Preparat regenerujący hipoalergiczny

Preparat regenerujący hipoalergiczny

Preparat jest przeznaczony do pielęgnacji kruchych i łamliwych paznokci. Przywraca naturalne nawilżenie paznokci, regeneruje je dzięki wapniowi i witaminie E. Nie zawiera formaldehydu, toluenu, kamfory i DBP.

Cena: 9,20 zł

okropny

pieniadze wyrzucone w bloto..z panzokciami nie robi nic mam wrazenie ze jeszcze bardziej je niszczy..bo sa kruche ilamliwe..szkoda pieniedzy...niewypał!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Nie robi nic

Kupiłam już 2 opakowanie tej odżywki, wierząc, że może przy dłuższym używaniu coś zrobi z moimi marnymi paznokciami, ale niestety :( dalej są suche, rozdwajają się... jedyny plus to ładny mleczny kolor, ale co z tego skoro odpryskuje w ciągu dwóch dni.
Do tego szybko gęstnieje w opakowaniu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dawna

taki sobie

odżywka po dwóch dniach na paznokciach przestaje być przeźroczysta, pęka, a miejsca pęknięć robią się czarne, matowieje i ogólnie wygląda nieestetycznie. pod kolorowy lakier jak najbardziej. wygładza płytkę paznokcia, szybko schnie... ale sam jest nie bardzo,.. chyba ze na jeden dzień.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Anna Małecka masaż twarzy

Dla mnie rewelacyjny

Dostałam ten lakier, bo babci nie przypasował :P Pomyślałam, że jak już babcia nie chce to tragedia, bo babcia mało wybredna jest :D A tu niespodziewanie okazał się rewelacyjny

- idealny jako lakier bezbarwny
- naprawdę poprawia stan paznokci, stosuję go w przerwach między malowaniem paznokci na intensywne i ciemne kolory( brązy, granaty,czerwienie), żeby zregenerować paznokcie
-zdarza mi się go stosować jako bazę pod inny lakier,albo na lakier właściwy i w obu przypadkach świetnie się sprawdza

Zdecydowanie zagości w mojej kosmetyczce na dłużej :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Taki sobie

Sprawdza się raczej w roli lakieru niz odzywki. Znaczących efektów poprawy stanu paznokci nie zauważyłam ale świetnie sprawdza sie jako dyskretny, mleczny lakier do paznokci. Już po jednej warstwie wygładza paznokcie które pięknie lśnią i nic więcej nie trzeba nakładać. Jest sredniotrwały- u mnie wytrzymuje srednio 3 dni.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

na 6+ bardzo dobry

Posiadam ten lakier nawierzchniowy regenerujący.Plusy:
+dobrze się rozprowadza na paznokciach
+ma chemiczny zapach jak większość lakierów tego typu
+łatwo się go zmywa jak się nawet położy zwykły lakier
Kupiłam go w przydrożnej drogerii za 10 zł, ale wart jest swojej ceny!!!! Kolejne plusy to to, że paznokcie się po tym nie rozdwajają, nie są łamliwe i taka kuracja naprawę działa, przynajmniej w moim wypadku.Uzywam go sporadycznie, jak mam ochotę się pomalować, działa wtedy jako lakier bezbarwny.
Gorąco polecam!!!!!! Warte swojej ceny, napewno warto mieć go w torebce albo chociaż na toaletce w łazience.Lepszego preparatu na łamliwe i rozdwajające paznokcie nie znalazłam, próbowałam już różnych preparatów ale ten jest jedyny jaki uzywam.Jest po prostu rewelacyjny, jako bezbarwny lakier sprawdza się idealnie.Jeszcze raz polecam z czystym sercem!!!! Ma dużą datę ważności, nie odpryskuje i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:kiedyś lato 2006 roku
Ilość zużytych opakowań:początek 1

średniawka

Stanu paznikci nie poprawia szczególnie,trochę mniej się rozdwaja,jednak nie jestem przkonana czy to akurat zasługa tej odżywki(bralam w miedzyczasie tabletki ze skrzypem)
Dość dobrze się trzyma na panokciu dlatego może sluzyc jak baza podkladowa.
Plusik za ładny kolorek.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Swietny!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Preparat to strzal w dziesiatke! Kupilam go gdy postanowilam zapuszczac pazurki.Mam tendencje do obgryzania a malo tego paznokcie mi sie lamia,krusza(zapewne z braku witaminek).Po nalozeniu preparat bardzo szybciutko schnie,wrecz blyskawicznie.Mozna go uzywac samodzielnie lub jako podklad pod jakis lakier.Stosuje go juz ok 1,5 miesiaca i zauwazylam znaczna poprawe.Paznokcie staly sie mocniejsze,twarde,nie lamia sie(i musze sie przyznac ze mam calkiem ladne paznokcie).Polecam z czystym sumieniem. ;-)

Niezły

Chciałam kupic słynną witaminową bombę ale w Carrefourze nie było, chyba wizażanki wykupiły :D w związku z tym, postanowiłam kupić coś innego - wybór padł na preparat regenerujący. Uważam że jest niezły, choć nie rewelacyjny - łatwo się go nakłada, tworzy naprawdę twardą powłokę ochronną na powierzchni paznokcia - odporną na kruszenie czy łuszczenie. Trzyma się o wiele lepiej niż odżywki Sally hansen, które odpryskują już dnia następnego (w ogóle mam wrażenie że bije odzywki Sally Hansen na głowę, no może z wyjątkiem Get Strong). Podoba mi się ta odżywka - można ją nosić samodzielnie, można używac jako podkład pod kolorowy lakier. Szybko wysycha na paznokciu. Po jakimś czasie zaczyna gęstnieć w buteleczce, ciężko ją wtedy równomiernie rozprowadzić. trochę wzmocniła moje beznadziejne kruche paznkocie - uważam że zasługuje na ocenę 4+. Cudów nie oczekuję, to dobry preparat.