Nivea Bath Care, Pielęgnujący żel pod prysznic izotoniczny

Nivea Bath Care, Pielęgnujący żel pod prysznic izotoniczny

Dodatkowa porcja energii dla Twojej skóry!
Pielęgnujący żel pod prysznic Izotoniczny NIVEA Bath Care o energetyzującym zapachu zapewnia orzeźwiającą kąpiel pod prysznicem, zwłaszcza po wysiłku fizycznym. Wzbogacony kompleksem minerałów, pro-witaminą B5 i ekstraktem z cytryny pielęgnuje Twoją skórę i dostarcza jej energii.

Zawiera pielęgnującą Formułę Aquasoft.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoyl Glutamate, Parfum, Citric Acid, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Salicylate, Glycerin, Laureth-4, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Polyquaternium-10, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Panthenol, Citrus limonum, Passiflora Quadrangularis, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Alcohol Denat., Laureth-2, Potassium Sorbate, CI 74160, CI 14720, CI 47005

Cena: 9,50 zł / 250 ml

PI ĘKNY ZAPACH !!!

Uwielbiam ten zapach: świeży i jednocześnie słodki - orzeżwiający i intensywny, marzę o takich perfumach. Bardzo poprawia mi nastrój, zwłaszcza rano. Idealna konsystencja: lekko kremowa, metaliczny kolorek, ladnie myje, dobrze się spłukuje. Dla mnie super!!!...

Świeży...

Opakowanie raczej męskie. Zapach? Piękny, podchodzący pod cytrusy, głównie grapefruita. Konsystencja jak to w Nivea – gęsta., a dzięki temu jest wydajny. Dobrze się pieni, jest lekki, jednocześnie kremowy. Dosyć dobrze myje, pozostawia skórę miękką i gładką. Średnio nawilża. Lepiej użyć po nim balsamu., by nie mieć suchej skóry. Cena średnia, ale produkt jej warty. Zużyłam jedną butelkę. Raczej nie powrócę do niego, bo ostatnio wolę kosmetyki bardziej delikatne w zapachu

Nie z uzasadnieniem

Męskie opakowanie, trochę niezdecydowany zapach - ni to dla kobiet, ni dla mężczyzn, ni dla niezdeklarowanych.
Przede wszystkim zapach niby nic, ale pod prysznicem mnie drażnił. Nie pieni się w żaden re-we-la-cyj-ny sposób, jest przeciętnie wydajny i też przeciętną/normalną ma skuteczność. Balsam do ciała po nim jest absolutnie konieczny, jeśli go nie ma lub jest złej jakości lub oba - czyli jest używany sporadycznie - jest opcja, że będa tego nieprzyjemne konsekwencje. Żel BARDZO wyszuszył moją skórę. Pierwszy raz w zyciu, w sytuacji, kiedy nawet nie chodzę na pływalnię - miałam suche i szorstkie placki na ciele, które trzeba było traktować omastą kilkukrotnie w ciągu dnia, by sobie poszły.
W żadnym wypadku nie kupię ponownie. W ogóle co to znaczy, izotoniczny?

Manicure - odwrócony french

Fajny

Polubiłam ten żel i to nawet bardzo;) tak samo jak Mleko i witaminy Nivei w żadnym razie nie wysusza skóry, po kąpieli jest ona miękka i taaaka przyjemna w dotyku :P. Żel ma fajny metaliczny kolorek i ładny zapach, który jednak moim zdaniem jest trochę męski
:-/. Ogółem - nie żałuję zakupu :)

orzeźwiający

Przyjemnie, orzeźwiająco pachnie cytrusami, szczególnie grejfrutem. Doskonale się pieni. Dobrze sie spłukuje. Ma ciekawy, metaliczny kolor. Opakowanie też ładne, choć przypomina mi męskie kosmetyki. Przyjemnie orzeźwia całe ciało. Nie nawilża, zresztą od tego są balsamy, ale też nie wysusza. Dość wydajny. Warto spróbować.