Pędzel do nakładania maseczek, Oriflame

Pędzel do nakładania maseczek, Oriflame

Pędzelek umożliwia łatwe i precyzyjne nałożenie maseczki.
Długość: 17 cm

Cena: 7zł

Kiepski

Użyłam go może dwa, trzy razy i rzuciłam w kąt. Zupełnie mi nie odpowiada, wolę nakładać maseczkę palcami. Przy nakładaniu tym pędzelkiem ,część maseczki zostawało we włosiu, które jest strasznie szorstkie. Poza tym i tak musiałam poprawiać palcami, ponieważ ciężko nim rozprowadzić maseczkę równomiernie.

taniec-połamaniec

Nie wiem, jak to się stało, ale podczas nakładania maseczki pędzelek cały się połamał i to z obu stron jednocześnie :( Wylazło włosie i pomieszło się z maseczką. Ponieważ była to maseczka zasychająca i szkoda mi było jej zmywać, chodziłam sobie z zaschniętą maseczką, z której sterczały białe włoski niczym u Wielkiej Opuncji. Wyglądałam jak kaktus. Na szczęście włoski zmyły się razem z maseczką :)Nie dociskałam go zbytnio do twarzy, naprawdę.Poza tym odniosłam dziwne wrażenie, że w ogóle nie nakładał tej maseczki, tylko ją chomikował we włosiu. Drapał. Co za knot :( Lepiej sobie kupić u pana We-My pedzelek prosty do różu, nakłada się nim (tzn. pędzelkiem, nie Panem We-Mą) maseczki sto razy szybciej i przyjemniej :)Dla przyzwoitości nie wypełnię poniższej linijki:

skusiłam się :D

Kupiłam sobie ten pedzelek bo uważam że jest bardziej higieniczny niż nakładanie palcami. Ma śliczny srebrny kolorek i miękkie włosie. Nakłada maseczkę cieniuteńką warstwą i przy okazji wykonuje lekki masaż twarzy :D cudo. Minimalna ilość maseczki zostaje na pedzelku i bardzo łatwo ją wypłukać. Może nie jest to najniezbędniejsza rzecz niemniej jednak nakładanie masek stało się szybsze, bardziej precyzyjne i przyjemniejsze. Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

3 rodzaje dolnej kreski

dobry

Nie najgorszy ten pędzelek. :)Nie używam za każdym razem, gdy nakładam maseczkę, ale dość często.Rozprowadza maź na twarzy dość łatwo i równomiernie, jest łatwy i przyjemny w użytkowaniu, choć oczywiście nie jest niezbędny. :)

Taki sobie

Pedzelek do nakladania maseczek to bardzo wygodna rzecz, ale niestety nie ten. Wlosie jest takie jakies plastikowe i szorstkie. Wyraznie drapie delikatniejsze partie twarzy.

przydatny

Ja kupiłam go sobie sama. :) Lubię nakładać nim maseczki, jest to wygodniejsze i przyjemniejsze od maźgania się palcami. Jest trwały i tani.Taki drobiazg a cieszy!

zbędny

Ja także dostałam go gratis (dosyć dużo zamawiam), sama nie kupiłabym go raczej nigdy i ... miałabym rację. Zdecydowanie wolę nakładać maseczki w sposób tradycyjny czyli palcami. Pędzelek jest niezbyt miły w dotyku (jak dla mnie zbyt szorstkie włosie). Uważam, że zakup go to zbędny wydatek.

świetny

Pędzelek dostałam gratis od konsultantki, sama bym nigdy sobie czegoś takiego nie kupiła, bo po prostu twierdziłam, że maseczkę można równie dobrze nałożyć palcami... A okazał się świetnym drobiazgiem, bardzo przydatnym. Dzięki niemu maseczkę można nałożyć szybciej i precyzyjniej niż palcami. W dodatku nakłada się ją równą warstwą. Z nim maseczki starcza mi na dwa razy dłużej niż bez niego, bo choć zawsze trochę jej na nim zostanie, to jednak maseczkę można nałożyć cieńszą niż palcami warstwą i w sumie oszczędza się jej więcej niż ta resztka na pędzelku. Łatwo go umyć pod bieżącą wodą. Warto się skusić, zwłaszcza jak ktoś lubi i często nakłada maseczki.