Pędzel do pudru

Pędzel do pudru

Pojemność 1 szt

Pędzel do pudru o miękkim i delikatnym włosiu o zaokrąglonej formie rozprowadza jednolicie puder sypki lub w kompakcie.
Może być używany do nakładania różu na policzki.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny

Pędzel świetny.Jak producent opisuje jest on przeznaczony do pudru,nie do bronzera i za to nie można mu odjąć gwiazdki.Jest gęsty,miękki i sprężysty.
Podsumowując:
+plusy:
-miękki
-gęsty
-spręzysty
-minusy:
-słabo nakłada róż

Używam tego produktu od: 3 tygodnii

Może być

Ogólnie podsumowując pędzel ok. Używam go do pudru w kulkach na kości policzkowe i chyba tylko do tego najlepiej się nadaje. Poręczny, mógłby mieć tylko trochę bardziej miękkie włosie.

Ilość zużytych opakowań: cały czas ten sam

Jestem zadowolona

Na początku również mój pędzel gubił włosie, jak długo to trwało - nie pamiętam ale na pewno nie więcej niż miesiąc :) Po tym okresie linienia ;) jest już bez zarzutu. Znakomicie się trzyma, nic nie gubi, jest miękki.
Minus za to, że zupełnie nie nadaje się do rozprowadzania pudru brązującego na kości policzkowe itd. dlatego, że jest mało precyzyjny.
Ale tak ogólnie - fajny. Nie narzekam.

Używam tego produktu od:

Remington

Można kupić.

Mam ten pędzel od ok. 2 lat. Na samym początku - tj. przez okres jakichś paru miesięcy po kupnie - podczas użytkowania wypadały z niego pojedyncze włoski i zostawały na twarzy. Później jednak (pewnie już wypadło to co miało wypaść ;-) się to skończyło. Włosie na szczęście nie stało się zauważalnie rzadsze. Dobry pędzel i do pudru i do różu; ładnie rozprowadza kosmetyk na skórze. Bez problemu się go czyści. Ogólnie jestem zadowolona. Aha, włosie nie jest naturalne (co dla mnie jest plusem). Jeśli ktoś przyzwyczaił się do naturalnego, może wydawać się nieco twarde.

Używam od: ok. 2 lat.