Maseczka oczyszczająca z glinką (Maseczka do twarzy)

Maseczka oczyszczająca z glinką (Maseczka do twarzy)

Maseczka oczyszczająca z glinką oczyszcza głębokie warstwy skóry, ściąga pory i wchłania nadmiar sebum. Cera jest nieskazitelna, oczyszczona, pełna blasku, wolna od zanieczyszczeń.
Posiada sprytne zakręcane opakowanie, zapobiegające psuciu się maseczki po pierwszym użyciu, wystarcza na 3 razy.

Najlepszy produkt oczyszczjący jaki stosowałam

Bardzo efektywna maseczka.
Świetnie uspokaja skórę, stany zapalne skóry są w widoczynym stopniu zmniejszone po jej zastosowaniu. Skóra jest świerza, zmatowiona.
Pory zmniejszają się.

Produkt jest wydajny, a działanie na tyle silne, ze nadaje się do punktowego stosowania na zmianę skórną, lub tylko strafę T.

Naprawdę rewelacyjny produt.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej 10

Nie działa

Lubię testować nowe maseczki. Tę kupiłam na promocji, bo raczej nie kupuję maseczek za 10 zł. Starczyła mi na 3 użycia (gruba warstwa).
Używałam tego kosmetyku pomocniczo z powodu wysypu po TriAcnealu. Nie mogę napisać, że jestem zadowolona. Wręcz przeciwnie, maseczka jest droga i oprócz ładnego zapachu nie przyczynia się do oczyszczenia twarzy. Nie niweluje wyprysków już widocznych ani podskórnych guli. Delikatnie rozjaśnia cerę. Ponadto maseczka jest bardzo trudna do zmycia, gdy nałoży się sporą ilość na twarz.
Nie polecam osobom wymagającym. Posiadaczkom jednego wyprysku na tydzień może się spodobać.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

POLECAM!!!

Maseczka IVR to maseczka oczyszczająca z glinką .
Dostępna w rossmannie za około 10 zł.
Producent obiecuje,że ta saszetka starcza na 3 użycia ... BZDURA ! Starcza na 4 !!! Co oczywiście zalicza się do wielkiego plusa !
Opakowanie genialne - wyciska się przez taką jakby " tubkę " i można ją na nowo zakręcić dzięki czemu nie dostaje się powietrze, a glinka nie twardnieje .
Kolor ma zielonkawy jak to glinka .
Zapach całkiem przyjemny, ale nie jest mocno wyczuwalny .
Po nałożeniu odrobinę " szczypie " w twarz, ale to uczucie mija po kilkunastu sekundach ustępuje .
Po zmyciu skóra jest bardzo dobrze oczyszczona,ukojona,zmatowiona !

Po 4 użyciach zauważyłem,że na skórze mniej pierdółek wyskakuje !!

Polecam wszystkim mieszańcom,tłuściochom, tradzikowcom - na prawde maseczka genialna idealna na zastosowanie przed wielkim wejściem i przed zrobieniem makijażu !!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 czyli 8 użyć

Jak makijażem powiększyć usta

rozświetla cerę

bardzo lubię zieloną glinkę w kosmetykach, dlatego wypróbowałam tę maseczkę (promocja w rossmanie, ok. 7 zł). w pierwszej chwili poczułam delikatne szczypanie przy nakładaniu, ale trwało to któtko, trzymałam wiec maseczkę przepisowe 10 minut. po zmyciu cera nie miała sladu podrażnień. była rozswietlona i przyjemnie napięta, bardzo spodobał mi się efekt. być może nie bedzie się utrzymywał bardzo długo, ale nie wymagam cudów.
dodatkowy plus za to, że maseczka pozostaje elastyczna długo po nałożeniu (niektóre inne glinki szybko wysychają i tworzą się nieprzyjemne spękania od ruchów mimicznych)
cena regularna ok. 12 wydaje mi się wygórowana, ale w razie promocji-chętnie kupię znowu

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

produkt niemalże doskonały

Świetna maseczka, która daje naprawdę widoczne rezultaty.

Zalety:
-oczyszcza cerę, wchłania nadmiar sebum
-ściąga pory
-dobrze się aplikuje
-nie wysusza i nie ściąga twarzy
-ma praktyczne opakowanie

Wady:
-jest dość droga w porównaniu z innymi maseczkami w saszetkach
-mi dwie maseczki wystarczyły na 5 razy (czyli o jeden za mało w porównaniu z obietnicami producenta)

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

bardzo fajna maseczka :)

bardzo lubię testować maseczki w saszetkach, wtedy jest mniejsza szansa na "wtopę", kiedy kupię dużą tubę kosmetyku i okaże się, że mnie uczula. tę kupiłam ze względu na cerę trądzikową. Może spektakularnych efektów ona nie przyniosła, ale powiedzmy, nieco złagodziła stany zapalne, trochę podsuszyła mniejsze krostki. Co ważne, nie podrażniła mi skóry (maseczki oczyszczające potrafią to zrobić) ani jej specjalnie nie wysuszyła.
Ogromny plus za opakowanie! starczyło mi na trochę więcej niż 3 użycia, stosowałam ją potem punktowo, świetny patent z zakrętką, dzięki której nie musiałam się babrać z rozcinaniem opakowania ani go potem zamykania na partyzanckie sposoby (wsuwką)

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

Jest dobra

Jestem zadowolona z tej maseczki. Efekty nie są spektakularne, ale na prawdę zauważyłam, że po jej zastosowaniu mam mniej widoczne pory. Nadmienię tylko, że niestety efekty nie są zbyt długie... Buzia jest napięta, wygładzona i promienna. A to stanowi fajną bazę pod makijaż. Starczyła mi na 3 razy, ale nie nakładałam jej zbyt wiele. Inne maseczki nie dawały mi takiego efektu.

Myślę, że maseczkę zakupię jeszcze raz przy okazji by używać jej przed jakiś dużym wyjściem.

bardzo dobra

Szkoda ze tafirma sprzedaje kosmetyki w takich małychj opakowaniach bo wieksza ilosc byla by na pewno bardziej opłacalna i poręcznijesza.
Efekty są i to spore! Tylko żę zauważalne przez 1-2 dni.
ale przy regularnym stosowaniu myslę że powinno byc dosc dobrze, ja uzywam niestety zadziej niz powinnam.
Kosmetyk rewelacja, działa,pomaga godny polecenia.
Opakowanie moze starczyc na 3 uzycia ale trzeba miec doswiadczenie by orientacyjnie wycisnac wystarczajacaa ilosc prpoduktu.
Polecam!!!

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Mogło być lepiej

Zostałam zachęcona do kupna słysząc wiele pozytywnych opinii na temat tej maseczki. Przyniosła ona rezultaty, jednak bez rewelacji. Minimalnie zwężyła pory, ale do oczyszczania moim zdaniem się w ogóle nie nadaje. Szkoda, bo produkty IVR są zazwyczaj bardzo dobre.

widać efekty

Maseczki tej używam przed ważnym wyjściem bo matuje skóre na wiele godzin, nie zauważyłam jednak długotrwałych efektów. Opakowanie nie starcza napewno na 3 aplikacje, w moim przypadku jest to 1,5 aplikacji. warto kupić , ale chętnie kupiłabym tańszą wersje ale szczerze mówiąc w drogerii nigdy się nie zetknęłam z inną niż ta :)Używam tego produktu od: -

Nigdy więcej

Zacznę od tego że miałam okazję wypróbować całą serię kosmetyków IVR w saszetkach, gdyż wygrałam te kosmetyki w jednym z konkursów. Po ich przetestowaniu stwierdziłam że nigdy nie kupiłabym ich z własnego wyboru, bo szkoda na nie pieniędzy. Nie chodzi mi tutaj o działanie tych kosmetyków, bo pod tym względem są może i dobre i kilka gwiazdek im się należy, ale o ilość kosmetyku w opakowaniu. Maseczka peel-of która według producenta starcza na 3 użycia nie starczyła nawet na pokrycie cienką warstwą pół twarzy, serum na powieki które rzekomo starcza na 10 aplikacji ledwo starczyło na 3, z pozostałymi kosmetykami było tak samo. Biorąc pod uwagę cenę kosmetyku do jego ilości jest to według mnie strata pieniędzy.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka różnych

Fajna glinka ;)

Już kilkakrotnie używałam tej maseczki i jestem naprawdę zadowolona. Jest to co prawda moja pierwsza maseczka z glinką, ale na moją cerę działa bardzo dobrze, więc daję 4 gwiazdki, a tej jednej nie, z przezorności ;) Tak więc maseczka bardzo fajnie oczyszcza, zwęża pory, sprawia, że skóra jest bardzo gładka, rozświetlona, miękka. Matuje też na jakiś czas, chociaż nie mam z tym dużych problemów. Co prawda nie wiem na ile maseczka działa, żeby dogłębnie oczyścić skórę, ale efekt po zmyciu jest zadowalający. Zauważyłam też jej bardzo dobry wpływ na moje przebarwienia potrądzikowe- są dużo mniej czerwone. Niestety, jak już napisałam któraś wizażanka- efekty są dosyć krótkotrwałe- u mnie ok. 2-3 dni, ale nie spodziewajmy się cudów po maseczce. Generalnie przyjemna, polecam :)