Masło Kakaowe (Krem przeciwzmarszczkowy Q10)

Masło Kakaowe (Krem przeciwzmarszczkowy Q10)

Wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych. Opóźnia procesy starzenia się skóry.
Nawilża i poprawia koloryt skóry.
Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Zawiera: Koenzym Q10, wit. E, F, A, masło kakaowe, masło Shea.

Nie polubiliśmy się!

Krem nie jest zły. Ma cudowny zapach, lekką formułę, niską cenę, standardowe opakowanie ziajki! Mimo wszystko się nie polubiliśmy. Nie dawał efektu normalnego kremu ziaja masło kakaowe, które lubię! Oddałam go siostrze, może dla nie będzie dobry!

Używam tego produktu od: kwietnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029483].usefull || 0 }}% pomocna.

Mimo najszczerszych chęci

Krem jest bardzo przyjemny w użyciu: dobrze się rozprowadza, pachnie krówkami, nie jest tłusty tak jak jego \'normalny\' brat, więc można używać na dzień (ewentualnie lekko matowiąc chusteczką), cena przystępna, ale niestety...

Mam skórę normalną, do suchotników nie należę, a jednak po nałożeniu tego kremu po pierwsze, czuję ściągnięcie skóry, a po pewnym czasie okropną sacharę. Skóra krzyczy o nawilżenie, marszczy się i źle wygląda. Liczyłam na więcej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953067].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

+ krem ma lekką konsystencję
+ szybko się wchłania
+ ładny, nienachalny zapach
+ bardzo wydajny
+ skóra po nim jest gładka

- cena za którą go kupiłam ( 9,50 zł w sklepie Ziaji) przepłaciłam...

Ilość zużytych opakowań: 2 i zaczęłam 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938406].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

geniusz w małym słoiku

Kiedyś w zamierzchłych czasach, kiedy udzielała się w internetach TheCurlyGal usłyszałam o tym kremie po raz pierwszy w filmiku wyżej wymienionej.
Gdzieś z tyłu głowy miałam zakodowaną informację, że taki krem jest.
Przypomniałam sobie o nim jak przyszły do nas na chwilę mrozy w okolicach grudnia. Weszłam do sklepu ziai, kupiłam krem i zaraz w najbliższej łazience umyłam ręce i posmarowałam sobie nim nos i policzki. I wtedy to poczułam - to była mięciutka kakaowa kołderka, która otuliła mój czerwony nos i policzki. Już żadne mrozy nie były mi straszne.
Swoje pudełko podrzuciłam mamie na spróbowanie. Mama moja ma twarz suchą, wrażliwą, dużo rzeczy ją uczula, zmarszczki też ma. No i ona też się zakochała w tym kremie, bo nawilża genialnie, bardzo szybko się wchłania.
Ja mam za to cerę mieszaną, ze skłonnością pewną do niemiłych niespodzianek, powolne początki pierwszych zmarszczek. I kocham ten krem bardzo bardzo.
Kiedy mam wysuszoną skórę mogę posmarować się rano - za kilka chwil wszystko mi się wchłonie i NIE ŚWIECĘ SIĘ. Mogę spokojnie przypudrować sobie nosek i nic mi nigdzie nie spływa.
Mogę nałożyć grubą warstwę kosmetyku na noc - rano twarz mięciutka, nawilżona - cudowna. Smaruję się pod oczami - nic nie szczypie, nic nie gryzie.
Jest śmiesznie tani jak za takiego mistrza, ma wygodny lekki słoiczek - to ważne dla mnie, bo co weekend wożę ze sobą wielką kosmetyczkę.
Super ekstra, naprawdę warto kupić. A jak komuś nie spasuje to dobry do rąk, łokci i innych suchych miejsc ;)

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889561].usefull || 0 }}% pomocna.

Kupiłam go dzięki recenzjom

Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 8.20 zł. Można go dostać taniej, więc przepłaciłam. Kremu używałam dwa razy dziennie.

Kosmetyk delikatnie i bardzo ładnie pachnie. Jest lekki, czyli nadaje się do mojej tłustej cery. Kolor kremu jest lekko beżowy. Produkt poprawił koloryt mojej skóry. Natomiast nawilża normalnie, dlatego więcej jak 4 gwiazdki mu nie dam.

Skład produktu mnie bardzo odpowiada. Jest w nim dużo substancji, które zapobiegają utracie nawilżenia skóry. Koenzym Q10 (Ubiquinone) i witaminy np. witamina E (Tocopheryl Acetate) występuje przed substancją zapachową, co przemawia na korzyść tego produktu. Oprócz wymienionych skladników kremik zawiera olejek palmowy, olej canola, olej sojowy, olej arachidowy, ekstrakt z łubiny orzecha włoskiego.

Podsumowując, jest to dobry krem. Chętnie go kupię ponownie i polecam ten produkt. Kosmetyk można dostać w sklepie firmowym Ziaji.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884836].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny !

Zalety:
+lekka konstystencja
+szybko się wchłania
+cena
+poparawia stan skóry koloryt może nie znacznie ale cera wydaje się ładniejsza i odżywiona
+nawilża i to bardzo dobrze
+piękny zapach

Wady:
-Nie zawiera Q10 (o którym jest mowa) ani witamin chyba że poprostu zostały pominięte w składzie w co wątpie..

P.s niektóre użytkowniczki piszą że nie działa na zmarszczki to chyba normalne ponieważ to krem przeciwzmarszczkowy co znaczy że osoby które już je mają raczej nie powinny go stosować ponieważ efektów raczej nie zobaczą. ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[750165].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Krem ma piękny zapach , dobrze nawilża. Konsystencja w sam raz. Świetnie się rozprowadza. Kem nie pomaga na zmarszczki , ani w sposób zauważalny nie poprawia kolorytu skóry, ale da się to wybaczyć. Największym minusem jest to, że nie zawiera filtru SPF.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[584701].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujdzie w tłoku

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami. Spodziewałam się czegoś lepszego, a to taki średni, żeby nie powiedzieć słabej jakości (z uwagi na brak nawilżenia) krem.

Zalety:
+ konsystencja, łatwo się wchłania,
+ zapach,
+ cena.

Wady:
- słabo nawilża - musiałam stosować 3-4 warstwy, bo skóra była ciągle wysuszona,
- nie poprawia kolorytu skóry,
- nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego - nie zwiększył napięcia mojej skóry.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[514469].usefull || 0 }}% pomocna.

warto wypróbować !

nie zauważyłam jakichś cudownych właściwości, ale na pewno ten produkt niczego złego naszym buziom nie uczyni . skóra wydaje się być nieźle nawilżona, miękka i gładka. co do poprawy kolorytu ..hmm?? może faktycznie cera nabiera ładniejszej matowej barwy ??. no i zapach :-) bardzo mi się podoba :-)na redukcję zmarszczek jednak nie ma co liczyć :-(

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[389499].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Ten krem jest niesamowity. Nie podrażnia, nie zapycha, wygładza i nadaje jednolity koloryt. Cera wygląda lepiej niż z użyciem podkładu.
Szkoda, że bez filtrów, ale na rynku nie ma chyba jeszcze dobrego kremu z Q10 i filtrami.
----
Edit: odejmuję 2 gwiazdki, bo po kilku użyciach mam na twarzy trzy wielkie bąble, które nie chcą zejść. Bardzo podobne do tych, które miałam (mam nadal) po Lirene kremie ultra-nawilżającym. Ktoś wie, który składnik kremu może to wywoływać?

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: ciut

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[359464].usefull || 0 }}% pomocna.