu w Anglii, mimo ze używam ja juz ok 4-5 lat wciąż jest bardzo dobra. Nie niszczy włosów, wystarczy jedno pociągnięcie i sa idealnie wyprostowane, jak dla mnie najlepsza jaka używałam !

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1