Garnier, Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24h, Mleczko przywracające balans nawilżenia skóry 5a % Hydro - Urea

Mleczko Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24H to odpowiedź Garniera na problemy skóry suchej i odwodnionej. Jego innowacyjna formuła zawiera 5% Hydro-Urea - nawilżającego składnika aktywnego, który utrzymuje wodę w skórze, aby zapewnić jej optymalne i długotrwałe nawilżenie. Przywraca jej elastyczność i upragnione uczucie komfortu, powoduje ustąpienie uczucia ściągnięcia. Po tygodniu stosowania mleczka, skóra poprawia zdolność do utrzymania nawilżenia na optymalnym poziomie. Przez 24 godziny skóra jest łagodnie otulona.

Może być

Witam. Zakupiłam ten produkt dwa miesiące temu. Moja skóra potrzebuje nawilżenia, ten produkt sprawdził się rewelacyjnie!:)
Zapach jak zapach, taki zwykły, lecz jak ja posmaruje nim całe ciało to odczuwam zapach jakby \'stroju kąpielowego\'. Ale to nic, ponieważ, za moment zapach się ulatnia więc spokojnie możemy popsikać się perfumami.
Jest wydajny. Jeden minus- Po depilacji podrażnia skórę.

Używam tego produktu od: 2-miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Bohater dla przesuszonej skóry!

Jak dla mnie najlepszy balsam na jaki kiedykolwiek trafiłam. Mam bardzo suchą skórę na nogach i stopach. kupiłam go i jestem zachwycona, mimo problemów z suchą skórą stóp, po regularnym smarowaniu, skóra po tygodniu była bardzo delikatna i miękka, a ten efekt utrzymywał się bardzo długi okres czasu. Aktualnie kończy mi się opakowanie, które kupiłam w listopadzie, ale nie zrezygnuję z niego, mimo tego, że lubię eksperymentować z różnymi balsamami.

Używam tego produktu od: listopada 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Najlepszy balsam garniera do bardzo suchej skóry

To najlepszy balsam garniera do suchej skóry - ale zaznaczam do naprawdę bardzo suchej skóry!
U osób ze skórą nie mającą problemów z utratą nawilżenia, itp może się nie sprawdzić, a wręcz dręczyć -> lepki film na skórze i problemy z wchłanianiem.

Uzywałam kilku balsamów z garniera w tym słynny w czertwonej butli z syropem klonowym - który jest za słaby i u mnie się nie sprawdził (nie kupię go więcej).

Ten balsam zawiera 5% stężenie masła urea, więc pomyślałam że to brzmi dobrze i że może się sprawdzić:)
Nie myliłam się!

Zacznę od tego, że balsam kupiłam z czetwonym kremem do rąk w zestawie za ok 11 zł (jeden z produktów był gratis).

STAN SKÓRY:
Skórę na całym ciele oprócz nóg, a szczególności łydek i piszczeli mam normalną.
Na nogach istna sachara! Borykam się z problemem suchości od paru lat i zaznaczam, że mało który balsam w tej cenie tak dobrze działa!
___________________
Balsam nie sprawdził się u mnie na skórze w takich częściach ciała jak ranioma, ręce, brzuch, klatka piersiowa - był najzwyczajniej za tłusty, skóra była lepka, a po wyjściu z wanny kleiły się do mnie jakieś włoski, wełenki, itp bleh, więc się nie dziwię, że niezadowolone opinie są od osób z normalną skórą, które twierdzą i są przekonane, że mają suchą skórę, a w rzeczywistości tak nie jest..

Dlatego jak balsamu używałam tylko i wyłącznie na nogi.

Na nogach sprwadził się świetnie, odpowiedni nawilżał i dżywiał moją przesuszoną skórę.
Faktycznie przywracał balans nawilżenia i doprowadzał ją do stanu "normalności". Efekt ukojenia był długotrwały i w 100% zadowalający. Nogi wyglądały na lekko nabłyszcone i podobał mi się ten efekt :)

KONSYSTENCJA:
Dość gęsta, jak typowy treściwy balsam, ja nie zgodziłabym się z nazwą producenta "mleczko" bo mleczkiem nie jest. Mleczko ma lżejszą konsystencję od balsamu, bardziej lejącą a ten pordukt takiej kosystencji nie ma.
Biała barwa.

0,5 gwiazdki odejmuję za zapach - drażniący, słodkawy, lekko mdły i na złość utrzymuję się na skórze całkiem długo. Na szczęście nie czuć go było, bo jak wspomniałam poźniej smarowałam nim tylko nogi (łydki, uda).

Dostepność - nie sprawia problemu.
Wydajność - starczył na ok. 2 miesięcy stosowania.

Z pewnością zaopatrzę się w kolejną butlę, tylko wykończę mój apteczny, równie dobry :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Zdecydowane NIE

Dostałam ten produkt w prezencie, jako część zestawu świątecznego. Nie zużyłam go nawet w połowie, bo wyrzuciłam opakowanie do kosza.

Produkt ma dziwny zapach, przypominający jakiś straszny syrop. Okropieństwo.

Strasznie szczypie jak się go nakłada na nogi- nawet dzień po depilacji!

Okropnie ciężki i tłusty, czuć film nawet po spaniu..

Wcale nie nawilża.

Wydajny, bo próbowałam używać minimalnych ilości.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

tylko dla bardzo suchej skóry

Polecam tylko osobom o naprawdę suchej, problematycznej skórze, dla reszty będzie zbyt ciężki.

+ dobrze nawilża BARDZO BARDZO wysuszoną skórę (moja mama sprawdziła na swoich przesuszonych łydkach, u mnie się nie sprawdził, ponieważ nie mam z tym większych problemów)
+niesamowicie wydajny

-jest zbyt ciężki dla skóry normalnej
-gęsty
-tłustawy film jest odczuwalny na skórze nawet rano
-okropny zapach
-złe opakowanie jak dla tak gęstego produktu, trzeba się namęczyć, żeby od połowy opakowania coś nam spływało
- opakowanie nie ma plaskiego korka wiec cieżko wykorzystać końcówkę produktu

Używam tego produktu od: lipca 2012

Dobry, ale nie najlepszy

Zdecydowałam się na ten balsam, ponieważ był w promocji (duże opakowanie za niecałe 10zł) no i zawiera mocznik.
Moja skóra po kąpieli jest przesuszona i swędzi. Po posmarowaniu balsamem to znika. Jednak po dwóch dniach nie używania go, skóra znów swędzi, więc jest to tylko powierzchowne nawilżenie.
Balsam pozostawia lekką tłustą powłokę, która utrzymuje się dość długo, co nieraz przeszkadza jeśli chcę szybko wyjść na zewnątrz.
Opakowanie mogłoby być inne, gdyż balsam jest gęsty i ciężko wykorzystać go do końca, trzeba się nieźle namęczyć :)

Plusy:
- szybko działa
- cena (w promocji)
- zapach
- łagodzi swędzenie powodowane suchością skóry
- efekt utrzymuje się długo, jednak po \'odstawieniu\' skóra powraca do poprzedniego stanu
- konsystencja
- nie uczula

Minusy:
- opakowanie
- brak głębszego nawilżenia (za to odjęta jedna gwiazdka)

Kupiłam jeszcze jedno opakowanie, jednak będę szukać czegoś innego

Używam tego produktu od: nie_pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kończę jedno duże

zawiodłam się

Mleczko Garnier okazało się bardzo drażniące i piekące.
Od kiedy zaczęłam je stosować zauważyłam straszne podrażnienia na skórze oraz wysypkę.
Po depilacji i naniesieniu balsamu skóra zaczęła mnie szczypać. I bez depilacji na skórę suchą jest to samo.

- konsystencja odpowiednia, wydajny
- klejący
- bardzo wolno się wchłaniał
- dziwny zapach, jak lekarstwo

Ilość zużytych opakowań: 3skończone

Idealne!

Idealne dla suchej i wrażliwej skóry. Dobre również dla małego dziecka!

-gęste i wydajne
-łatwo się rozprowadza na skórze
-skóra nawilżona przez 24h
-idealne po opalaniu
-nie uczula
-nie podrażnia
-zapach delikatny nie przeszkadza
-natłuszcza skóre przez co wygląda ona korzystniej
-idealne po goleniu/depilacji
-przystępna cena, szczególnie w promocji

Polecam!
Produkt wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

najlepsze

Mleczko idealnie nawilża i wygładza skórę. Sprawia, że jest bardzo przyjemna w dotyku. Co prawda nie mam bardzo suchej skóry, więc nie wiem jak by się na takiej sprawdziło, ale dla normalnej lub przesuszonej jest super.

nie wypał totalny

Mleczko miało poratować moją skórę podrażnioną nie odpowiednim proszkiem. Niestety nie zrobiło nic. Nawilżenie nijakie - za to tłusty film gwarantowany co najmniej przez 2 dni, ble. Żeby tego było mało ma dużo alkoholu w składzie i brudził pościel, nie wspomnę już o alkoholowym zapachu. Nie polecam, bubel totalny

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zużyłam nie całe jedno i wyrzuciłam

Dobry dla wymagających!

Garnier, Garnier... ah... zawsze gdy ktoś mówi o tej firmie na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Nigdy nie zawiodłam się na ich kosmetykach. Są ratunkiem dla mojej skóry, która potrzebuje natychmiastowego nawilżenia.

+skóra nawilżona przez 24h? Prawda!
+skóra nawodniona, odżywiona? Prawda!+konsystencja nie wylewająca się
+zapach
+idealny na każdą porę roku
+niektóre balsamy mają beznadziejne zamknięcia, ale to spisuje się na medal

-jedyne co mi się nie podoba to wielkie opakowanie... mogło by być bardziej poręczne

Taki minus można przeboleć, gorąco polecam na wysuszone ciało! Przy takiej terapii pielęgnującej nasz skóra będzie zdecydowanie gotowa na pokazanie się w lato w stroju kąpielowym, w spódniczce - bez białych śladów ukazujących suche miejsca. Naprawdę jest to jeden z lepszych balsamów na rynku!

dobry

+zdecydowanie bardzo dobrze nawilża
+efekt nawilżenia utrzymuje się na długo po nałożeniu
+delikatny zapach
+dosyć gęsta konsystencja(nie lubię rzadkich balsamów)

-opakowanie( nieporęczne, ciężko zużyć produkt do końca, ciężko wycisnąć z opakowania, nawet gdy jest jeszcze połowa produktu)