Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Chanel, Coco Mademoiselle EDP

Twórcą perfum Chanel `Coco Mademoiselle` jest Jaques Polge (`Allure`). Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. `Coco Mademoiselle` od Chanel jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się.

Kategoria: świeżo - orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota
nuta serca: róża, orientalny jaśmin
nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo
Cena: ok. 300 zł / 50 ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Niczym męski zapach

Dostałam perfumy w prezencie, sama nie zdecydowałabym się na ich zakup. Przypominają mi zapach męskiej wody kolońskiej. Są na pograniczu perfum kobiecych i męskich, dość kontrowersyjne. Na pewno nie przypadną do gustu osobom poszukującym zapachów kwiatowych, słodkich, świeżych, kobiecych. Idą w ciężką stronę nut gorzkich, niemalże męskich. Dla silnych kobiet, które nie lubią "landrynek" i kwiatów- na pewno będą strzałem w dziesiątkę. Ja mówię im zdecydowane NIE !

Piękno i elegancja:-)

Zapach Chanel Mademoiselle jest już że mną wiele lat i jest moim najlepszym zapachem, nie zamienię go na żaden inny. Jest piękny, elegancki, seksi, uwodzicielski, a perfumeria Dolce.pl, w której kupiłam mgiełkę do ciała Chanel, jest naprawdę najlepszą perfumerią w internecie. Polecam wszystkim, jak ktoś chce kupić oryginalne perfumy to tylko w Dolce.pl!!!

Zapach luksusu.

Posiadam EDP oraz EDT.I tutaj wersja toaletowa pachnie zupelnie inaczej,ale to temat na pozniej.Wersja EDP pachnie cudownie.Kobieco,klasycznie.Nie jest przeslodzona do bólu zębów.Zapach dopracowany do perfekcji.Pieknie rozwija sie o kazdej porze roku.Mozna ja nosic zima i latem.Dla mnie najpiekniej wibruje zapach teraz jesienia.Cudowne perfumy

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

Ulubiony, o kazdej porze dnia i roku

Perfum miałam już myślę przeszło setkę, ale zawsze wracam do tych, jako jednak tych najwspanialszych. Nawet droższe perfumy nie zepchnęły Mademoiselle z podium.
Zapach jest piękny, nie da się go zlekceważyć przechodząc obok ale jednocześnie nie jest nachalny i duszący. Często ludzie pytają czym tak pięknie pachnę lub zgadują od razu że to piękna Mademoiselle.
Jednocześnie zawsze czuję się w nim komfortowo - nie ważne czy zakładam eleganckie obcasy czy jeansy i czapkę z daszkiem - pasują. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem że to perfumy wieczorowe - są za lekkie, swieże - mogą być na wieczór ale na pewno NIE TYLKO na wieczór.
Ode mnie duży plus za całą gamę kosmetyków uzupełniających zapach jak żel pod prysznic, balsam (z drobinkami) , krem do ciała (gęsty) , mgiełka do włosów, wersja mini do torebki z wymienianymi wkładami itd itp
Perfumy dostępne zawsze i wszędzie, póki co Chanel wycofało pielęgnację z Duty Free ale zapachy zostawili, więc można je złapać w lepszej cenie niż w Perfumeriach - przy perfumach za ten rząd cen ma to już znaczenie.
Niestety nie trzyma się ten zapach na mnie szczególnie długo, ale zauważyłam że to zależy indywidualnie od użytkownika.

Kochasz albo nienawidzisz

Kochasz albo nienawidzisz - i ja zdecydowanie jestem w tej drugiej kategorii. Nie potrafię ich lubić. Kupiłam w ciemno i to mój błąd. Duszą mnie i jest mi nie dobrze. Nie mam zamiaru ich za to karcić to był mój błąd zamiast najpierw mogłam kupić próbkę a ja zachęcona pozytywnymi opiniami i poleceniami kupiłam perfumy i balsam w ciemno.. no trudno.. zachęcam do kupienia najpierw próbki.

MÓJ zapach

To mój ukochany zapach, niezmiennie od wielu lat. Po prostu perfekcja w każdym calu. Zmienny, żywy, wysokiej jakości - pachnie wspaniale o każdej porze roku i dnia odkrywając różne oblicza. Uwielbiam czuć go na włosach o poranku - zdarza się to zawsze, gdy mam go na sobie, ponieważ pachnie cały dzień, wieczór, noc i zostawia świetlisty ślad zapachu na włosach wyraźnie wyczuwalny jeszcze rano (moje są długie i "łapią" ów zapach ze skóry karku) .
Są dla mnie jak druga skóra. Na długo wyparły wszystkie inne zapachy, bo gdy chciałam pachnieć pięknie i zbierać komplementy ;) to ten zapach jest tego gwarancją. Obecnie używam rzadziej, ponieważ mam dużą kolekcję zapachów i je zmieniam, ale gdy już mam go na sobie to wciąż mam pewność, że tak pachnę właśnie ja. Kocham.
Szkoda, że nie ma opcji do wyboru : na każdą porę dnia i roku - bo tak w mojej ocenie jest.

mój ulubieniec

Moje ulubione perfumy piękna elegancka kompozycja po ich użyciu od razu lepiej się czuję. Dodatkowo utrzymują się na prawdę długo. Dostałam je w prezencie, który okazał się jak najbardziej trafnym. Pasuje nie tylko na wieczór, ale i na co dzień. Mimo, że zapach jest można powiedzieć "ciężki" to pasuje nie tylko do kobiet dojrzałych.

Piękny otulający zapach

Zapach bardzo trwały czuć go na ciele cały dzień. Elegancki, wyczuwam w nim wanilię, która przeplata się z resztą kompozycji. Zapach rozwija się po kilku godzinach. Lekko pudrowy, otulający. Fajny na wieczorne wyjścia jak i na dzień.
P.S kupiłam w FM odpowiednik tego zapachu nr 18. Bardzo podobny, ale trochę mniej trwały.

elegancki zapach

wieczorowy zapach. BArdzo mocny elegancki zapach, ja wyczuwam w nim delikatne winogrona, ale to moja opinia :) polecam dla kazdej kobiety, ktora szuka czegos mocniejszego. Nie jest duszcacy. Ja osobiscie dostaje wiele komplementow w momencie gdy mam go na sobie :) Polecam, jest wsrod moich top zapachow.

Cudo :)

Ten jak i Chanel Chance są moimi KWC :) Cena jest wysoka, ale te perfumy są nie do przebicia, bardzo trwałe, wydajne, bardzo wiele osób mnie o nie pyta, gdy jestem nimi spryskana, zawsze otrzymuję dużo komplementów na temat tego zapachu :)

Otulenie na zimę

Kwiaty z dodatkiem pieprzu. To mój hit na co dzień zimą. Ciepły otulający, a jednocześnie interesujący przez tę nutę pieprzu przy kwiatach. Bardzo trafiony, unikalny i rozpoznawalny, żadna inna firma nie posiada podobnego zapachu.

kocham, kocham, kocham!!!

Jestem w trakcie 3 opakowania. Od kilku lat używam tego zapachu i nie wiem czy znajdę równie idealny. Subtelny, delikatny, mój hit! Używam go zarówno w zimie jak i w lecie. Moim zdaniem idealny na każda porę dnia
plusy:
- niesamowicie wydajny ( mam opakowanie 200 ml od 2 lat i zużyłam może 20%) wystarczy jedno psiknięcie )
- piekna buteleczka
Minusy:
- no oczywiście cena, jednak jestem zdania ze za taki produkt warto dac więcej