Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Twórcą perfum Chanel `Coco Mademoiselle` jest Jaques Polge (`Allure`). Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. `Coco Mademoiselle` od Chanel jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się.

Kategoria: świeżo - orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota
nuta serca: róża, orientalny jaśmin
nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo
Cena: ok. 300 zł / 50 ml

21% jesień/zima 79% wiosna/lato

Piękny otulający zapach

Zapach bardzo trwały czuć go na ciele cały dzień. Elegancki, wyczuwam w nim wanilię, która przeplata się z resztą kompozycji. Zapach rozwija się po kilku godzinach. Lekko pudrowy, otulający. Fajny na wieczorne wyjścia jak i na dzień.
P.S kupiłam w FM odpowiednik tego zapachu nr 18. Bardzo podobny, ale trochę mniej trwały.

elegancki zapach

wieczorowy zapach. BArdzo mocny elegancki zapach, ja wyczuwam w nim delikatne winogrona, ale to moja opinia :) polecam dla kazdej kobiety, ktora szuka czegos mocniejszego. Nie jest duszcacy. Ja osobiscie dostaje wiele komplementow w momencie gdy mam go na sobie :) Polecam, jest wsrod moich top zapachow.

Cudo :)

Ten jak i Chanel Chance są moimi KWC :) Cena jest wysoka, ale te perfumy są nie do przebicia, bardzo trwałe, wydajne, bardzo wiele osób mnie o nie pyta, gdy jestem nimi spryskana, zawsze otrzymuję dużo komplementów na temat tego zapachu :)

Chanel - Mademoiselle Privé

Otulenie na zimę

Kwiaty z dodatkiem pieprzu. To mój hit na co dzień zimą. Ciepły otulający, a jednocześnie interesujący przez tę nutę pieprzu przy kwiatach. Bardzo trafiony, unikalny i rozpoznawalny, żadna inna firma nie posiada podobnego zapachu.

kocham, kocham, kocham!!!

Jestem w trakcie 3 opakowania. Od kilku lat używam tego zapachu i nie wiem czy znajdę równie idealny. Subtelny, delikatny, mój hit! Używam go zarówno w zimie jak i w lecie. Moim zdaniem idealny na każda porę dnia
plusy:
- niesamowicie wydajny ( mam opakowanie 200 ml od 2 lat i zużyłam może 20%) wystarczy jedno psiknięcie )
- piekna buteleczka
Minusy:
- no oczywiście cena, jednak jestem zdania ze za taki produkt warto dac więcej

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo lubię

Super zapach. W przeciwieństwie do Chanel no.5, którego serdecznie nienawidzę, ten jest jednym z ulubionych. Świeży zapach, który nie dusi jak te mydło no5.

Używa produktu od: próbka

Cudowne <3

Słyszałam wiele o tym zapachu. Tak naprawdę zauważyłam, a raczej poczułam go u mojej nauczycielki ;) Zapach pozostawał w klasie przez 20 minut od jej wyjścia. Po prostu wspaniały! Otrzymałam próbkę tego cudeńka w Sephorze i myślę, że zdecyduję się na zakup oryginału ;)

Lekki, czysty zapach na wiosnę

Trudno się oprzeć wrażeniu, że lekkie zapachy Chanel mają w sobie nuty, które dają wrażenie czystości :)
O Mademoiselle rozpisywałam się na blogu kilka miesięcy temu (http://www.blessthemess.pl/coco-mademoiselle/) nic się nie zmieniło. To perfumy, których używam wtedy, gdy mam ochotę poprawić sobie humor i poczuć się dziewczęco.
Zabójczo trwałe, zapach nie do pomylenia z żadnym innym.

Mały minus

Piękny kobiecy zapach z nutą elegancji.
Małe zastrzeżenie co do trwałości dość szybko zapach dosłownie znika pozostaje tylko lekką nutą zapachowa na ubraniu.
Zero zastrzeżeń co do zapachu piękny ! Opakowanie piękne jak i buteleczka.

rewelacja

można nosić go nago, a i tak pozostanie się kobietą z klasą. Dla mnie, ten zapach to przede wszystkim elegancja, nie narzucające się piękno...jest intrygujący, uwodzicielski iiii..wart swojej ceny.

Elegancki klasyk

Ten zapach kojarzy mi sie z ponadczasowa elegancja i szykiem młodej kobiety. Zapach jest niezwykle przyjemny i trwały . Moim zdaniem sprawia ze kobieta czuje sie bardzo pewna siebie. Zdecydowanie jeden z must have

Chanelowska elegancja latem :)

Coco Mademoiselle to idealne perfumy na lato dla miłośniczek Chanel. Osobiście kocham intensywne zapachy: N5 i Coco ale latem jest potrzebne coś delikatniejszego ale równie ponadczasowego, eleganckiego a takie jest właśnie Coco Mademoiselle. Zdecydowanie są lekko orientalne, świeże, zmysłowe perfumy, które podkreślają kobiece piękno. Zdecydowanie kocham je za to, że mają w nucie głowy sycylijską pomarańczę, bergamotkę a w sercu: różę, jaśmin. Czyli jest to kwiatowo-owocowy zapach ale bardzo delikatny z bazą białego piżma, chłodzącej paczuli, nadającej ciepła wanilii i wetywerii. Zapach na początku jest pudrowo - owocowo-kwiatowy a później jak większość Chanel staje się bardzo delikatny mydlany. I choć jest to lekki perfum ale trwały, długo utrzymuje się na ciele.
Flakon oczywiście jak na Chanel przystało, tradycyjnie prosty, elegancki.