Gąbka antycellulitowa

Gąbka antycellulitowa

Firma Syrena wypuściła na rynek serię gąbek, wśród których znajduje się jedna, zaprojektowana specjalnie do walki z cellulitem. Dzięki swej specjalnej strukturze gąbka pobudza krążenie w tkance tłuszczowej, co prowadzi do redukcji "pomarańczowej skórki". Efekty są widoczne już po kilku tygodniach (testy wykazały, że po 4 tygodniach traciły nawet do 2 cm w obwodzie uda). Aby uzyskać takie rezultaty, należy korzystać z gąbki co drugi dzień: w czasie kąpieli trzeba nacierać nią uda przez dwie minuty. Klientki mogą to robić z pomocą szorstkiej lub gładkiej strony gąbki (w zależności od rodzaju ich skóry). Gąbka antycellulitowa Syrena jest najtańszym sposobem na pozbycie się cellulitu. Skutecznością dorównuje tradycyjnym metodom likwidacji "pomarańczowej skórki", takim jak kremy czy masaże w gabinetach kosmetycznych lub zakładach spa.
Gąbka Syreny jest dostępna w czterech zestawach kolorystycznych: pomarańczowo-żółtym, różow-żółtym, zielono-żółtym i niebiesko-żółtym.

Wykonanie
sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

mój cellulit jest gąbkoodporny

Kupiłam ją, ponieważ była bardzo mocno zachwalana w Internecie. Stosowałam ja raz dziennie przez miesiąc na miejsca problematyczne i w końcu dałam się na spokój, ponieważ nie widziałam żadnych efektów, więc trochę nie rozumiem jej fenomenu i pozytywnych recenzji. Tym bardziej, że masowanie nią nie należało do najprzyjemniejszych.

ok

Gąbka fantastyczna, używana regularnie dodaje sprężystości i wygładza skórę, rzeczywiście na początku jest może lekki dyskomfort bo gąbka trze, ale skóra szybko się przyzwyczaja. Bardzo dobrze że można kupić ją w prawie każdym markecie. :)

okej

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety:
- wytrzymała
- zdziera jak "peeling"
wady:
- nie zauważyłam żadnych rezultatów antycellulitowych
- nie dla delikatnej skóry

Remington

Zdzierak

Gąbkę wrzuciłam kiedyś w rossmanie do koszyka skuszona dobrymi opiniami na jej temat, po pierwszym użyciu szorstkiej strony uda były koloru bordowego jakbym je potraktowała papierem ściernym. Masaż tą gąbką jest nieprzyjemny i powoduje wrażenie cięcia skóry,ale po użyciu jej i nałożeniu balsamu skóra jest napięta i jędrna. Pewnie przy regularnym stosowaniu działa cuda, chociaż ja stosuję kilka razy w miesiącu , bo ból jest dla mnie dość duży. Kilka razy w tygodniu stosuję drugą czyli delikatniejszą stronę
. Ogólnie polecam nawet dla samego wypróbowania

Moja ulubiona

Jest to moja ulubiona gąbka, której używam od kilku lat.
Co tu dużo pisać - jeżeli ktoś, tak jak ja, lubi czuć, że się szoruje, to ta gąbka jest zdecydowanie dla niego :)
Od gąbki nie oczekuję cudów, nie liczę na to, że całkowicie usunie cellulit i wyszczupli moje ciało. Jednak podczas regularnego stosowania widać różnicę. Skóra jest gładsza, jędrniejsza i po prostu ładniejsza.
Dodatkowo często można znaleźć ją w promocji, mimo iż cena i tak nie należy do wysokich.

Przy regularnym stosowaniu wpływa na kondycję skóry

Bardzo dobry produkt za niską cenę, który sprawdza się lepiej niż niejeden antycellulitowy balsam do skóry. Przy regularnym stosowaniu widać znaczące efekty. Niestety gąbka nie sprawdzi się przy wrażliwej skórze, która ma tendencję do pękających naczynek, bo może powodować ich dodatkowe pękanie. Ja jestem z niej zadowolona i co jakiś czas podczas zakupów w hipermarkecie wrzucam ją do koszyka.

Plusy:
+ stosowana regularnie przynosi efekty (zwłaszcza w okolicach ud i pośladków);
+ poprawia krążenie skóry;
+ złuszcza martwy naskórek;
+ przygotowuje ciało do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, balsamy o wiele lepiej wchłaniają się po jej zastosowaniu;
+ niewielka cena;
+ produkt jest łatwo dostępny.

Minusy:
- trzeba uważać z jej ostrością, stosowana przy delikatnej skórze może powodować pękanie naczynek albo powodować zaczerwienienie skóry.

Stary, dobry klasyk

Produkt naprawdę fajny.

Można kupić go za grosze absolutnie wszędzie-w supermarketach, sklepach wielobranżowych, małych osiedlowych sklepikach. Jego dostępność i to od wielu, wielu lat jest doprawdy imponująca.
Sprawdza się doskonale pod warunkiem regularnego używania. Poprawia mocno ukrwienie skóry, jej sprężystość i jędrność. Wspomaga walkę z cellulitem lepiej niż jakieś specjalistyczne masażery. Ważne, by robić to regularnie...
Skóra po takim masażu jest dużo gładsza, lepiej wchłania kosmetyki pielęgnacyjne.
Masaż zwłaszcza przy pierwszym kontakcie z gąbką może wydawać się za mocny, nieprzyjemny, wręcz bolesny. Nie ma się co zrażać, skóra się błyskawicznie przyzwyczaja.
Gąbkę łatwo utrzymać w czystości a w razie potrzeby wymienić na nową :)

ŚWIETNA

Bardzo dobra gąbka. Mam już trzeci jej egzemplarz i na pewno nie ostatni. Stosuję ją głównie do masażu i peelingu ciała, gdyż do mycia wolę tzw. myjkę, bo lepiej rozpienia żel pod prysznic i jest delikatniejsza dla ciała. Niemniej jednak tą gąbkę również wielbię.
Plusy:
- świetnie ujędrnia skóre
- poprawia ukrwienie
- masuje
- peelinguje ciało
- nie niszczy sie szybko
- niska cena
Minusy:
- szybko bleknie i z czasem jej właściwości nieco słabną,

mocny zdzierak

Najlepszy peeling i pogromca cellulitu!

plusy:

- świetna zarówna na sucho jak i mokro
- wygładza
- skóra po użyciu jest miękka i trochę zaczerwieniona
- pobudza krążenie
- posiada również delikatniejszą stronę, którą możemy przygotować skórę do mocniejszych wrażeń ;)
- uzupełnia walkę z cellulitem, razem z ćwiczeniami i dietą tworzy zgrany zespół
- działa
- nie rozwala się

Pogromca cellulitu.

Moja ulubiona zarówno celem stosowania na mokro jak i na sucho.
Kiedyś była o połowę tańsza, potem jej wartość znacznie wzrosła i cena z dnia na dzień poszybowała w górę.
Nie jest zbyt ładna, zestawienia kolorystyczne dosyć mało trafione, ale za to jest skuteczna i trwała.
Dobra nie tylko celem mycia i masażu ciała, ale także i jago gadżet perfekcyjnej pani domu. Świetnie domywa brudy na kafelkach i armaturze łazienkowej. Nie rysuje powierzchni.
Jest bardzo wydajna i trwała. Nie kruszy się , nie rozwarstwia, nie łamie. Dobrze leży w dłoni.
Składa się z dwóch części, jednej zbitej i delikatniejszej ( ale nie jest to miękki puch) i z drugiej szorstkiej w większymi pęcherzami powietrza.
Skuteczna również do masażu stóp.
Naprawdę pomaga na redukcję cellulitu. Świetnie radzi sobie z wygładzeniem skóry. Poprawia krążenie.
Wrażliwcy muszą uważać, nie jest to szczególnie delikatna gąbka.
Dla dzieci też się nie nadaje.

Must have

Bardzo lubię tą gąbkę stosuje ją już kilka lat jest niezastąpiona . Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych więc zmieniam na inny kolor co jakiś czas, Bardzo dobrze masuje ciało ,przy czym ostrzejszą stroną możemy wykonywać delikatny peeling. Przy regularnym stosowaniu doskonale radzi sobie z cellulitem widzę ogromną poprawę jest on zdecydowanie zmniejszony a ciało jędrne ,skóra staje się bardziej miękka i wygładzona. Jest bardzo wytrzymała wymieniam ją co jakiś czas ze względów higienicznych.Jest tania i łatwo dostępna. Myślę że już zawsze będzie w mojej łazience i producent nie wpadnie na pomysł aby ją wycofać jest to mój niezbędnik .

Najlepsza :)

Gąbka antycellulitowa Syrena jest moją ulubioną. Krótko napiszę jej zalety:
+ jest ostra i doskonale oczyszcza skórę zarówno stroną łagodną jak i ostrą
+ pozwala wykonać dobrze masaż skóry
+ po jej zastosowaniu skóra jest miękka i gładka
+ przy regularnym stosowaniu poprawia wygląd skóry i zmniejsza cellulit
+ duży wybór kolorystyczny
+ nie rozpada się
+ szybko staje się elastyczna
Szkoda tylko, że jest trochę droga, ale często można spotkać ją w promocji. Ja będę ją kupować cały czas :).