Skin Care, Skin Refiner Exfoliating Scrub (Peeling enzymatyczny do twarzy)

Skin Care, Skin Refiner Exfoliating Scrub (Peeling enzymatyczny do twarzy)

Zgłaszająca osoba: lejka

Preparat złuszczający w postaci delikatnego żelu. Skutecznie usuwa martwe komórki naskórka. Drobinki peelingu są jednakowej wielkości i charakteryzują się taką samą siłą tarcia dzięki czemu peeling nadaje się nawet do cery wrażliwej. Peeling zawiera naturalne ekstrakty złuszczające:

- Ekstrakt papai stanowi źródło naturalnych enzymów rozpuszczających zrogowaciały, martwy naskórek, nawilża
- Ekstrakt ananasa ma działanie złuszczające, oczyszczające i nawilżające

Peeling doskonale oczyszcza zatkane pory, zmiękcza naskórek i przywraca skórze gładkość. Świeżo, cytrusowo pachnie.

Rezultaty:
Działa natychmiastowo. Zaraz po zastosowaniu skóra staje się odświeżona, gładka, zdrowsza. Przy regularnym stosowaniu skóra nabiera blasku, promienności i elastyczności.

Przeznaczenie:
Do każdego typu cery, także wrażliwej. Powyżej 18 roku życia.

Stosowanie:
Peeling zawsze używamy po oczyszczeniu skóry żelem lub mleczkiem na lekko zwilżoną twarz. Omijamy okolice oczu. W zalezności od rodzaju cery używamy go na 3 sposoby:

Cera wrażliwa lub z popękanymi naczynkami - nałożyć kolistymi ruchami i pozostawić na 20 minut. Nie robić masażu - delikatne enzymy same rozpuszczą martwe komórki naskórka. Na końcu spłukać wodą mineralną i osuszyć twarz. Stosować 1 raz w tygodniu.
Cera tłusta i mieszana - robić masaż kolistymi ruchami przez 3-4 minuty. Spłukać i osuszyć. Stosować 2 razy w tygodniu
cera trądzikowa, z zaskórnikami - nałożyć kolistymi ruchami i pozostawić na 20 minut. Następnie zrobić 2 minutowy masaż. Na końcu spłukać wodą mineralną i osuszyć twarz. Stosować 2-3 raz w tygodniu.

Główne składniki:
Ekstrakt papai, ekstakt ananasa, enzymy, gliceryna, pochodna olejku kokosowego, guma ksantanowa, proteiny soi.

Pojemność: 75 ml

Cena: 29,90 zł

Bardzo dobrze złuszcza naskórek, nie podrażniając wrażliwej skóry

Peeling ten ma ładny zapach, idelanie rozprowadza się na skórze, delikatnie, ale zarówno skutecznie ją złuszczając. Nie podrażnia skóry twarzy. Idealnie nadaje się dla osób, które mają cerę wrażliwą, skłonną do podrażnień, ale też sprawdza się przy skórze z problemami.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania duże

dobry, gdy robiony na ''sucho'

na początku przeklinalam go... jest za rzadki... baardzo delikatny
wiec pewnego dnia sie wkurzylam i zrobilam do po kapieli na lekko wilgotna twarz. masowalam z 3-4 min i efekt był fenomenalny :) zaskówniki zniknęly, skóra jedwabista, zero podrażnien, ujednolicony koloryt skóry.

nie jest to jednak najlepszy peeling jaki uzywałam :)

Używam tego produktu od: 2lat

nieciekawy

Peeling ma zbyt lejąca konsystencję, zbyt delikatnie złuszcza (muszę używać co drugi dzień) i ma koszmarny zapach - gabinetu dentystycznego. Zmęczę do końca, szkoda mi wyrzucić a mam nadzieję że szybko się skończy skoro tzreba tak często używać.

Avon Mark - relacja

przeciętny

Nawet nie wiedziałam, że tego peelingu można też używać jako enzymatycznego ;) Moim zdaniem jest to peeling niezbyt udany (jako mechaniczny). Bardzo delikatny, złuszcza naskórek wręcz zbyt delikatnie, prawie bez efektów. Do tego lejąca, niezbyt przyjemna konsystencja.

Nie szoruj!

Dużą zaletą jest to, że nie muszę szorować nim twarzy, bo peeling sam rozpuszcza martwy naskórek. Jest bardzo wydajny i wygodny w uzyciu. Skóra jest bardzo dobrze oczyszczona. Polecam!

niespecjalny

Niby czyści, ale jakoś tak mało efektywnie. :(Poza tym jest dość ostry, tzn. szczypie i nie jest zbyt wydajny.

raczej nie

Do działań peelingujących nie mam zastrzeżeń, do konsystencji też nie. Stosowałam z masażem, więc może dlatego, skóra była po nim gładka i miła w dotyku. Ale wielkich efektów nie można się spodziewać, nie wyróżnia się wśród innych, a do tego ten zapach!!! Sztuczny i ohydny, dla mnie trudny do wytrzymania, więc odejmuję jedną gwiazdkę. Zużyłam w bólach pół opakowania, teraz resztę wykorzystuję do ciała podczas kąpieli, wtedy zapach mi tak bardzo nie przeszkadza. Ogólne wrażenie: nie chciałabym powtórzyć, więc dwie gwiazdki... Ilość zużytych opakowań: z trudem do połowy, reszta do ciała

zero efektu

Choćby nie wiem co robić - nie przynosi efektu. Jest niesamowicie rzadki, jak woda. Kuleczki malutkie, niezauważalne. Moim zdaniem nadaje się ewentualnie dla cer bez żadnych problemów, a i tak z powodzeniem można znaleźć inny, lepszy. Generalnie - odradzam, szkoda pieniędzy, mimo że kosztuje niewiele.

rzadziak ;)

Chrzczony, czy jak ? ;P Bo jest rzadki, rzadki, rzadki! za rzadki. W sensie konsystencji (wylewa się z tubki, i spływa z twarzy) i w sensie zawartości drobinek (za mało). Domagam się drobinek, bo enzymatycznego działania nie uświadczysz. Zapach też nieszczególny. Eh...

drażni

Kupiłam go dlatego,że mam wrażliwą, naczynkową, alergiczną cerę. Peeling miał być z założenia enzymatyczny. Ma bardzo delikatne drobinki, jednak mimo wszystko drażni moją skórę, a bez tarcia niestety działa bardzo słabo. Bardzo wydajny mam go już około roku i nie mogę skończyć. Używam raz na 12-14 dni. Na początku mi pasował, ale ostatnio skóra jest po nim podrażniona, nie jest czerwona, tylko piecze przez jakiś czas. Zostało mi go na jakieś 3-4 użycia, ale chyba go już wyrzucę. Następnego nie będzie

nie przy moich wrażliwych

Kupiłam go w ostatniej promocji z żelem liposomowym pod oczy i z serum liftingującym. Z dwóch ostatnich produktów jestem nawet zadowolona ale peeling dla mnie to niestety niewypał. Nie dosyć, że wylewa się z tubki, to na dodatek przy wcieraniu do w skórę strasznie zaczęły mnie szczypać oczy. Po zastosowaniu moja skóra choć jest z natury tłusta tak się ściągnęła, że czułam się jakbym miała na twarzy maseczkę ściągającą. Na drugi dzień rano, co prawda ściągnięcie minęło ale za to skóra była za mocno wysuszona. Spóbuję go użyć jeszcze za dwa dni... może będą lepsze efekty... zobaczymy...

nie spełnia oczekiwań

Używam wytrwale od jakigoś czasu i ciągle nie moge doczekać się efektów. Zdawałam sobie sprawę, że może nie być efektów od razu. Ale na nic się zdaje nawet systematyczne użytkowanie. Muszę go po prostu skończyć, bo szkoda wyrzucić.Mam troszkę gładszą skórę gdy zrobię nim peeling 2 razy pod rząd. Jest za rzadki, za drobny, mało skuteczny.Peeling z Avonu Kiwi jest tańszy a o niebo lepszy.