Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Power, Cashmere Touch, Lakier do włosów suchych i zniszczonych

Lakier Taft zapewnia utrwalenie, a przy tym dba o zniszczone i wysuszone stylizacją włosy. Włosy są miękkie i miłe w dotyku. System 3 Weather - chroni włosy przed zmiennymi warunkami pogody - promieniowaniem UV, wilgocią i silnym wiatrem. Nie skleja włosów jeśli będziemy pamiętać o spryskiwaniu ich z odległości 30 cm.

Mój ulubieniec

Jest to jeden z lepszych lakierów jakie miałam. Plusem jest przede wszystkim bardzo ładny zapach, zupełnie nie przypomina typowego zapachu lakierów do włosów. Mimo najwyższego 5 stopnia utrwalenia nie skleja włosów. Nie tworzy na głowie sztywnej skorupy. Włosy są utrwalone ale miękkie. Nie wysusza włosów. Bardzo go lubię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445081].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale przesusza skórę

Ten lakier jest naprawdę bardzo dobry i mocny, potrafi fryzurę utrzymać cały dzień bez poprawek, ma ładny zapach, nie skleja włosów, bardzo ładna szata graficzna, która raczej rzuca się w oczy na sklepowych półkach, cena również godna, co do jakości, jednak spray ma swoją wadę, wysusza włosy i skórę, po jego użyciu swędzi mnie cała głowa, niestety, więcej go nie kupię

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432096].usefull || 0 }}% pomocna.

na medal :)

jest idealny !
gdy go stusuje na mokre wlosy ladnie je przygladza nie pusza sie.
kiedy stosuje na sucho. dodaje objetosci :)
zapach tez fajny.
zawsze go kupuje w promocji :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432051].usefull || 0 }}% pomocna.
Większa obiętość włosów w 5 minut

Dobry

Zazwyczaj nie używam lakierów, ale na większe wyjście wolę się w ten sposób zabezpieczyć.
Mam wersję XXL, gdyż był w promocji i chyba nawet bardziej się opłacał, niż standardowa wersja.
Ładnie pachnie, nie ma tej mocno chemicznej otoczki.
Utrwalenie na 5. Bardzo mocne, ale nie sklejające i uważam to za coś ciężkiego do osiągnięcia. Z tym produktem zaryzykowałam i jestem zadowolona. Efekt jest możliwie naturalny, nie tworzy hełmu.
Po rozczesaniu włosy są miękkie w dotyku, więc podejrzewam, że może nawet coś dobrego dla nich robi. Z pewnością nie szkodzi, nie wysusza. Mogę polecić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374621].usefull || 0 }}% pomocna.

niezastąpiony

Bardzo dobrze utrwala, a przy tym włosy są elastyczne. Ja używam wersji najmocniejszej, nr 5. Wystarczy jego niewielka ilość, a nasze włosy są ładnie usztywnione, ale też nie jak hełm. Ma całkiem ładny zapach, wygodne opakowanie, psikacz nigdy mi się nie popsuł jak w lakierach innych marek. Opakowanie duże, starcza na naprawdę długo. Nie widzę w nim żadnych wad, dla mnie nr 1 .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372006].usefull || 0 }}% pomocna.

estetyczny produkt o ładnym zapachu i przeciętnym działaniu.

Z lakierami Taft mam ten problem, że podobnie jak z produktami Welli w kategorii lakierów do włosów stanowią one dla mnie jedno i samo, nie różniąc się między sobą niczym szczególnym.

Kupiłam ten produkt głównie przez wzgląd na obietnicę zachowania utrwalonej fryzury podczas rozmaitych warunków pogodowych. I niestety troszkę się zawiodłam... owszem, po odpowiednio obfitej aplikacji lakieru na włosy, fryzura jest stosunkowo trwała, niemniej nie pozostaje obojętna wobec wilgoci, deszczu czy wiatru. Wygląda lepiej niż wyglądałaby bez zastosowania takiego produktu, ale do ideału jej wciąż kawałek zostaje...

Lakier ładnie pachnie, skleja włosy, ale daje się szybko i elegancko wyczesać nie psując całości. Stosunek ceny - szczególnie w promocji, co zdarza się często - do jakości i wydajności jest adekwatny.

Dla niewymagających, a potrzebujących delikatnej pomocy na co dzień - polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174703].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Lakier jest bardzo fajny!
Może lekko skleja, ale mi to osobiście niebprzeszkadza bo tego nie widać ;-)
Bardzo fajny zapach
Nie przesusza, ani nie przetłuszcza włosów
Nie matowi

Jak dla mnie w sam raz

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005954].usefull || 0 }}% pomocna.

piękny zapach

Miałam raz ten lakier i byłam zaskoczona niezwykle przyjemnym, nie męczącym zapachem, doskonałym utrwaleniem, łatwością wyczesywania z włosów i nie sklejaniem pasm.
To chyba najlepszy lakier Taft. Żałuję, że kupiam w podwójnym pakiecie inny rodzaj, bo jest zdecydowanie cieńszy od tego. Jesli szukasz czegoś co nada włosom porządne utrwalenie, ale nie poskleja i nie pozbawi puszystości- to jest to lakier dla Ciebie.
Zapach to dodatkowy atut, najładniej pachnący lakier jaki spotkałam. Zapach jest słodki, pudrowy, przyjemny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956424].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry lakier

Kupiłam go z myślą o mega utrwaleniu. Nie spodziewam się od lakieru, który ma najwyższy stopień utrwalenia, że będę miała po nim super miękkie włosy, a jednocześnie utrzymane w jednym miejscu. Nie da się chyba tak :)
Ma dość przyjemny zapach, nie odrzucający. Wygodny aplikator - bez zatyczki którą za zawsze gubię. Utrwala włosy bardzo dobrze, fakt, trochę je skleja, za to minus pół, jednak jeśli zależy nam na mocnym utrwaleniu jakiejś fryzury to warto po niego sięgnąć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922907].usefull || 0 }}% pomocna.

Kaszmir:)

+ nie skleja włosów
+ nie śmierdzi chemią, ale i, jak dla mnie, nie pachnie zbyt mocno
+ utrwala, włosy dość długo utrzymują się w wyjściowym ułożeniu
+ładne opakowanie
+napis, że to kaszmir i pielęgnacja włosów wpływa pozytywnie na moją psychikę widocznie, bo go lubię :) chociaż włosy są suchawe po nim, jak po innych

POLECAM!!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919701].usefull || 0 }}% pomocna.